43
Just Us
  • Ironman2
    #1
    Egy nagyon szép túlélőjáték közeledik,még ebben az évben.Igazából csak abból emelkedik ki a tucatjáték közül,hogy állatokat lehet szelidíteni majd benne,és lesznek járművek is.Persze lesz multiplayer,co-op,..stb jóság benne.Én már nagyon várom,főleg a lovak miatt is

    Steam oldala

    Twitter

    Facebook

    Hivatalos oldal


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.01.28. 13:01:20
  • Ironman2
    #2
    Lesznek benne kereskedő NPC-k,mint a 7Daysben
  • Ironman2
    #3
    Ajánlom a youtube csatornájukat,érdekes videók vannak a játékról:

    LINK

    Gondolom disznóvágás is lesz benne.D

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.01.28. 13:18:41
  • Ironman2
    #4
  • Hexex86 #5
    Régebben nézegettem én is!
    Egész jónak tűnik. Sok dolgot csináltak meg benne szerencsére. Nem "üres" survival game.
  • Ironman2
    #6
    Ott vannak a zombik is,akik majd a frászt fogják ránkhozni:

  • Ironman2
    #7
    Húú,mekkorát csapott mellette a villám.Zombik egész élethűek.SOkat lehet kihozni ebből az Unreal engine-ből.
  • havenday
    #8
    még nem lehet kipróbálni?
  • Ironman2
    #9
    Sajna nem,figyelni kell a fórumot,hátha írnak valami megjelenési dátumot
  • Ironman2
    #10
    Ilyen szépen lehet pakolni a lovakra.Az egyik videóban meg igát húzott a ló.

    Videó
  • Ironman2
    #11
    Egy friss kép a horgászatról:

  • Ironman2
    #12
    Eléggé le lesz butítva az early acces változat,nem lesz benne szelidítés,majd azt folyamatosan adják hozzá az évek alatt.D Az ára olyan 20-25 dollár(euro) lesz.

    http://steamcommunity.com/app/612660/discussions/0/1482109512314663504/

    Állítólag csak egy ember fejleszti az egészet!
  • Hexex86 #13
    Hát akkor ez nem mostanában lesz kész sajna...
  • Norbertboy
    #14
    Remélem jó lesz, de várjuk ki a végét!
  • Ironman2
    #15
    Ja igen,a Survive the nights is érdekesen indult,aztán kissé csalódás lett.

    (egyébként avval meg gyorsan haladnak,egy hónap alatt 0.1-ről 0.2.2 lett a mai napon)

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.01.28. 20:19:24
  • Norbertboy
    #16
    Láttam, mivel követem.
  • molnibalage83
    #17
    Ha egyemberes projekt, akkor kb. itt abba is lehet hagyni az olvasást. Az ilyen projektek amik ekkora léptékűek nem lehet sikerre ítélve. Ez egyszerű erőforráshiány kérdése.
  • grebber
    #18
    Attól hogy nem fognak eladni belőle 30 millió db-ot még sokaknak tetszhet.
  • Ironman2
    #19
    Nem minden esetben.
  • PeeTeR
    #20
  • Torzonborz
    #21
    Na pont az ilyen projekteknek tesz jót az early acces mert az abból befolyó pénzből vehet még fel embert és így gyorsulhat a fejlesztés (ideális esetben persze).
  • grebber
    #22
    Aha vagy a kezdeti nem jön a várt pénz után örökre ea marad és sosem lesz kész...Hány ilyen cucc van te jó isten.
  • undY1ng #23
    Újabb zsákbamacska? Pedig jónak tűnik....
  • Norbertboy
    #24
    Mindenképpen várni kell a megvételével. Nekem sok túlélő játékom van, ezért türelmesen várok mikor és minnyiért éri meg megvenni valamit.
  • Torzonborz
    #25
    Mondom ideális esetben...
  • faceattacker
    #26
    Helló! Megvettem a gyerekeknek a Just Sing játékot XBOX-ra, de a telepítés után csatlakozni szeretne a szerverhez ami 18%-on megáll. Többszöri újraindítás, hálózat ellenőrzése után sincs változás. Ennek mi lehet az oka? Szerverprobléma, csatlakozásprobléma vagy a konzollal, netalán a játékkal van gond? Egyenlőre így használhatatlan sajnos. Köszönöm az infókat előre is!
  • Hexex86 #27
    Ez nem éneklős játék, de ez nem volt rossz na.
  • Ironman2
    #28
    Irjál a konzolosok fórumába,hátha ott segítenek! Ez egy másik játék!

