8
  • Ender Wiggin #8
    A Max Payne minden részében kellő egyensúlyban vannak a cutscenek a játékidővel. Mivel egy történetmesélés az egész (és abban zseniális mind), cutscenek nélkül nem lenne teljes az élmény. És ráadásul ki is hagyhatod őket, ha unod. Egyébként az MP3 nem Remedy.
  • Torzonborz
    #7
    Nem teljesen idevaló mivel az közösségi finanszírozásból készül, így nincs anyagi bukta mint az a listában lévő 1-2 játéknál.
  • ugh
    #6
    A cikk szerzoje se foldkako.
    A remedy "jatekai" hosszu erdektelen unalmas cutscene-kel telerakot minimaljatek fosladmanyok.
    Max payne 3 ahogy a qb is egy szettordelt szar, minden csak nem zsenialis.
  • Sir Cryalot
    #5
    star citizen? Bár abból sokat "visszakuncsorogtak" ...
  • Kikikirly1991
    #4
    Max Payne 3 nem lett jó játék: nem jól működik a harcrendszer, tunkolda az egész.Pedig grafikailag nagyon látványosak lövöldözések,de hiába a látvány ha a rossz játékmenet hazavágja az akció/Adrenalin faktort.
  • pett3rson
    #3
    Nem játszottál a multijával, mi?

    nem vagyok codboy (de igen :) ), de az a játék nagyon jó volt...az azt követő részekből talán a BO2 és a BO3 ami még jó. de az MW2 mindenképpen etalon - single is óriási élmény volt és a multija végképp. bőven megérte a kiadott pénzt rá.
  • Matte
    #2
    "Okoskodok"

    De legalább őszinte vagy, az is valami.
  • JaSoN HuNTeR #1
    Grand Theft Auto V - 265 millió dollár
    Ez elég sok de erre megértem hogy ennyit elköltöttek

    Call of Duty: Modern Warfare 2 - 250 millió dollár
    De egy COD lineáris csőjátékra annyit? Nem is értem jól átverték őket, nem lett valami nagy szám ez a játékprogram x)
    Vicc...

    Okoskodok és CODboyok kíméljenek.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.11.24. 21:56:04