629
steel-division-2-gamescom-preview-01-hea
  • molnibalage83
    #1
    A Wargame szériát fejlesztő csapat új RTS játéka.

    A bejelentés.
    Link.

    Francia nyelvű írás, eddig még nem látott képekkel.
    Link.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.03.09. 12:02:59
  • Plata
    #2
    Jól néz ki képeken,vajon gépigénye milyen lesz nem tudod?
  • molnibalage83
    #3
    Nem tudni sajnos ilyen részleteket, de ezt igen.

    The engine used is an improved version of IRISZOOM, used the first time on RUSE The engine still works as well

    A Wargame is ezzel megy és az én konfigomon full HD-ben fullra húzva lazán meg több száz egységegl is rohadt magas frammel. Lentebb húzva is szépen néz ki a játék, nem hinném, hogy erőmű kell hozzá. Ez középkat gépen illene elfutnia.

    Még írás.

  • Pluskast
    #4
    Pár napja én is olvastam a paradox oldalán. Ígéretesnek tűnik! Reméljük jó lesz.
  • Jeffjohnson
    #5
    Wargame alapokon lesz gondolom. A gond ott lesz, hogy mennyire lesz realisztikus.
  • molnibalage83
    #6
    A deck rendszer szinte ugyanaz. A képek alapján a gyalogsági modellezés sanszosan más lesz. Ha csak kicsit átszabott WG lesz, akkor viszont jaj nekünk...
  • molnibalage83
    #7
    A beta regisztráció sajna nem jött össze...
  • molnibalage83
    #8
    Lóvontatott egység nem lesz.
  • Jeffjohnson
    #9
    Balance oltárán minden fel lesz áldozva attól tartok. Főleg a tankok lesznek szerintem elrontva. Meglátjuk jó lenne egy igazán jó rts már.
  • molnibalage83
    #10
    Igazság szerint pár napja jöttem rá, hogy az ALB és a RD AP range increment rendszere is súlyosan el lett baszva. Félelmetes mértékben menöveli az átütő erőt, mikor valóságban nem ennyire erős távolság hatása. A vicc az, hogy a régi tankok még így sem használhatóak semmi. AI ellen próbáltam a mennyiség vs. minőséget, de még az MI-t is lehetetlen flankelni...

    Nagyon tartok attól, hogy ez néhány változástól leszámíva - CV rendszer más lesz, helyette commander rendszer lesz - ez csak egy WG upgrade annak minden hátrányával.
  • Jeffjohnson
    #11
    Elsőre nekem is ez jutott eszembe. Meglátjuk.
  • molnibalage83
    #12
    Mondjuk az RD-s flankelés az eszement base ACC miatt lehetetlen...
  • Jeffjohnson
    #13
    Problémát én ott látom, hogy azért a második Vh. ban használt haditechnikáról rengeteg információ fellelhető a neten és elég illúzióromboló lesz ha a játékban teljesen másként viselkednek majd. Főleg a minőség vs. mennyiség kérdése egy olyan páncéltörő fegyvernél, ami az ellen frontpáncélját át sem tudja majd ütni.
  • molnibalage83
    #14
    Ez már az RD-ben is komoly probléma volt. Nézd meg a finn/jugó DLC-t. Vicc az egész. Az ALB idején még nem volt ordító a difi, de amit az RD-ben műveltek az valami röhejese volt. Olyan buff-ot kaptak az egységek, hogy az nevetséges.
  • Jeffjohnson
    #15
    Én arra jöttem rá, hogy az ilyen játékokat is úgy kell játszani mintha sci-fi egységek lennének és nem a valóságban létező egységhez hasonlítani. Persze ez nagyon nehéz, pláne ha kedveled a haditechnikát, ami asszem nálad fennáll :)
  • molnibalage83
    #16
    Az ALB-ben csak pár repülő hülyesége zavart. Az RD szódával elment, de mikor jöttek a nation DLC-k, ott már a hajamat tépetm, mikor a YUG-nak fejlettebb eszküze van, mint az USA-nak. Vicc.
  • molnibalage83
    #17
    Remélem a zárt beta után valamikor lesz open beta is...
    Meg azt, hogy azért lesznek kiadott képek/videók a zárt beta után is...

    Most, hogy ez van én már hetek óta nem is játszottam a WG-vel. Nálam szerintem ennyi volt a WG, nagyon ritkán talán ALB-zek, ha van fent valaki.
  • molnibalage83
    #18
    Még beta kulcsok.
  • molnibalage83
    #19
    Skacok, beleegyeztek, hogy házigazda legyek itt?
  • Pluskast
    #20
    Felőlem ok :)
  • Plata
    #21
    Dettó.
  • phylemon
    #22
    mehet tőlem is.
    egyébként tudni már fix időpontot a megjelenésre, hónapot legalább?
  • molnibalage83
    #23
    Semmit. Ha zárt beta van, akkor ez minimum 4-5 hónap főleg, hogy a beta mit hoz ki. Az RD open beta és release között volt ~ 2 hónap.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.03.13. 16:59:45
  • Porta
    #24
    sikerült valakinek béta kulcsot szerezni?
  • Jeffjohnson
    #25
    +1 a házigazdaságra
  • Kissssss0 #26
    +1
  • Jeffjohnson
    #27
    Igazából azt sem vágom, hogy pontosan mit kell csinálni. Felnéztem a megadott twitter címre még tweeteltem is de semmi.
  • Jeffjohnson
    #28
    Na, közben rájöttem de sajna a kulcsok elfogytak.....
  • Jeffjohnson
    #29
    500 hsz, amíg meg nincs addig nem lehet házigazda... faszság ez az egész rendszer de ez van.
  • molnibalage83
    #30
    Akkor majd megkérek bannerre modit.
  • molnibalage83
    #31
    Twitteren volt meghirdetve a beta kulcs, cégnél meg le volt tiltva. Szóval meg sem próbálhattam. Mindegy. Úgyis pár napos izé lesz, akkor meg amúgy is lesz vendégem.
  • molnibalage83
    #32
    Eddigi infók összegyűjtve.
  • Plata
    #33
    A pálya nagyon szép.Remélem nem kell neki erős gép majd.
    Wolverine is nagyon szépen megvan csinálva.Azt hiszem az van a képen.
  • Plata
    #34
    Igazán jöhetne már valami rendes gameplay videó.
    Nagyon tetszik a játék,de szinte semmit nem lehet róla még tudni,se videó se semmi.
  • molnibalage83
    #35
    Devblog.
  • molnibalage83
    #36
    Livestream volt! 20 perc táján kezdődik.
  • molnibalage83
    #37
    Végre lesz benne ruler...
  • molnibalage83
    #38
    A deploy phaseben is lehet már parancsot adni, ha jól látom.

    A ruler a covert is mutatja végre nem tippelgetni kell a LOS kapcsán.

    Sajnot továbbra is ragaszkodnak a szépség miatt az 5 pontos lépcsőhöz az egységek árainál...

    Az egységeknél azt is ki lehet jelezni, hogy éppen hova mennek, végre ezt is megcsinálták, még ha nem is a RD-ben.

    Van unload at loaction parancs.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.03.22. 20:24:15
  • molnibalage83
    #39
    Hk ágyú és páncél ikonként mutatva van, nem kell mindenért végre az info tab...
    Felderítő repülőgép van. Ajjaj... Az ALB beta idején gigantikusan nem jöttek be ezek, mindent letarolt akkor a légierő...
  • molnibalage83
    #40
    Épület pusztulás van benne. Piros pont. Nem kozmetika. Valóban hatása van.