    Itt a link!

  • Ironman2
    #29
    Ez még tavalyi videó,de jól látszik hogy mennyire ki van dolgozva a többi játékhoz képest.Szerintem jó lesz ez:

  • Norbertboy
    #30
    A survive the nights is jól nézett ki... Szóval nyugalom ;) Ha jó lesz nekem is kell, de megjelenés után nézek pár videót róla.
  • faceattacker
    #31
    Köszi!
  • MerlinW
    #32
    Kidolgozva?:) Ezt tudja az Unreal Engine 4 pár óra kattintgatás után... A videóban nem igen láttam semmi eredetit a karakteren kívül, a többi asset mind az UE-hez ingyen letölthető.
  • grebber
    #33
    Azért az se lenne rossz, ha egyszer akár egyetlen db cég rámenne az "élethűségre" is.. Vicces ahogy tolja a ájkengetno szetisfeksönt a kútnál "kulacs töltés" címszóval. Mondjuk érthető ki is akar dolgozni egy játékkal ,ahol animációt kellene írni...

    Pedig mekkora atomdurva lehetne a feeling ha egy ilyen gameben mindenre lenne animáció. Leereszti a kútba a vödröd majd az abban lévő vízbe belemártja a flakont ami megtelik vízzel.. Vagy odamegy a generátorhoz és megnyomja a gombját. Az ajtóhoz hozzáér kilincshez nyúl bármi és úgy nyílik ki az ajtó. A felvehető tárgyak előtt nem csak elhúzza a kezét hanem megfogja rendesen és elrakja. Totál apróságok ,de irgalmatlan módon megtudják dobni a hangulatot.
  • Tikal #34
    itt vesztett el...
  • MerlinW
    #35
    Simán megvalósítható 5-600 millió dollárból, 10 év munkával:) Én sem értem miért nem vág bele egy ilyen szuper üzleti vállalkozásba:)
  • grebber
    #36
    Ezért is tart ott a játékipar ahol , és ezért is csak a 28. része jön mindenből.... Egy top stúdiónál csillió ember van fejleszthetik ugyanúgy az aktuális szarjaikat. Szimplán el kéne különíteni egy kis brancsot akik a háttérben heggesztenek akár 10 évig. A többi n+1 évenként folytatásból meg fizetik őket is... De hát a játékipar már letette a voksák az only folytatások mellett ez van.. Hiába akar a gamer fotorealisztikát meg valós fizikát ha ezek nem akarnak dolgozni.....
  • Voltan
    #37
    Az kockázat, nem éri meg nekik. Tudják, hogy az akármilyen sorozat x-edik részével nem lőnek mellé, bejön a pénzük. Nagy fejlesztőktől már ne várj merész húzásokat. Nézd meg a mai filmipart. Dettó. Sajnálatos, nem kicsit, de ez van. Legalább ott vannak az indie-k.
  • grebber
    #38
    Az indie nem vigasztal ,mert ugyanugy nem lesz előre lépés se a valós (legalábbis valós szerű) fizika felé se a fotórealisztika felé Persze lehet ez sokakat nem is érdekel ,de rettentő sok embert viszont lázba hozna. Egy brutális grafika és fizika irtózatos módon meg tudja dobni a hangulatot..sok esetben csak bambulná az ember a játékot meg "fizikázgatna" tátott szájjal. Kimondhatatlan élmény lenne az biztos.
  • MerlinW
    #39
    "akár 10 évig". Az informatikusok 99%-a felmond, ha egy projekttel 4-5 évnél tovább kell foglalkozni. Konkrétan szakmai öngyilkosság. Amit te szeretnél az egyrészt egyszerűen kivitelezhetetlen ma még. Nincs rá technika, erőforrás/pénz. Alapvetően igény sincs rá, amíg egy PUBG-vel meg Rocket League-el 100+ millióan játszanak, míg egy 200 millió dolláros AAA játékkal 5 millióan. Na meg a hardver sem létezik, ami futtatná.
  • Ironman2
    #40
    Új videó!