14
  • Tetsuo
    #1
    Nem gondoltam, hogy még van ilyen, aki fizikai hordozón ad-vesz másolatokat. :-)
    Azzal viszont tisztában voltam, hogy a "német" rendőrség terroristák helyett az illegális zeneterjesztést üldözi.
  • lycidas
    #2
    az már betegség ha valaki ilyen mennyiségben gyűjtöget, bármi legyen is az
  • Tetsuo
    #3
    Business is business.
  • TokraFan
    #4
    60éves az öreg, beragadhatott a bizniszbe, mert manapság a fizikai hordozón kiadott művek értékesítése a tizedére esett vissza. Gyűjtők, fanatikus rajongók vehették meg ezeket abban a hitben, hogy eredeti példány. De nem gondoltam volna, hogy ennyi vevő van még ma is ilyen célból.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.11.21. 18:15:49
  • arty
    #5
    valszeg ezt még a 90es éve közepén-végén csinálta, azóta nem tudja eladni :))
  • Ender Wiggin #6
    Otthon bakerlit lemezt csinálni nem kis teljesítmény. Én kitüntetést adnék neki...
  • esdideki
    #7
    Végre, az utolsó akadály is elhárult a világbéke és általános boldogság útjából...
  • fonak
    #8
    Nincs olyan, hogy bakelit lemez... Legalábbis nem hanghordozó. A "bakelit" lemezek eredetileg sellakból készültek, később vinilből. :)
  • tom_pika
    #9
    A fenébe!! Most honnan fogom ezeket a kiadványokat féláron beszerezni??? Nincs valakinek egy jó tippje?
    Utoljára szerkesztette: tom_pika, 2016.11.22. 08:51:51
  • barret
    #10
    Kifizeti a 100 millió euró büntetést,aztán másolja tovább a bakelit lemezeket:)
  • Skylake
    #11
    Fizikai adathordozó? Eléggé leragadt a fater, mondjuk valószínűleg az ügyfélköre is, ha ekkorára tudott a copygyára nőni. Na mindegy, egy újabb győzelem a terrorpisták elleni harcban!
  • morguldae
    #12
    Hú, bakker mekkora félelmetes bűnöző ez! Annyira megrettentem. Hát tényleg ezekkel kell foglalkozni, amikor a politikusok meg minden országban szarrá lopják magukat meg sanyargatják a jónépet "törvényesen"!? Ha Viktor haverja lenne kicsiny tolvaj hazánkban az lenne, hogy gyorsan törvénybe hoznák, hogy szabad másolni de csak pár embernek, majd ők megmondják kinek, és minden oké lenne.... SZÁNALMAS!
  • TokraFan
    #13
    Nemzeti Copybolt! :-D
  • ostoros
    #14
    Respect az öregnek!