9
  • Ender Wiggin #1
    Meggyőzőbb lett volna a kritika, ha a szerző a saját játékából is betesz pár képet
  • Zé2
    #2
    megvárom,míg ez is 6e forint lesz,akkor kipróbálom...
  • frensys23
    #3
    Fogalmam sincs mit hazudozik össze-vissza a cikk, ezek nem normálisak, szerintem tökéletes lett! Imádom! Gyönyörű grafika, tökéletes játék élmény, az autók is nagyon kivannak dolgozva, a történet és a küldetések is nagyon jók lettek, a versenyek, drift, gyorsulási stb. mind fullos, és néha még open Word-ös is a világ. Van éjszaka, nappal, sivatag, autópálya, hegyek, és megannyi hely akármerre jársz. Végre tökéletes lett, évek óta vártam, hogy az NFS újra össze szedje magát, sikerült.
  • CairoJack
    #4
    Az Underground 2-t ki kéne adni újra, mai grafikával, több autó alkatrésszel, minden korábbi eladást lerobbantan a színről, a legnagyobb siker lenne.
  • Macropus Rufus
    #5
    Lehet már öreg vagyok, de egy autóversenybe milyen jó sztorit lehet belerakni? :o
    Én még az nfs1-el kezdtem. Nem akart több lenni mint ami: egy qurva jó autóverseny.
    Nem volt sztori, nem volt semmi. Verseny volt. Ennyi.
    Meg tök jó infók a játékban résztvevő autókról, videók, fotók technikai adatok, stb.
    Egyet értek CairoJack-el: nsu2 remastered.
  • bdzsana
    #6
    U2 és a Porsche részek voltak a kedvenceim. Ezeket szívesen újrajátszanám. Volt is rá próbálkozásom, csak már bántotta a szemem :D Tényleg kéne egy remastered verzió belőlük.
  • nlght
    #7
    +1 NFS Underground 2 volt az utolsó jó NFS számomra, a Most Wanted meg pl. fos volt imho, fékezés nélkül be lehetett venni egy hajtűkanyart, még az arcade játékok között is viccnek számít ez a fizika
  • nattila72
    #8
    Ha történet kell, akkor ott van az autók története. Porsche unleashed 2000ből. Örök kedvenc marad. Persze UG2 is jöhet.
  • Lacuka
    #9
    Sziasztok!
    Vagy én vagyok béna vagy nem lehet az irányítást átállítani. G25-öt használok és az irányítás beállításnál egyszerűen beállította magának a gombok kiosztását és nem lehet állítani ami egyszerűen undorító. Ugyan ez billentyűzetre is. Ahogy én észrevettem ilyen xbox kontrollerre van ez állítva és pc-re b@sztak normális beállítási lehetőséget készíteni.
    Remélem tévedek és tudja valaki hogy lehet ezt állítani.