880
Destiny 2
  • Daermon
    #1
    Hali!

    Mivel elég nagy cím, gondoltam legyen saját topicja :)
    Én PC nyomtam a pre-ordert, úgyhogy várom az októbert nagyon.
  • Nagylaci
    #2
    Blizzard App -ból már lehet előtölteni a PC -s vásárlóknak!
  • Daermon
    #3
    Jaja, most le is jött jó gyorsan :)
  • Nagylaci
    #4
    A PC béta egyébként 28.-án hétfőn 19 órától lesz elérhető előrendelőknek, míg a nyílt, bárki számára hozzáférhető egy nappal később 29.-én 19 órától. A béta augusztus 31.-ig fog tartani. Ennek az egy napnak amúgy nincs sok jelentősége mert a konzolos bétából látszott, hogy amennyi tartalom lesz benne ahhoz ez bőven elég.

    Itt egy másfél órás gameplay a "European Dead Zone" -ból. Lehet, hogy ez sokaknak elkerülte a figyelmét.

  • torma1
    #5
    Sziasztok. Nekem van eladó 2 dv Destiny 2 nvidia kuponom ha valakit érdekel.
  • retroid
    #6
    Engem erdekel
  • JethroHUN
    #7
    Tudja valaki milyen utasítás készlet kell majd a játék elindításához minimum?
  • Nagylaci
    #8
    Ha arra gondolsz a minimum a GTX660:

    Destiny 2 System Requirements

    amiből az következik, hogy DX12. Gondolom erre vagy kíváncsi.
  • Jabar
    #9
    Mivel windows 7/8 szerepel a listában így nem kell neki a dx12 gyanítom.
  • drop
    #10
    szia engem is érdekel
    Utoljára szerkesztette: drop, 2017.08.27. 13:18:17
  • Jabar
    #11
    Amúgy ha nem vettem meg előre a játékot akkor az open beta előre letöltési lehetőségem sincs, mert nekem nem jelenik meg ott a gomb ahol a többi játéknál az install/play?
  • Maala
    #12
    Igen, ha megvetted előre, akkor már 28-tól betazhatsz, azaz már ma délelőttől tölthetted. Gondolom nélküle majd holnaptól le lehet tölteni.
  • Jabar
    #13
    Köszi.
  • Shep
    #14
    Akik nem vették meg de bétázni szeretnének azoknak mikor lesz előtöltés, már ha lesz egyáltalán?
  • Maala
    #15
    ...

    DESTINY 2
    BETA OVERVIEW
    The Destiny 2 Beta features activities from three core experiences: Campaign, Cooperative, and Competitive play.
    AUGUST 28
    PC BETA EARLY
    ACCESS

    AUGUST 29-31
    BETA OPEN TO ALL
    PC PLAYERS

    AUGUST 31
    PC BETA ENDS
  • Daermon
    #16
    Na ez jó kés játék lesz, megérte a pre-order :)
  • Hexex86 #17
    Akik nem rendelték elő azok nem is tölthetik le előbb mielőtt elindul az open béta?
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2017.08.29. 06:36:38
  • Daermon
    #18
    Szerintem ma már előtölthető lesz. Bnet appban nèzz rá aktív-e már a gomb.
  • Hexex86 #19
    Néztem, de még nem aktív. Jó lenne még esti meló előtt kipróbálni és nem töltögetni xD
    Mesélj milyen a pc-s verzió? :) A tartalom ugyan az ami a konzolosnál volt? Bevezető küldi meg az inverted spire?
  • Daermon
    #20
    Konzolon nem tudom mi volt. :)
    Bevezető küldetés van meg 1 coop és PvP, ha jól néztem, de nem volt időm már este ezt kipróbálni. Csak a 3 kasztal letoltam a küldetést.
    Irányitás jó, optimalizált, se crash, se dc mem volt.
    Open beta este 7, nem tudom lesz-e előtöltés.
  • Hexex86 #21
    Értem. Kíváncsian várom. Ha bejön a cucc akkor elővétel :)
  • Daermon
    #22
  • savior666
    #23
    Hány gigabájtot kell letölteni?
  • Maala
    #24
    16 GB, meg egy kicsi.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2017.08.29. 15:19:09
  • TDC Geronimo
    #25
    Azért elég vicc, hogy nincs preload előrendelés nélkül
  • Shep
    #26
    Hátha behalnak a szerverek este hétkor, mikor mindenki el akarja kezdeni a letöltést :)
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2017.08.29. 15:43:52
  • Sunrider924
    #27
    Vannak itt mas bajok is....azt csak halkan zarojelben jegyzem meg hogy milyen dolog az hogy a preorderes vasarlo ugyanazt kapja mint a turista aki benez es megy tovabb de nem vasarol? Ilyen buta elgondolassal nem talakoztam eddig, az meg hogy 24 ora elony, mifele elony? Beta teszt van.

    Masik dolog, elfelejtettek mondani hogy ez a beta elsosorban a Destiny veteranoknak van, kapsz egy lv 20as karit mindenfele tutorial nelkul, miazhogy super charged/super ability, subclass/modolas skill/gear, miazhogy fegyver setup kinetic/handcannon/autorifle. Komolyan mar annyira nehez lett volna egy tutorialt irni ? Destiny streamereket kell vadasszak hogy mindent meg tudjak nezni egy beta teszt karinal?

