302
  • NEXUS6
    #1
    Én is baromságnak tartom, de az a gond, hogy valaminek a biztos nemlétét nem lehet bizonyítani!

    Érdekes kérdést az vet föl, hogy akkor még is miért fektet ebbe valaki ennyi időt!?
    Ebből a szempontból sem az összeesküvés híve vagyok, hanem az emberi hülyeségé.
  • overseer-7
    #2
    A bizonyíték hiánya, nem a hiány bizonyítéka.
  • overseer-7
    #3
    "Carnegie Intézet tudósai összefogva elkezdték kutatni a témát"

    Csak megjegyzem, hogy a Carnegie dinasztia.. éppen abban érdekelt, hogy ha tényleg permeteznek.. ez az összeesküvés ne derüljön ki. Hiszen ők a SuperClass.. a háttérhatalom tagjai. Belső kb 300 család egyike. Akik felügyelik a globális bank szektort, a globalizációs terveket, a médiát, politikát.. stb

    Olyan ez mintha a gyógyszergyárak irányítanák, ellenőriznék az FDA-t.. ami a gyógyszereket engedélyezi, és a gyárakat ellenőrzi.

    Vagy mintha a rendőrséget szervezett bűnbandák irányítanák.

    Nagyon nem a Carnegie intézményeknek kellene ezt vizsgálniuk. Mindenféle képen negatív lesz az eredmény.. akkor is ha tényleg csinálják. Csak nem fogják feldobni magukat..
  • VolJin
    #4
    Jajjj...
  • NEXUS6
    #5
    Hát ez az!
    XD
  • NEXUS6
    #6
    "Olyan ez mintha a gyógyszergyárak irányítanák, ellenőriznék az FDA-t.. ami a gyógyszereket engedélyezi, és a gyárakat ellenőrzi.

    Vagy mintha a rendőrséget szervezett bűnbandák irányítanák."

    Amerikáról beszélünk, szóval a feltételes mód nem indokolt.
    XD
  • Tetsuo
    #7
    "Kondezcsík szakértő" :-D Tényleg van olyan?
    Valójában az efféle elméleteknek a logika a legnagyobb ellenségük.
    Ez a sok marhaság a chamtrailtől a gyíkemberekeig csak a zsidó maffiáról tereli el a figyelmet. ;-)
  • molnibalage83
    #8
    Kevesebb fű, kevesebb por és több elmeorvos ajánlott.
  • overseer-7
    #9
    te az ilyen beszólásokért fizetést kapsz?

    ha igen.. mond meg nekik, hogy jelentkezem én is a munkára
  • overseer-7
    #10
    érdekes és gyanús módon .. mióta itt vagy a forumon már.. közben meg már 1000x bannolniuk kellett volna téged a modoknak.. amennyit sértegeted az embereket és személyeskedsz.. a fél forum utál téged.. nem értem, hogy miért vagy még ezen a forumon..
    vagy valami komoly személyiség zavarod van.. nárcisztikus vagy.. vagy.. pénzt kapsz azért , hogy s*gg arc legyél
  • T2k
    #11
    Ez lenne a "kutatás"? Legfeljebb csak idióták számára nevezhető ez a foshalmaz kutatásnak, vagy csak a gatyájukban kutattak volna valamit?
    Mondjuk abból a szempontból van benne ráció, hogy nyugati világ jelentős részét már sikerült degenerált agyhalottá tenni, így ők minden bizonnyal hülye vigyorral a fejükön, nyáladzva, lelkesen tapsikolnak az ilyen "kutatásoknak".
    Hogy pont a geoengineering-el kapcsolatban próbálkoznak a -ök ilyen "kutatásokkal", aminek a létezését a kismilliónyi bizonyítékon túl ráadásul már a jelenlegi CIA igazgató is elismerte, jól mutatja mennyire hülyének néznek mindenkit és/vagy mennyire bebuktak már mindennel ami miatt beindult az össze-vissza kapálódzásuk.
    A tudósítás az egészről meg pontosan ugyanaz a trágya színvonal mint maga a "kutatás", össze vissza keveri a gizikét a gőzekével, jó sok szar közé bekever egy hangyányi valóságot is hogy még jobban megkavarjon és a szokásos összeesküvés-elméletről hadovál amikor ez már réges-régen nem elmélet, hanem gyakorlat.
  • T2k
    #12
    Figyi, ő egy jól ismert elmebeteg akinek az a perverziója, hogy ide jár betonhülyét csinálni magából. Az elmúlt évtizedben én még egyetlenegyszer sem olvastam olyat tőle ami ne lett volna halálpontosan a valóság ellentéte. Ő csak abba nem bukik bele amihez nem szól hozzá.
  • molnibalage83
    #13
    Persze, ma divat utálni az intellgens és gondolkodó embert, aki nem hisz konteókban és ezobaromságokat. Ember, már az űrkutatás topikban is voltál figyelmeztetve...
  • molnibalage83
    #14
    Na, megszólalt az SG egyik legrégebbi aktív főlbalfasza...
  • Alexease
    #15
    Lehet, hogy ezeket a kondenz-csikokat a yettik fingjak a hegyoldalrol?!:)
    Erdemes lenne ennek inditani egy forumota valamelyik konteo-kibeszelon, tuti lenne, aki bizonyitekot is talalna ra:D

