2
  • Ender Wiggin #2
    Technikailag borzasztó még egy női VB is, de azért sok izgalmas meccset játszanak ezen a szinten. Pl. egy magayr bajnokinál sokkal élvezetesebb lesz egy EB is. És nincs köpködés sem...
  • KoLaMan
    #1
    A cikkben említett "focirajongók" halmaza biztosan nem egyezik meg a " női labdarúgó Európa-bajnokság minden egyes pillanatát" látni akarók halmazával - sőt.
    Én, és sok ismerősöm szeretjük a focit, nagyon is, éppen ennek okán nem nézünk magyar, női, meg hasonló szintű meccseket (na, jó egyik haver honvéd-fan, ő kivétel).
    Félreértés ne legyen, eszemben sincs lesajnálni a női focit, játszanak csak, láthatőan élvezik, és valóban vannak ügyesek köztük - azzal sincs semmi bajom, ha boxolnak, súlyt emelnek, sőt, UFC harcosok is lehetnek - de ugye senki nem gondolja komolyan, hogy az adott sportág rajongóját a női változat kielégíti...
    Mégegyszer, legnagyobb tiszteletem a hölgyeké (pl, kézilabdában csak távolről hallottam valami Veszprémről, ellenben a nőknél egy Győr, vagy FTC meccset nézek, ha tehetem).