17
  • NEXUS6
    #1
    Kircsi, csak meg lesz az a repülő autó a végén. :D
  • Macropus Rufus
    #2
    érdekes kütyü. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e belőle bármikor is valami, vagy csak egy érdekes kütyü marad. Sztem embereket soha nem fog szállítani, viszont a teherszállítás nem annyira ördögtől való.

    Egy kérdésem a cikk írójához:
    "itt például két lézeres altiméter, egy radar altiméter"
    ezeket miért nem lehetett volna magyarul írni? Van erre magyar kifejezés is:
    magasságmérő
    de ha már mindenáron angolul kell írni akkor altimeter és nem altiméter.

  • dregnarr1 #3
    Az altiméter is ugyanúgy magyar szó, 'é'-vel írandó. Az, hogy miből honosodott, teljesen lényegtelen.
  • arty
    #4
    én a kurmányunk helyében már most, előre betiltanám!

    ...veszélyeztetheti a becsületes magyar taxislobbyt!!!
  • Bazsalusz
    #5
    juppí

  • VolJin
    #6
    Szerintem photoshop.
  • morguldae
    #7
    Király lenne, ha ilyen lenne. Itthonra elkéne.
  • barret
    #8
    Ezeket városba csak kihalt helyen lehet használni,pl háztető.
    Emberek közelségében használhatatlan,mert még a robogókat is felborogatja a légcsavarszél felszálláskor :D Kisebb tárgyakról,stb ne is beszéljünk...
  • ostoros
    #9
    Aerodinamika rulez...
    Egyébként fura, de nekem a videón az egész 15 centisnek látszik repülés közben.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2016.11.22. 23:29:23
  • esztyopa
    #10
    Az így elkészült *halottak*fejfájára azt vésik: Élt X évet,de a vezérlő számítógép...lefagyott.
    nyugodjék békében./ a 2-es számrendszerben !/
  • xyl
    #11
    Azért katonai színe van...
  • duke
    #12
    Nem kell leszallni, majd lebeg 20-30 meteren, es onan, majd kotelen leengedik, vagy felhuzzak az utasokat. :))
    Utoljára szerkesztette: duke, 2016.11.24. 14:52:11
  • overseer-7
    #13
    azért meg lehetett volna csinálni értelmesebben is ezt a járművet.. hatalmas keresztmetszetű légcsavarok tartják fent magasságban.. miközben kis tücsök pöcs pár centis átmérőjű végzi az előrehaladás munkáját.
    Nevetséges.
  • overseer-7
    #14
    városban hamvába halt ötlet...
    sajnos

    csak egy járható út marad városban..
    a síktetős épületek tetején kell kiépíteni leszálló depokat és üzemanyag utántöltő állomásokat.
  • fszrtkvltzttni
    #15
    Talán azért, mert a megtartáshoz kell a nagyobb erő? Gondolom soha nem láttál még helikoptert...
  • Torisaru
    #16
    Darth Vader ezzel járna vécére...
  • Akva
    #17
    "Nem kell leszallni, majd lebeg 20-30 meteren, es onan, majd kotelen leengedik, vagy felhuzzak az utasokat."

    Hogy az utasokat kötélen felhúzzák, ahhoz minek ez a szerkentyű? Elég egy fa.