8
  • Whysper
    #8
    MEnnyiseg es nema minoseg... En Blizzardos vagyok ennyi . World of Warcraft only!!
  • etniez
    #7
    Így van, ezért bojkottálom már az EA-t. Tőlük és az Activision-től semmit nem veszek.
    Tudom, hogy nem ettől mennek csődbe, de a lelkem így nyugszik meg :)
  • Sequoyah
    #6
    Nem is az a baj, hogy a profit, hanem hogy a ROVIDTAVU profit. 2017-ben a reszvenyarak emelkednek, szoval a management felmarkolhatja a zsiros bonuszokat. Az, hogy 2019-ben mi lesz, az mar nem erdekli oket, az mar egy masik management gondja lesz...
  • paj01
    #5
    Igen Origins nekem is allejtos cucc mindezt ugy, hogy a korabbi AC-ket 1-2. resz kivetelevel sosem szivleltem igazan. Az egyiptomi tema nagyon bejovos meg jo eyecandy alapanyag. Far cry-t en is varom, de azert meg kell emlteni, hogy ezek a cimek is csak copy paste-elik a bevalt formulat minimalis ujitasokkal de ettol fuggetlenul elvezetes jatekok. AC kapcsan tovabb kellene lepni RPG iranyba. Krealhato karakter/kasztok meg normalis loot rendszer. Vilag legjobb rpg-je lehetne a megszokott ubi-féle open world rendszerrel.
  • takysoft
    #4
    Hát, ha belegondolok, az utóbbi idők legjobb élménye számomra az AC: Origins volt. A Ubi nagyon összeszedte magát.

    Far Cry 5-öt is úgy várom, mint a megváltót :)

    Fallout 4? Atyám... annyi betöltőképernyő a világon nincs... rettenetes. Egy amúgy jó játékot így elrontani :S
  • paj01
    #3
    Hogy a Bethesda lett az elso ilyen cimekkel az mindent elarul a jatekiparrol. Nem szimpik mert Skyrimrol az utolso bort is lehuzzak mar, uj TES sehol es a regi elavult enginjuket foltozgatjak (Fallout 4).
    Szerintem jelenleg Ubisoft a legjobb ha mar valasztani kell legjobb jatekgyarost.
  • Relixo
    #2
    Nem meglepő... az Electronic Arts. Profit és haszon érdekében bármilyen sz*rt legyártanak. Az agyhalott tömegeket célozzák meg a minőség és az eredetiség abszolút nem számít már nekik.
    Az éppen aktuális trendet lovagolják újra és újra meg. (egyre gyérebbül)
    A blizzard is kezd ilyen lenni, vagyis már ilyen! Láthattuk a D3-nál...mit műveltek/művelnek.
    Utoljára szerkesztette: Relixo, 2018.03.01. 12:50:19
  • CairoJack
    #1
    Az EA megérdemli. Botrány, hogy az utóbbi pár évben egyetlen élvezhető játékot nem adtak ki, mindent tönkrevágnak, amihez csak hozzáérnek.