12
  • Sippie
    #1
    Ezekszerint a Battlefront 2 nem lett csalódás?
  • GSAgent89
    #2
    Az NfS -hez szólva nem hinnám már hogy kapnánk olyat amire vágyunk, hiába sírunk rívunk soha nem lesz már underground 3, a grafika ugyan gyönyörű de az irányítás pocsék, és a tuningolási rendszer
  • CairoJack
    #3
    A Mass Effect: Andromeda miatt éppen csak egy 520 rugós gépet dobtam össze. Ha ez a játék nincs, még javában a Phenom II-t nyúznám, nem egy i7700K-t.
    Kijött, feltelepítettem, és 2 azaz kettő óra után töröltem, sírva és hányva. Jó, vártam vele több mint fél évet, pár hete feltettem az utolsó patche-s változatot, mert hát ha már, akkor csak... végigtolom. Játszogatok is vele, de be kell valljam, bűn rossz. Vacak a zene, a story, a karakterek, a grafika, minden. Unalmas, vacak, hogy finoman fogalmazzak.

    Az új NFS-el még nem játszottam, de a kritikák alapján lehet, hogy nem is fogok. Pedig anno ronggyá játszottuk az U2-t, és a Most Wanted-ot (személy szerint az Undercovert is szerettem, az a többi ismerősömnek nem jött be a gyaloggalopp fizika miatt. Nem hitték el, hogy 320-al lehet 90 fokban kanyarodni. Vajon miért? :) ).
    Azért egy U3-ért vagy egy igazi MW folytatásért valószínűleg lepsityilnénk a bokánkat a spanokkal.

    A Battlefron 2 is olyan, hogy a megjelenés előtt elment tőle a kedvem, kenjék a hajukra. Tényleg nem értem a stúdiókat, miért kell az összes nagy nevet kivégezni, amin felnőttem (főleg úgy, hogy új ötletek meg nincsenek).

    Bekaphasssssa az összes pénzéhes stúdió (aki nem képes élményt adni a játék áráért).
    Utoljára szerkesztette: CairoJack, 2017.12.27. 21:23:18
  • Sir Charles
    #4
    Én nem akarok senki pénztárcájában turkálni, de szeretném megkérdezni, hogy mi a munkád és mennyit keresel, hogy egy játék miatt félmillió forintot tudsz költeni PC-re.
    Nekem egy 10 éves konfigom van, azóta nem volt 100000 forintom, hogy egy alaplap-proci- memória triót vegyek a gépembe.( Igaz azóta született 2 gyerekem és vettem és felújítottam egy házat)
  • Ender Wiggin #5
    na látod. megválaszoltad a kérdésedet: ő nem csinált még gyereket és a szüleivel lakik felújítatlan panelban, de van új PC-je :-D
  • takysoft
    #6
    Ez prioritás kérdése.
    Nekem is egész combos konfig van
    Core i7 6700 proci
    32GB DDR4 ram
    250 Samsung 850 SSD
    4TB WD Red vinyó
    Sapphire Radeon RX Vega 64 Liquid Cooled videokari
    Gigabyte mechanikus billentyűzet
    Logitech Proteus egér
    LG UHD 4K IPS freesync monitor
    Logitech Z625 hangszett(optikai kábelen)
    Microsoft Xbox One controller + playcharge kit + usb wireless adapter
    Ha most ez hosszú évek gyűjtése, de ha így egyben kéne kifizetni, akkor bizony nem állna meg 700 alatt
    És ehhez még nincs hozzászámolva az 150 ezres ergonomikus szék, amit legalább annyira a konfig részének érzek.

    Miből telt rá?
    Nincs kocsim :D Se gyerekem.

    (meg szoftverfejlesztő vagyok az Ericssonnál, de az részletkérdés)

    Konkrétan bárki, de bárki, akinek van kocsija, valószínűleg többet költött rá, mint én számítógépre. És a géphez nem kell benzin, meg a meghibásodás is ritkább.

    Szóval ja. Van aki utazgatni szeret. Van, aki hegyet mászni. Van aki bélyeget gyűjt. Van, aki kocsira költ. Van, aki lakástörlesztőt fizet. (sajnos én is)

    Aki pl örököl egy szép lakást, és nem fizet havi 60-100 ezer forint törlesztőt hitelre, az fél év alatt csak abból összespórolhat egy ilyen konfigot(vagy hasonlót... mert azért a 4K még nem annyira mainstream manapság)

    Nekem a videojáték a hobbim. Nincs kocsim, nem gyűjtök bélyeget, nem dohányzom (mert napi 1 doboz cigi se 10 fillér), stb.

    Hidd el, akinek nem prioritás, az milliós fizetésből se vesz ilyen gépet.
    Akinek meg szenvedély, az teszkós munkából is összespórol egy jó gépre (i7 helyett i5, meg vega helyett mondjuk gtx1060 és fullHD moonitor, de amúgy hasonló komponensek)
  • ugh
    #7
    A video kezdo kepe a fegyo elsutesekor garantalt csuklotores.
    Ki a tokom animalta azt a karaktert?
    Igenytelen tragya munka.
  • Normen76
    #8
    Maximálisan egyetértek. Bár én nem keresek olyan jól mint te, de nem sajnálok 160 000 Ft-ot kiadni egy VGA-ra. Nem dohányzom, autóm nincs, nyaralni, utazni nem járunk, mozi évente 1-2. Barátnőm is (12 éve vagyunk együtt) is én is imádunk játszani. Két gép van otthon és mindkettő elég jól adja. (I7 4770k, R9 290, 16 Gb ram, másik i5 6600k, GTX 1070, 16 Gb. ram). Nem a legcsúcsabb konfigok de full HDra teljesen elég. Erre költünk, ezt szeretjük :) 40 elmúltam de autóm sosem volt. Sokan okos telefonra, cigre, piára sokszorosát elköltik évente mint én/mi PC-re. Minden forintot megért nálunk :)
  • Ender Wiggin #9
    1 gyerek, 2 GPU, 3 kocsi, 4K... valahogy így szólt a cézár-féle ukáz sokéve, nem?
  • Cefet
    #10
    Van egy munkatársam, aki pecázásra költ ennyit évente...
    És nem bank igazgató...
    Utoljára szerkesztette: Cefet, 2017.12.30. 12:05:01
  • cateran
    #11
    Nekem is felmillios gepem van, meghozza laptop, mivel sokat utazok, igy kellett a mobilitas....Ez akkora nagy szam Mo-on?
    Csaxolok, hogy volt fonokom nagy bringas volt...1 teljes kerek set tobbe fajt, mint a laptopom....Emlekszem ra, mert mielott megerkezett volna, vagy 1 millioszor elmondta.....Campagnolo Bora Ultra (barmit is jelentsen...:D) konnyen megjegyeztem, mert a boringra asszocialtam mindig :D
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2018.01.01. 08:24:09
  • Szefmester
    #12
    Na igen, egy egydobozos dohányos évente ~360ezrest pöfékel el. Egy kocka ennyiből két évente gépet fejleszt és havonta vesz játékokat, miközben előfizet a humble monthlyra.