12
  • Zulu12
    #1
    Sztem meg a migránsok mocskos tolvaj terrorista gyilkos szexuális bűnözők. Tegnapi akciójuk Manchesterben meg szánalmas volt....
  • Cat #2
    Ne zavarjon, hogy az a csávó Angliában született.
  • Archenemy
    #3
    Hát nem ősangol volt, Líbiából menekültek a szülei. Jól sikerült az integráció, na. Engem tökre megnyugtat, hogy nem a migrik ölik az embereket, hanem a migrik gyerekei, az egész más, akkor jöjjenek nyugodtan.
  • 0Fritz
    #4
    Természetesen a patkány is lóvá válik, ha istállóban születik.
  • ReszegKoldus
    #5
    Az öngyilkos merénylő apját iszlamista szélsőségesként tartották nyilván.
    Vagyis már a felmenőit se kellett volna beengedni. :)

    A mostanában Angliába kamionokon besurranó "mérnökök" gyerekei meg majd 20 év múlva robbanthatnak.
  • Akva
    #6
    Talán nem kellett volna gyarmatosítani a világot a fehér terroristáknak. A fagyi visszanyal.
  • zola2000
    #7
    Nagy vonalakban Amerikáról van szó, de az is egyre inkább mindenki földje, dél Afrikában is rég megbukott a dolog. Ha ránézel a térképre, akkor még Ausztrália tűnik nagynak pedig csak egy 20 milliós kis ország.

    Egyébként meglátszik hogy mit értek el azzal, hogy nyugati kulturális "értékek" mentén cenzúráz a Facebook és minimalista kék felületet használ: kelet Ázsia jó részén a Japán line népszerű Facebook helyett, dél koreában a kakaotalk ... szerintem Kínában sem sokat változatátna ha átengedné a tűzfal.

  • zola2000
    #8
    Illetve világszerte ma már az van, hogy komolyan vehető földrajzi ország határ (észak koreán kívül) nem létezik, ez van.
  • Cat #9
    nem teljesen értem ez miért baj.
  • ReszegKoldus
    #10
    Ja, nem kellett volna. De ha már így alakult, akkor most ismét keményen oda kell csapni, hogy felejtsenek el mindenféle "törlesztést", "bosszút" vagy hasonló butaságokat.
  • zola2000
    #11
    Pont a kemény odacsapás miatt radikalizálódnak azok akik itt vannak

    "Itt" miket írok? Az angolok számára a kelet európai bevándorlók is csak koszos migránsok.
  • ReszegKoldus
    #12
    Ki kell őket rakni, aztán ott radikalizálódnak, ahol akarnak.

    Persze lehet továbbra is imádkozni, fészbúkképet állítgatni, épületeket kivilágítani és beengedni még többet, az eddig is "remekül" bevált.