8
  • kvp
    #1
    Ezert kellene kotelezove tenni, hogy szolgalat kozben es kulfoldi allomasozas eseten pedig vegig csak es kizarolag a hadsereg altal adott keszulekek hasznalhatoak. Ezeket pedig ugy beallitani, hogy ne adjanak ki adatot kulso felek szamara (meg egy netre feltoltheto fotot sem). Mondjuk kerdes, hogy hany hivatasos katona szerelne le ha facebook es a tobbi kozossegi oldal nelkul kellene elnie huzamosabb ideig. Igy viszont nem csak az amerikai allam, de barki lathat mindent roluk, ami haborus ovezetekben eleg eletveszelyes, nem csak az adott katonara, hanem mindenkire a kornyezeteben.
  • Skylake
    #2
    Posztolok mindjárt a fészre néhány fotót innen az ojjektumból, mer' ezt állat módon lájkolni fogják, és ettől istencsászárnak érzem magam majd! Itt tőlem balra van egy kissé horpadt, nagyméretű, csillogó tárgy: formája korong, mérete pedig akkora, mint két F-117 egymás mellé tolva. Aztán ott mellette van egy furcsa szerkezet, ha valamit beteszünk a közepébe, akkor láthatatlanná teszi, mindjárt rakom fel ezt is. Sok jópofa dolog van itt az 51-es szám alatt.
  • fonak
    #3
    Szerintem azért ahol igazi titkos tevékenység zajlik, ott az alap, hogy a mobilt le kell adni az őrségnél, ahol Faraday-kalickába zárják.
  • end3
    #4
    Mekkora öngól már.., hivatalosan osztották ki a térképeket lassan megrajzoló, "indiszkrét" órákat...! (Nem hiszem el, hogy senkinek nem jutott eszébe a gyártóktól specifikációkat kérni előtte.) Nem lehet, hogy ilyen módon ők akarták ellenőrizni azok útvonalait, akiknek kiosztották?
  • hülyegyerek
    #5
    Google Mapson fent van a Bagram műhold kép is. Meg lehet számolni mennyi és milyen gép volt épp akkor ott. Már megint egy tök értelmetlen cikk mivel nincs ott semmi titkos éppen ezért nem is igazán érdekli őket egy fitness app.
  • ZoliJ
    #6
    lehet én vagyok tudatlan, de mi köze a Fitbitnek a Stravához (azon túl, hogy Strava Fitbit eszközökről is tud adatot gyűjteni)?
  • Cat #7
    Szíriában és Ukrajnában ez történt az oroszokkal: az odavezényelt kiskatonák szelfiztek a háttérben lángoló épületekkel meg ilyenek.
  • Cat #8
    Itt nem mobil, hanem karóra gyűjti az adatokat.

    Másrészt mint írtam, a Vkontakten (ez az orosz facebook) csomó kiskatona szelfije van háborús övezetekből, és a Putyin még azt se ismeri be, hogy ott a saját katonái vannak.