12
  • Montanosz
    #1
    ha megjelenik a state of decay 2 jövőre akkor azt nem szabadot volna lefejteni
  • grebber
    #2
    Toronymagasan a Metro Exodus-t várom a legjobban... Jó év lesz ez a 2020 majd
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.12.31. 11:49:50
  • Papa01 #3
    Metro Exodus és Far Cry 5. Talán még az Anthem. Semmi más... :)
  • ozimak
    #4
    +1
  • Kissssss0 #5
    kb én is erre jutottam, a többi erősen felejtős... na jó talán megéri a walking dead játékokra is ránézni, hátha kisül belőlük valami jó.
  • Wharyoo
    #6
    Kingdom Comes: Deliverance is jóféle, már annak aki szereti a középkort. :)
  • CRMessen
    #7
    MMO nem is jön? :O
    Utoljára szerkesztette: CRMessen, 2018.01.02. 09:43:57
  • Old_Raiden
    #8
    Legtöbbje PC-s hulladék a SONY felhozatalához mérve. De a torrentező PC-s alja-magyaroknak ezek bőven jók.
  • asgh
    #9
    A WoW kieg gondolom megint a szokásos "max. 1 hónapnyi élvezhető játék, aztán 2 évig dögunalom pótcselekvés" lesz, mint az eddigiek. Talán a classic szerverek bevezetése hozhat némi izgalmat, de szerintem esélytelen, hogy jövőre kijöjjenek.
  • Whysper
    #10
    - Azért a PVP-s embereknek több lesz mint egy hónap ,ha tényleg annyira PVP lesz . 8)) max a PVE-t unathatod halálra.
    - Mi megyünk Vanillazni is szóval elleszünk egy jó darabig
  • asgh
    #11
    A pvp szervereket meg fogják szüntetni, helyette a városokban lehet bekapcsolni a pvp flag-et és akkor átrak a pvpsekkel közös phase-be.
    Azaz a pvp módban ott lesz aktuális op class-al játszó ganker, mindenki más szépen kikapcsolja a pvp-t, a gankernek meg nem lesz kit gyilkolni, így ő is feladja.
    A BG-k már most is egyre szarabbak és egyre kevesebb embert vonzanak, főleg mióta az EU szerverekre ráengedték a ruszkikat, akik seperc alatt pöcegödörré változtatták, mint általában minden online multiplayer játékot, amibe beteszik a lábukat.
    A rated BG-k, arena-k eddig is max. az e-sportolókat érdekelték, azaz réteg játékok.

    Azaz a pvp-től nem remélnék nagy fellendülést.

    A Vanilla szerverek valóban érdekesek lesznek, de szerintem idén még nem indítják őket.
  • CairoJack
    #12
    Le vagyok maradva, ebből kb. a Metro meg a FarCry ismerős, a többit nem is ismerem, de amúgy egyiket sem várom. :(