7
  • hillman
    #1
    Igen szebb és szinesebb meg látványosabb lett, de ezzel ki is merült a fejlödés, viszont butább és korlátozottabbak a lehetöségek mind diplomáciában és fejlesztésben, épitésben. Visszahozták az éghajlatot hurrá, de hát ez már a med2ben is volt.
    Azt irod "hogy érdekes felvezetést biztosít a sztorinak", hát pont ez a baj vele; ne legyen sztori. Majd én kitalálom. Pont az volt a korai tw-k lényege, hogy arra megyek amerre akarok. Ujragondolhattam és ujrairhattam a történelmet. Itt meg mindettöl megfosztottak.
    Elég gáz, hogy ez az év legjobb stratégiai játéka. Jobb volna ha visszatérnének a földi történelemhez.

    Szerintem szar lett. Hüje játék.
  • nlght
    #2
    1 hónapon belül lesz egy nagy patch amivel az első és második rész fajait összehozzák egy hatalmas új mapon, ott nem lesz vezérsztori, hanem azt csinálsz amit akarsz. Ingyenes lesz, de a gond az, hogy mindkét résszel rendelkezned kell hozzá.
  • Angelus1991ster
    #3
    Vannak tengeri csaták? Mert ha nincsenek akkor nagy visszalépés. Az előző résznél még érv volt, hogy a kevés tengeri régió miatt nem éri meg a tengeri csaták rendszerének megcsinálása.
  • yesname #4
    Tehát az előző résznél sem volt, de nagy visszalépés. Érdekes fogalmaid vannak arról, hogy mit jelentenek a szavak.
  • hillman
    #5
    Az empire-töl atilláig volt tengeri csata. Csak a warhammer 1 ota nincs. Tehát visszalépés.

    A dupla mappal kapcsolatban az a kérdés, hogy a régimap népeivel is játszhato vagy csak az uj néggyel? S, hogy a régi népekkel vajon elfoglalhato e minden.
  • nlght
    #6
    igen és igen, szal nem lesz limitáció ilyen szempontból
  • BrockSamson
    #7
    A WH jatekok tetszenek, az uzleti modell kevesbe.