253
11020361101480452337.jpg
  • zoviet
    #1
    mit szóltok a sorozathoz?
  • Dynamic
    #3
    Fasza. Kíváncsi vagyok hova fog kifutni.
  • Ironman2
    #4
    Én hétvégén megnézem,nagyon várós!!
  • Ironman2
    #5
    Amúgy regisztráció nélkül nézhető az első rész:

    ITT
  • Montanosz
    #6
    nem volt rossz de kivárok még egy-két részt
  • Stockbauer33 #7
  • xido
    #8
    Megnéztem az 1-et hét elején...ismerem és szeretem az eredetit,vártam a feldolgozást,teljesen más lett,totál elkapott..most kezdem a 2.-at...úgy kezdődik,mint egy feldolgozás..most már kiváncsi lettem mit csavarnak rá..avagy csak egy bővített látképet kapunk és végül mégis minden marad az "eredetiben".
  • Tikal #9
    Első részben Steveen Ogg aka Trevor ( GTA5) :DD
  • UUUU
    #10
    Tobbet vartam.
  • tigeroo
    #11
    mindenki jól játszik benne! a mexikói kisgyerek ááá agyam eldobtam:)
    akkor ez a fekete csávó ott nőtt fel? vagy nemtom. de vendégként felismerték, csak gyanús lenne az ott dolgozóknak ha folyton bennt lenne...
    meg az antony hopkinssal lévő gyerek az akkor robot volt? hazaküldte a picsába a szüleihez és szófogadva elment mellőle.

    plusz, akkor anthony azért nem hagyta jóvá az új narratívát mert a vörös folyóhoz szólította volna a park vendégeit? ugye a fekete kalapos is oda tart a mondóka miatt. a kígyó fészke pedig az a kereszt lenne? azt bámulta az öreg is...

    hm
  • szucsy89
    #12
    Mikor lehet nézni a 3. Részt go-n?
  • Seth
    #13
    Amikor azt mondja hogy ott született, közben meg 30 éve jár oda,azt úgy érti, hogy akkor lett más ember,mint aki volt, megváltozott. Emiatt tartom én is helyesnek azt a teóriát, hogy a William-es szál más idősíkban játszódik,mint az Ed Harris-es és a fekete csávó nem más mint Williem, 30 évvel később. Valami történni fog Williamékkel, valszeg a haverja hal majd meg, ez lesz az az incidens,amit emlegetnek ,ami 30 éve történt.
  • Stockbauer33 #14
  • Stockbauer33 #15
  • ToCsEk
    #16
    ez akkora szöveg volt, nekem nagyot ütött
  • Sulla75
    #17
    Végül is mit akar Ed Harris?Megkattant és felakarja szabadítani a robotokat?
  • Pluskast
    #18
    Szerintem részben igen, illetve kíváncsi erre a labirintusra. Gyakorlatilag kiderült, hogy megszállottja a parknak és, hogy mindent kipróbált már, kivéve egy dolgot, a labirintust. Valahonnan tudja, hogy létezett ez az Alfred nevű készítő aki úgymond öntudatot akart a gépeknek és szerintem úgy hiszi, hogyha eljut a labirintushoz akkor képes a gépeket öntudatra ébreszteni és kíváncsi, hogy ebben az esetben mi lesz.
  • Sulla75
    #19
    Gondolom a központi rész a labirintus ahol szerelik és programozzák a gépeket.Arnold akiről Hopkins mesél,egyébként nagy genyónak tűnik az öreg :)
  • Stockbauer33 #20
  • Sulla75
    #21
    Jó lesz ez :)
  • hapi
    #22
    Ha 4. részben sem történik semmi sztem én offolom.
  • Quantumleap
    #23
    Ez egyszerűen olyan sorozat, ahol lassú tempóban adagolják az infót. Mint mondjuk a Lost. Ha te pörgős, eseménydús sztorifelépítésre vágysz, akkor egyszerűen ez nem a te sorozatod.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.10.30. 08:35:24
  • tigeroo
    #24
    ezt akartam én is írni. mondott is valamit, meg nem is... ez dráma, a breaking bad óta nem élveztem ennyire sorozatot.
  • DasIsFuck
    #25
    A sorozat legnagyobb baja az, hogy tudod, hogy az egész egy kitalált művilág.
    Ez sokat elvesz szerintem az egészből.
    Engem pontosan ezért nem taglózott úgy le a sorozat mint egy breaking bad, bár szerintem nem jó példa én inkább egy stranger things-et említenék.
    Pedig legalább olyan jó és minőségi sorozat.
  • Seth
    #26
    Itt a művilágnak, androidoknak kell szorítani, hogy velük mi fog történni :)
  • DasIsFuck
    #27
    Na igen, csak sajnos ők létükből kifolyólag nem annyira érdekesek.

    Ott van pl Ed Harris karaktere, mennyivel epikusabb és badasabb gonosz lenne, ha nem egy művilágban nyomná:)
  • Rockynhooo
    #28
    Nekem tetszik a sorozat, az egyetlen dolog ami valóban idegesítő, hogy Ed Harris elkezd keménykedni és hiába van ott 10 "ellenfél' tudom, hogy nem fog rajta a golyó :D (na persze egyszer ha egyik megindul felé és szétzúzza egy kővel mondjuk akkor nézek majd nagyot)
  • Quantumleap
    #29
    Ha a '73-as film eseményeit követik, akkor hamarosan lesz félnivalójuk a bent tartózkodó vendégeknek.
  • Quantumleap
    #30
    De a művilágon kívüli világról még semmit nem tudunk, azt se, hogy milyen évet írunk. És egy rakás kérdés vár megválaszolásra.
  • DasIsFuck
    #31
    De neki jól áll a keménykedés:)
  • DasIsFuck
    #32
    Szerintem elég átlagos, mivel ez a westworld elég nagy látványosság ott így még biztos nem tartanak a futurisztikus korba.
    Meg eddig annyira nem is keltette fel az érdeklődésem a sorozat a parkon kívüli világ iránt.
  • Quantumleap
    #33
    Az nem elég futurisztikus, hogy már évtizedek óta emberforma robotokat tudnak gyártani?
  • DasIsFuck
    #34
    Nyilván a felhasználásuktól függ, ott még csak ez a westworld park használhatja ezt a technológiát mint cirkuszi látványosság és nincs olyan szinten elterjedve a mindennapi használatban még.
    Én erre következtetek.
  • Sulla75
    #35
    Szerintem teljesen mást hoznak ki belőle,az túl egyszerű lenne.
  • Stockbauer33 #36
  • ToCsEk
    #37
    nah úgy nézem beindul ez
  • Stockbauer33 #38
    http://www.hbo.hu/series/westworld/encyclopedia/egyre-tobb-a-kerdes-es-a-teoria-a-westworld-korul_54674
  • cylonflatus
    #39
    A NIN - Something I Can Never have földolgozásért és a soundtrackba helyezéséért jár a piros pont.
  • Sulla75
    #40
    Ez most nagyon jó rész volt,van itt pár bosszú szomjas egyén
  • Pluskast
    #41
    Ja nem volt rossz. Bár nekem kicsit erőltetett volt a madameos rész. Most a 2 fószer feljavítja a kurvát gyakorlatilag szuperhőssé cserébe azért, hogy megpakolják? Annyi eszük még nekik is lehetne, hogy tudják ez életveszély.