1486
Assassin's Creed: Origins
  • xido
    #1
    A kereső meghalt,talán még nem nyitotta meg senki :)


    Utoljára szerkesztette: xido, 2017.06.11. 23:48:48
  • ReszegKoldus
    #2
    Még nem tudom hogyan ültetik át a templomos-assassin dolgot egy bő évezreddel korábbra, de legalább látni működés közben a híres egyiptomi nyomkövetős nyilat, már annyit olvastam róla...
  • grebber
    #3
    Egyszerű az átültetés. Mivel szimplán egy játékről van szó még mindig ha fénysebességgel száguldozó űrhajók lennének benne ,akkor se szólhatna senki egy rohadt szót se, mert soha senki nem mondta egy mondatig sem ,hogy a valóságot szeretnék lemásolni.
  • grebber
    #4
    E3 2017 - négy kiadása lesz az Assassin's Creed Origins-nek
  • ReszegKoldus
    #5
    Szóval olyan Mafia 3 módon oldják meg, hogy a nevén kívül sok köze nem lesz az előzőekhez. Értem.
  • Voltan
    #6
    :D:D:D:D És tényleg.
    A harctól sem vagyok elájulva.
  • H Ádám
    #7
    egy-két helyen nagyon szép a játék, viszont ha kicsit közelebb megyünk a dolgokhoz, elég csúnyácska, remélem ez az alfa verzió miatt van, illetve a konzol miatt..... egyébként megér egy misét, főleg ha majd többet látunk belőle...
  • MerlinW
    #8
  • MerlinW
    #9
    Nekem bejön, Jó kis Dark Souls-like counter-evade rendszer.
  • H Ádám
    #10
    akkor ezek szerint nem csak én látom nagyon alfának, ha viszont ilyen marad, na az érdekes lesz.....
  • MerlinW
    #11
    Ööö nem egyetértettem, hanem nevettem rajta:) A grafika részemről pont jó (a trendet tekintve minden játék csúnyább lesz, mint a promóciós E3 anyag, szóval ne reménykedj). Ha sztori, játékmechanika, a modern vonal és a zene rendben van, engem megvettek kilóra. Főleg, hogy Egyiptom a második otthonom:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.06.12. 16:25:38
  • H Ádám
    #12
    Ha a wildland-ból indulok ki, nagy a terület, sőt jó nagy, most a játékmechanikát hagyjuk, viszont az köröket ver erre a gameplay videóra grafikailag, és ugye az E3 arról szól, hogy a legjobb fényében tüntetjük fel a játékot, tehát grafikailag eddig nekem csalódás az Origins, viszont a többi dolog tetszik, én bízom abban, hogy azaz alfa felirat nem véletlenül volt feltüntetve....
  • wedge31
    #13


    Az első AC aminek tetszik a harcrendszere és végre a sunnyogást is jobbá tették.
  • Grifid71
    #14
    Teljesen egyetértek veled.
  • xido
    #15
  • xido
    #16
    Én abban reménykedem,hogy elhagyják végre ezt a 100% szinkron baromságot és totál szabad kezet kapunk,a tökéletességhez nem kell úgy csinálni,ahogy a rendszer előírja
  • MerlinW
    #17
    Eddig sem volt kötelező, én mindig tojtam rá.
  • mike01010101
    #18
    Kicsit "elvicseresedett" a játék és ettől sokkal jobbnak tünik, mint eddig bármelyik rész. Ahogy belovagol a városba, a kis vitorlás hajó, a búvárkodás, a harcrendszer mind-mind a Witcher 3-at juttatta eszembe és ezt ötvözve a mindig magasszinű AC mozdulatokkal, animációkkal, mászással, stb, nyerő mix.
  • AnuluWork #19
  • xido
    #20
  • Seth
    #21
    Ez a harc nagyon esetlen
  • MerlinW
    #22
    Az a HP regen nagyon nem kéne bele...
  • MerlinW
    #23
    Aki játszott ultra béna volt, annyira nem lenne rossz. Túl sok az ellenfél HP-ja/kicsi a sebzés, illetve ahogy lejjebb írtam, a hp regen nem kell. Magyarul valami tét/izgalom nem ártana, mondjuk AC-ben sosem volt.
  • Prof William
    #24
    Mivel az egész meg sem történik, hanem csak egy gép láttatja az egészet. Mondjuk lassan ők is rájöttek hogy nincs túl sok értelme valós világnak mert egyre kevesebb van belőle minden játékban.

    Simán történelmi játékként is jó lenne. Játék közben is megtudhatnánk ezt az egész Templomos-Assasin ellentétet és nem kellene a jelenben elmagyarázni nekünk az egészet.
  • Old_Raiden
    #25
    STEAM -on utánanéztem és az Assassin's Creed: Origins nem kap magyarítást. Kár érte...
  • grebber
    #26
    Mivel minden részhez készült..csak idő kérdése és lesz hozzá.
  • MerlinW
    #27
  • AnuluWork #28
    Tudtok még valahol Origins Collectorst (PC)? Mindenhol elkapkodva. :(
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2017.06.26. 17:17:21
  • Grifid71
    #29
    Ezt szeretnéd? :D

    Még van belőle.
    Én a goldot vettem meg uplay shopban az volt 22k
  • AnuluWork #30
    A sima godsot.
  • MerlinW
    #31
    Itt lesz, ha lesz ára
  • grebber
    #32
    Assassin's Creed Origins - egy kis Tomb Raider is lesz benne
  • grebber
    #33
    Assassin's Creed: Origins előzetes
  • grebber
    #34
    Assassin's Creed: Origins - 18 perc tevegelés, beszélgetés, drónozás és kalandozás
  • wedge31
    #35


    Nagyon bejön ez a új harcrendszer.
  • Savaran
    #36
    Üdv! A black flag volt az utolsó amivel játszottam, Unity, Syndicate nálam felejtős volt.....Na de az Origins, megvett kilóra eddigi videók alapján, gondolkozok az elővételen!
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2017.08.31. 20:53:47
  • Savaran
    #37
    Nem lesz magyar felirat! :(
  • Zegi Norbi HUN
    #38
    Az nagy kár :/

    Ami szintén kicsit zavar, hogy az eddigi videókban nem mutatták meg a különböző felszereléseket. Pedig ott van a menüben, de a fenének sem akarna senki se rámenni. Pedig jó lenne tudni, hogy benne vannak-e a többi assassin ruhái, mint az eddigiekben.
  • grebber
    #39
    Olyan mindegy.. kb semmi értelmük nem volt eddig sem.
  • Zegi Norbi HUN
    #40
    Nekem speciel nem mindegy :D Én a Unityt például Shay templomos ruhájával játszottam végig, Élise mellé még passzolt is :)
    Ha kihagyják őket(mint a Syndicate esetében) akkor megint csalódott leszek. Ezio, Altair, Edward ruhája bent volt, de a többi sajnos nem :/
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.09.09. 15:35:06