    Amit nem ertek, mindenki el van ajulva hogy 60 fps es nem akad, hat bakker ez mar jo ideje standard egy lovoldozos jateknal, meg hogy jol nez ki... a beetetes ize bevezetes palya utan van 2 pvp meg 1 pve palya, hat ha ebbol kellene eldontsem nagy valoszinuseggel kihagytam volna a jatekot, most csak remelem hogy oktoberben a teljes tartalomnal nem fogom akkora buktanak elkonyvelni de preordert tobbet nem fogok az tuti...
  • TDC Geronimo
    #28
    60+ fps azért akkora szám, mert eddig pcn nem volt és konzolon meg 30
  • Sunrider924
    #29
    Ez ok de en a pc verziot vettem, miert erdekeljen engem hogy konzolon eddig nem ez volt a megszokott? Pc-n ez nem uj es mivel en nem jatszottam Destiny1-el en azt tudom elmondani hogy ez az adott jatek milyen benyomast valt ki belolem:
    - latvany ok, de mashol is megvolt mar pl Doom4 tehat ott csak hozza a kotelezot,
    - fps ugye az elobb egyeztunk meg hogy pc-n ez nem ujdonsag tehat akkor mi marad?
    PVP nem erdekel igazabol, a kampany es a pve tartalom erdekelne de abbol csak 1 palyat kaptam, ott is az ugralos resz eroltetese ment, gear modolas semmi, skill modolas az minimalis, a skil/talent upgrade pontos resz nem aktiv, tehat egy elsosorban pve beallitottsagu jatekos ettol nem fog hasraesni sajna, lehet hogy az os-Destiny jatekosokat megveszik kilora ezzel a szerintem marha rovid demoval de ez beta lenne ?
    Neztem Tess streamjet, attol a csajtol kb 200%al tobb infot kaptam mint a beta teszt jatekbol hat szerintem ez igy nagyon nem okes..... Ha mast is erdekel a csaj kint van bnet fooldalon featured, tudom ajanlani, bungie net-rol sok infot nem tudtam meg, twitterezni kellene mert a fejlesztok szerint az a mai idoknek megfelelo tajekoztatasi platform. Hat nagy remenyeim nincsennek, aztan hatha tevedek.
  • TDC Geronimo
    #30
    Lesz másfél hónapod eldönteni kell-e neked, mivel kint lesz a konzolos verzió és ott megnézheted tartalmat.
  • Daermon
    #31
    Nincs konzolom, nem Deetinyztem eddig emiatt.
    De beléptem és kb 3 perc volt rájönni mi micsoda.
    Nézd meg a bill kiosztást menüben és akkor választ kspsz egy csomó mindenre. Azán 15-20 perc játék után már megy csukott szemmel.
    Szerintem kár lett volna egy idegesítő tutorial. Max 1 üzenetet az elején, hogy mi mi.
  • Sunrider924
    #32
    Mar megvettem sajna, preorderes vagyok, nalam a Bungie(Halo) + Blizzard azt sugalta hogy jo lesz ez, kivancsi voltam az Ubisoft fele The Division utan ez milyen lesz. Mindenkeppen tobbet vartam, de lehet hogy igazabol felrecimkezes van es ez nem beta hanem demo, mivel tovabbra sem latom mi is itt a tesztelnivalo, hogyan kepzelik a fejlesztok hogy a class balanceot tesztelik par napban ugy hogy a jatekosok fele nem ismeri a karijat tehat nem fog rendesen mukodni csapatban? Masik dolog, nekem is volt crash to desktop de az ilyenkor kotelezo error reporting ablakocska nelkul, ugy crashelt hogy mindent bezart meg a bnet appot is hibakod nelkul, csak pislogtam hogy akkor most mi is van mit jelentsek-hova-mivel?
    Raktam legujabb crimsont(amd vga) es azota nincs crash, sot Tess stremjebol azt is megtudtam hogy igazabol MSAA-t kell kikapcsolni mert az nincs rendesen megcsinalva es az okozza a legtobb crasht.
  • Sunrider924
    #33
    Szerintem billentyuzet kiosztasbol nem fogod megerteni a kulonbseget pl Hunternel hogy gunslinger vagy arcstrider subclasst nyomassal. Vagy a skill kapcsolodasokat hogy mikor ad a melee extra dodgeot vagy skill/granat/hp toltodest.
    Voltam partyba Hunterrel irto durva volt amit muvelt en a felet se tudtam annak megcsinalni pedig pont azzal kezdtem hogy megneztem a billentyuzetkiosztast.
    De ha neked ez a beta igy rendben van akkor ok csapassad nekik, en mar megvettem a jatekot, nekem marad az hogy olyasmit lassak/csinaljanak a fejlesztok amitol megvaltozik a velemenyem.
  • Daermon
    #34
    Igazából egy ideje beta=demo.
    Ritka már az igazi béta teszt. Ez is inkább demo.
  • Daermon
    #35
    Én is megvettem, de semmi bajom ezzel a bétával/demoval. Alapnak jó, aztán a többit meg élesben elsajátitja az ember.
  • Shep
    #36
    Zseniális húzás votl ez a nincs előtöltés, 1-1,5 megával döcög lefele!
  • kraven54
    #37
    Nekem 15
  • Shep
    #38
    Ja, már nekem is felpörgött azóta.
  • Maala
    #39
    Akkor most 2017, vagy 2007 van?
  • Jabar
    #40
    nekem jön kemény 140kb-al... fasza :D