14
  • TwistR
    #1
    Egy olyan országban, ami kierőszakolta szinte az egész világon, hogy törvénnyel védjék a holokausztját, már egyáltalán nem csoda ilyen apróság :)
  • globint
    #2
    :-( Huhh, már több mint egy órája írtad, és még nem törölték.
    Jaaa, még nem fogadták el a törvényt a két felsőbb szinten. :-)
    Utoljára szerkesztette: globint, 2017.01.05. 17:43:09
  • dartois83
    #3
    Ostoba.
  • TwistR
    #4
    Hálás vagyok, hogy ilyen érthető és logikus érvekkel támasztod alá az igazad. Lehengerlő :D
  • dartois83
    #5
    Csak annyira fejtettem ki a részleteket és az érveket, mint te a primitív hozzászólásod esetén.
  • TwistR
    #6
    Ó. Ne is bonyolítsd tovább. A csúcson kell megállni.
  • ReszegKoldus
    #7
    Azért szerencsére közel sem az egész világon.
  • lac coo
    #8
    Uhh, ezt megtudja a mi törzsfőnökünk azonnal itt is beveti ! :))

    Nem is a törléssel van baj hanem , hogy ki dönti el, mondja meg mit kell törölni ....
  • TwistR
    #9
    Na végre egy jó meglátás!
    Attól kezdve, hogy egy ország/vallás/csoport/személy megmondja, hogy hol és mi jelenhet meg a szólásszabadságnak nagyjából annyi is.
    (vérpistikék számára: nem, a gyűlöletet keltő bejegyzéseknek ettől még nincs helyük sehol sem)
  • Kotomicuki
    #11
    Csak az a baj, hogy abból 80 millióból 79,5 millió hozzátartozóit nem kárpótolták, semmilyen szinten sem, nemhogy törvény biztosítaná a kötelező és a tények ellenére is megkérdőjelezhetetlen áhítatot feléjük!
  • Balumann
    #13
    Nem azt tagadják, hogy rengeteg ember szenvedett, meghalt. Ők csak azt mondják, hogy rengeteg dolgot eltúloztak, kitaláltak, és még ma is rengetegen élősködnek a történteken, olyanok is, akik valójában nem is jártak ott. A "tagadók" között nem egy zsidó van, és nem is egy olyan, aki szintén megjárta valamelyik tábort. Nyilván vannak idióták meg elfogultak közöttük, és mindenről be akarják bizonyítani, hogy semmi sem igaz, sokminden nem igaz tőlük sem nyilván, de ettől függetlenül szerintem érdemes megérteni az álláspontjukat, és megérteni mikre alapozva gondolják így.
  • Armagedown
    #14
    Milyen kárpótlás kellene?Jelenleg mindent ők uralnak, nincs semmi, amibe még nem ütötték volna bele az orrukat.