7
Lineage 2: Revolution
  • Vicodine
    #1
    Eletem elso mmorpgje a Lineage 2 volt, es hosszu ideig maradt is az elso, mert nagyon ott van a toppon. Manapsag mar elegge keves amit a grafikai motor enged, a targetelos rendszer meg van par elavult dolog benne, de osszessegeben ami a pvpt jellemzi, mai napig merfoldko, az egyik legjobb, ami van. Aztan jottek jobb alternativak, jelenleg most a BDO az, ami hasonlo pvp elmenyt tud nyujtani, mint anno L2, csak a mai nap legjobb kombat rendszerevel megoldva, de en valahogy meg is mindig a regi jo L2 stylet varom vissza:D Mindig is mondogattam haveroknak, nem is kellene uj folytatast csinalnia Ncnek L2bol, eleg lenne, ha a regit felujitanak, egy mai fullos grafikaval es tuti kombat rendszerrel. Erre majd szivrohamot kaptam, amikor meglattam, jon a Lineage 2: Revolution , pont az amirol almodtam(raadasul UE!es motorral!!!), de basszus MOBILRA!!!!! Hat csak remenykedni tudok, hogy sikeres lesz, es akkor azon felbuzdulva PCre is elkeszitik majd, mert ez igy akkora ervagas mint a picsa. Ki a tokom akar egy mmot mobilon jatszani, amikor itt napi 4-6-8.... orakat kockulunk a gep elott, es egy kis kepernyot nezve, a nagy mancsommal a kepernyot bogaraszva ez enyhen szolva kenyelmetlen lenne, nem is beszlve az iranyitasmod alapveto kulonbsegeibol adodo valtozasokrol, amik nem tesznek annyi mindent lehetove mint PCn. Na majd latjuk, egyenlore ez is tobb mint a semmi..:D
    Utoljára szerkesztette: Vicodine, 2016.08.30. 11:44:49
  • Plata
    #2
    Hát vagy 6-7 éve próbáltam ezt a játékot,de nem jött be,túlságosan koreai látványvilág,vacak harcrendszer elavult grafika.
    De egyébként ez nem a mobilos fórum,talán ott kellett volna nyitnod,ez a számítógépes játékok fóruma.
  • UUUU
    #3
    Azert manapsag nem egy kulonlegesseg a mobil kepernyojet megosztani egy smart TV-vel.
  • Vicodine
    #4
    De annak meg mi ertelme egy jatek eseten? Akkor mar inkabb egy gepet kotok hozza...Iranyitasrol nem is beszelve
  • Zarache87
    #5
    Kene ide egy rendes aktiv hazigazda sracok mert Vicodine nem sokat tesz a jatekert es az itteni kozossegert. En azt javaslom csereljetek le egy aktiv emberre.
  • silencemonthy
    #6


    Mától elérhető.
    Utoljára szerkesztette: silencemonthy, 2017.11.15. 19:18:24
  • Vicodine
    #7
    Ez a game miatt lehet veszek majd egy jo kis tabletet.