136
Osiris: New Dawn
  • drop
    #1

    ma jelent meg
    Utoljára szerkesztette: drop, 2016.09.29. 12:42:03
  • drop
    #2
    már lehet kiprobálni egyébként ha kell link privát küldöm
  • drop
    #3
    Steam értékelés elég jó már most
  • Dagohun74
    #4
    Szemezgetek vele én is.
  • Caliph
    #5
    gameplay alapján egyelőre tettszik,ki fogom próbálni aztán várunk a megjelenésre :D
  • Dagohun74
    #6
    Áááá letojom a megjelenést. Az ARK-al játszottam 688 órát és meg se jelent. Nem számít. Ha jó leköt, ha nem akkor megette a fene.
  • drop
    #7
    ja ark-ba nekem is rengeteg órám van ez subnautikára hajaz meglátjuk mit tud
  • KiruHoshino
    #8
    Virágbolti verzió aki esetleg vásárlás előtt ki szeretné próbálni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www70.uptobox.com/d/44ys4hh5ecr76xkqy3lichldprrvec3zttrbjwd7nbo2errxxsw2rtlsoey63sremz6bvqlswfybv4c4cu/Osiris.New.Dawn.Build.29092016.rar


    Pár tanács indítás előtt.
    - Kell hozzá Steam.
    - Steam nevedben ne legyen különleges karakter és szóköz.

    Ha nem működne a letöltés szóljatok.
  • drop
    #9

    thevr is megnézte
  • AngerH
    #10
    Nagyon jó!
  • pett3rson
    #11
    Már csak az alapján amit Pisti leművelt a gameplay-ben megtetszett :) ennyi pénzt rászánok Én is.
  • Dagohun74
    #12
    Kérdés már csak az ha kirepülsz az zűrbe, onnan hogyan tovább. Mik a lehetőségek.
  • pett3rson
    #13
    Ennél még sokkal több kérdésem van :) majd meglátjuk milyen lesz.
  • Dagohun74
    #14
    Jövő hónapban lehet beruházok rá. De addig is még megnézek pár gameplay-t.
  • Ironman2
    #15
    Bakker,most akartam megnyitni a topikját
  • Caliph
    #16
    ne legyél irigy van már elég túlélős topicod
  • Dagohun74
    #17
  • Dagohun74
    #18
    Megjöttek a járművek.

    Patch
  • Ironman2
    #19
    Én inkább megvárom míg lesz steam nélküli verzió
  • b1988
    #20
    Ki merre játszik? vagy mindenki single tolja még?
  • drop
    #21
    szia bocs én nyitottam házigazda lehetnél XD +1 neked
  • drop
    #22
    10 órám van benne ami eddig nem tetszik sajna igen fölé van lőve a crafting értem úgy hogy nagyon sokk alapanyag kell hozzá nem ércre gondolok,pl gáz egy tartály 100 egység gáz, de egy dologhoz átlag 50-75 kell tehát sokat kell mászkálni és nincs közel egyik se a gáz miatt + egy itemhez akár két gáz is kelhet na itt már szívás van,játékban kétféle gáz tartály nem a hordozható hanem a tároló nem tudtam letenni esetleg tudja valaki mi lehet a gond?
  • pett3rson
    #23
    azt hiszem benéztem tegnap valamit - vagy éppen akciós volt, nem tudom. Ma 22,99-ért akarják rámsózni, tegnap még 8,99 Euro volt...még várok Én is :) nem tudom ér-e ennyit...
  • fantomvampire
    #24
    nekem nem megy a link
  • fantomvampire
    #25
    hali nekem johet link
  • drop
    #26
    link a forumhoz it a frisités is
  • fantomvampire
    #27
    koszi
  • fantomvampire
    #28
    egy gyors helpet kaphatok ?
    kicsomiztam van valami steam_api... fajlok azokat hova kell rakni mert nem latok sehol egy txt-t vagy readme-t ...
    nem nagyon indul nekem..
  • drop
    #29
    igen ahol az exe van oda másold kell steam fuson logolj be egy másik accontal amin nincs semmi és tedd offline
  • fantomvampire
    #30
    koszike
  • fantomvampire
    #31
    na elindult viszont a menuben igen rossz a kep az normalis vagy csak nekem ilyen ?
    jatekban is az ikonok fekete krisz kraszok... a gyorsmenuben az ikonok nem jelennek meg....


    Utoljára szerkesztette: fantomvampire, 2016.09.30. 19:21:36
  • drop
    #32
    nekem nincs baj vele nézd meg a beállitást
  • fantomvampire
    #33
    toroltem ujra kicsomi es jo :D valamit benezet lehet...
    koszi a helpet
  • pett3rson
    #34
    sziasztok.

    Nekem keres további fájlokat kitömörítésnél, de olyanokat nem találok sehol. Akárhányszor törlöm és csinálom újra, nekem nem jó a kép, valami nagy gebasz van vele.

    Hopsz, úgy néz ki csak kicsit tovább kellett volna olvasnom a fórumban. át kell nevezni a második rar-t
    Utoljára szerkesztette: pett3rson, 2016.10.01. 07:56:25
  • MarkBlade
    #35
    Megnéztem. Érdekes koncepció. Tetszene is de már az elején olyan nehéz keresgélni a nyersanyagokat.. nagy nehezen összeszedem a forge hoz valót erre hogy acélt csináljak kell még magnézium.. na azt még nem találtam egy dekát sem. Nem rossz amúgy csak kicsit lassú és sok a farm de itt unalomba fulladós. Persze ez még alfa és azért ez szép teljesítmény. Grafika szép. Kb Marsot tudnám ilyennek képzelni.
  • pett3rson
    #36
    a virágbolti verzió miatt rossz a grafika egyébként? úgy értem, hogy eltűnnek az objektumok, belátok a föld alá, de nem mindig, csak ha bizonyos irányba fordulok...stb.
  • MarkBlade
    #37
    nekem ilyen bajom nem volt.
  • pett3rson
    #38
    most játszom vele és nem csinálja...érdekes.

    beestem egy rohadt barlangba és most nem találok kijáratot...
  • Caliph
    #39
    szinte mindenféle anyag van a spawn pont 2 km es körzetében,ezek bányászat után respawnolnak is ugyanott. ezzel még nem is lenne gond,viszont a kutyagolás az már az... a kis dronet ugye 2.-3. éjszakán ki is csinálják az alienek,pedig az a 8slotos inventory nagyon sok segitség,vagy az automata bányászat módja.én az oxigenizátor építésnél hagytam abba,nagyon nagyon sok idő amíg így az ember eljut egy rover építésig,azzal már gyorsabban lehet haladni,de én beleuntam :D amint megvan egy hoverbike és percek alatt sok nyersanyagot tudsz kiszedni,akkor meg már nagyon könnyűvé válik a játék. ezen kéne valamit módosítani.
    Valami factorio módszert tudnék elképzelni hogy ráraksz egy bányát egy mineral spotra és termel amig vna benne,aztán ha kifogyott messzebb kell menni,de addigra már van fejlettebb bánya meg rover amivel gyorsabban lehet haladni
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2016.10.01. 17:23:29
  • PeeTeR
    #40
    s ez mindenkinek igy jo, te csak hypeold a 2hozzaszolasra sem erdemes szemetet, az ertelmeseket hagyjad meg masnak, igy szep az elet