23
Az Epic Games ígéretes MOBA játéka
  • Prince23
    #1
    Nem találtam róla topikot, ezért hát megnyítottam.

    Egész jó ingyenes, külső nézetes MOBA játék. jelenleg a MOBA piac gyöngyszeme kinézete miatt. Ráadásul Crossplatform megoldással is rendelkezik, PC-PS4 tulajok egy pályán akár,

    Letölteni itt lehet: KATT

    Gépigény: PC gépigény

    Hivatalos fórum: Fórum

    Early Access előzetes: KATT
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.08.26. 15:56:14
  • savior666
    #2
    Nekem gyengebb gepem van, mint a minimum. Nem szep minimum grafikan, de legalabb elfut.
    A jatek pedig egesz jo.
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2016.08.27. 18:58:39
  • Prince23
    #3
    Kár hogy csak mi ketten toljuk itt az aktív fórumozok közt :D
  • Maxtreme
    #4
    Én pár napja próbálkozok vele, független attól hogy nem vagyok túl nagy rajongója a stílusnak (sem a lol sem a dota nem jön be) ezzel jól elszórakozok.
    Viszont a meccsek hosszával (átlag 40-55 perc) nem vagyok kibékülve, szerintem ez nagyon sok. Remélem redukálják..

    A másik probléma a játékosokkal van.. Szinte mindig 1-2 barom kilép játék közben, aztán 3-an végigszenvedni nem egy leányállom..
  • Prince23
    #5
    Pár hónapja 70-80 percesek voltak. Hidd el a 50 perc az teljesen jo, végre nem egy casual fröccsröl van szo, amin 20 perc alatt végzel.
  • Prince23
    #6
  • NiGhTM4R3
    #7
    40-55 perces meccsek? már felejtős, pedig érdekesnek tűnik
  • Probatbicol
    #8
    A hero killt mi alapján adja meg, utolsó csapás, vagy bevitt damage? Az egyik meccsen sokat voltunk együtt egy másik játékossal, elég hatékonyan összedolgoztunk, de az esetek 100%-ában őneki írta ki a killt, a meccs végére neki 14 volt nekem 2....
  • Maxtreme
    #9
    Utolsó csapás. Azzal szoktam trollkodni, hogy megvárom hogy valaki(k) leszedje az adott enemy hp-ját kb 10%-ra, aztán mehet rá tőlem az ulti
    Nem szép, de hatásos.

    Amúgy nekem ez a 45-60 perc is iszonyat sok. Máshoz szoktam, ennyi. Épp ezért hanyagoltam cuccot a napokban, pedig nem lenne rossz.
  • Prince23
    #10
    Akkor te nem túl sok sebzést halmozol fel :)
  • Probatbicol
    #11
    Akkor lehet hogy pont te voltál a delikvens :))
  • Prince23
    #12
    Valaki innen tolja aktívan a gémet? én most pihentettem két hetet. Kwangig.
  • Paranoia
    #13
    Még márciusban kezdtem el játszani (ps4) ez az első MOBA játékom (és az utolsó is).

    Nem tudom hányótoknak volt szerencséje még akkor játszani vele,de azóta sokat változott a játék.Sajnos nem a pozitív irányba.(ezt most ki kellett,h sírjam magamból...)
    Még kitartok az új MAP-ig (ps4pro-n azért kíváncsi leszek mi szép lesz).
    Meg legyen már végre ranked pvp,mert mindig beszopódik lvl1 szintű hc gamer aki a dzsungelból nem talál ki...
  • Paranoia
    #14
    új MAP infók


    Utoljára szerkesztette: Paranoia, 2016.10.16. 18:42:38
  • Ryna91
    #15
    Sziasztok, nemrég kezdtem a játékot, és lenne egy kérdésem. Van egy olyan heti feladat, hogy destroy 15 wards, Mik azok a wardok? Tudnátok segíteni? Előre is köszi! :)
  • Prince23
    #16
    Rég toltam Greystonnal, kicsit visszatértem vele:

  • Paranoia
    #17
    6.án új map!
  • Paranoia
    #18
    Monolith Update: Everything Changes On Dec. 6
  • TBTPumpa
    #19


  • TBTPumpa
    #20
  • TBTPumpa
    #21
    Csak jönnek és jönnek az új karakterek:
  • TBTPumpa
    #22
  • Probatbicol
    #23
    Alaposan átalakították a játékot, érdemes visszanézni aki rég próbálta. Most már aranyat kapunk harc közben, ezen lehet attribútumokat vásárolni,: agility/vitality/intellect amik a támadóerőt/health ill. mana regent határozzák meg, valamint ezek mennyiségétől függ hogy milyen kártyákat vehetünk használatba. Szerintem átláthatóbb lett mint régen. A kártyák is kaptak mind saját trading card-os szép grafikát, sokkal pofásabb így. Meg a pályát is átdolgozták.