8
A sleeping dogs alkotóinak új játéka
  • Maxtreme
    #1
    A Smash + Grab alapkoncepciója igencsak egyszerű. Két rivális banda tagjai próbálnak minél nagyobb káoszt okozni, és hatalmas haszonra szert tenni. Az illegális versenyben induló banditák nem kímélnek senkit és semmit, a betört kirakatokból zsákmányolható javakért bármit megtesznek. Minden banda öt karakterből áll, akik között közelharci fegyverekkel operáló rosszfiúkat és távolsági harcosok is találunk. Képességeik terén is eltérnek majd a karakterek, akikről azt is elárulták a fejlesztők, hogy bandánként egy főnök, egy hadnagy és három darab harcos lesz majd. A meccseket mindig az a csapat nyeri, amelyik előbb rabol össze 50 000 dollár értékű zsákmányt.
    (info by gs.)



    Steam page
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.09.28. 11:32:01
  • Maxtreme
    #2
    Most olyan 5e forint körül lehet bezsákolni steamen.
    Nem tudtam eldönteni hogy ez most jó, vagy valami baromi nagy turha lesz, de hála isten kellemeset csalódtam.
    Annyi hogy mivel ma indult a nyilt beta, emiatt értelemszerűen baromi kevés a host és a játékos. (de gép elleni móka is van).
    Szerintem mindenképp megér egy próbát.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.09.28. 11:35:13
  • jan5650
    #3
    Én is pont most néztem egy Twitch streamet róla. Nagyon-nagyon gondolkodom hogy megvegyem -e. Attól félek, hogy pár nap után ráun az ember, mert valljuk be elég monoton. Várok pá napot, aztán eldöntöm az alapján amit írnak róla. Egyébként írtad, hogy elindult a nyílt beta... Erre hol lehet jelentkezni, mert én csak megvenni tudom a steam-en?!?!?
  • Maxtreme
    #4
    Hát vásárlással egybekötött nyílt béta :)

    Igen azt majd meglátjuk mennyire töltik meg tartalommal. A céget ismerve (REMÉLEM) hogy emiatt nem kell aggódni.
    Persze ez attól is függ hogy mennyire fut be a dolog.
  • Since
    #5
    Én is gondolkozom rajta, az alapötlet nem rossz, viszont idővel nagyon monotonná válik szerintem.
  • Maxtreme
    #6
    Trial kulcs:

    D5XY2-25ZCG-WBRKR

    Asszem szombat éjfélig érvényes
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.10.06. 05:54:15
  • Maxtreme
    #7
    ennyi volt, a united front games lehúzza a rolót.

    Kíváncsi leszek visszakapjuk e a pénzünket, ugyanis igencsak inkorrekt módon a hétvégén a játékkal 2 napig ingyenes lehetett tolni, bíztak abban hogy valaki még megveszi.
    ..aztán most hirtelen lehúzzák a rolót. Senki ne mondja nekem hogy ez 1-2 óra alatt dőlt el..
  • Maxtreme
    #8
    Visszatérítik mindenkinek a kesst

    Korrekt csapat.