    Ezt az idiotizmust:))) Aki ennyire el van borulva, annak ugy sem tudnak semmit semmivel bizonyitani.
    De talan nem is kell. Ha nem ilyen hulyesegekkel foglalnak el magukat, lehet hogy ertelmes dolgokba tennek kart az agymeneseik miatt:)

  • kvp
    #16
    Csinaltak egy kutatast a kutatasokrol es megkerdeztek par embert par fotorol.

    Ezzel szemben a tudomanyos vizsgalat abbol allt volna hogy mintat vesznek a kondenzcsikokbol es elemzik.

    Egyebkent joreszt vizpara amit a high bypass turbofan hajtomuvek csapnak ki a levegobol. Pont ilyen keletkezik a nagyon gyorsan forgo propelleres kepek propellercsucsain.
  • Sequoyah
    #17
    Konyorgom olvasd mar el legalabb ezt a cikket ha mar hozzaszolsz.
    Segitek, idemasolok egy reszt a cikkbol, probald ertelmezni:
    (...)légköri lerakódást, vagyis a különböző vegyi anyagok levegőből talajba jutását tanulmányozó szakembert kérdeztek meg a különböző chemtrail-oldalakon elérhető bizonyítékokról, többségükben repülőgépek kondenzcsíkjairól készült felvételekről, valamint víz- és talajminták elemzéseiről.
  • PeeTeR
    #18
    ugyizs minmekkkhaltog!44!44!!!!1 get rekt
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2016.08.21. 16:01:56
  • MBW126
    #19
    Az a baj, hogy te meg a hazai internet félművelt, nagyképű, arrogáns főbalfaszainak a 7 x 24 órás készültséget adó díszpéldánya vagy, aki elől egyetlen kommentelhető oldal sincs biztonságban. A magad fajtát a kemtrél hívőkkel, oltás ellenesekkel, kreacionistákkal és más barmokkal együtt kellene irtani, mint a patkányt.

    Megjegyzés: m.balage érdemeinek kiemelése nem jelenti azt, hogy T2K ne volna balfasz.
    Utoljára szerkesztette: MBW126, 2016.08.21. 17:06:58
  • Fbn Lx
    #20
    köszi, kurva jól szórakoztam
    #11 - szintén
    szentséges lófasz
  • overseer-7
    #21
    "Persze, ma divat utálni az intellgens és gondolkodó embert, aki nem hisz konteókban"

    Remélem most nem magadat akarod beállítani az intelligens és gondolkodó embernek..
    a nevetés kerülgetne ha tényleg..
    szinte biztos hogy narcisztikus személyiség zavarral küzdesz..
    nézz utána ennek a jelenségnek..
    engem nem zavar.. csak téged fog nagyon egy idő után.. és a körülötted élőket akikkel napi kapcsolatban állsz.
    Ha meg későn kapcsolsz.. könnyen rájöhetsz, hogy kárba ment az életed.
  • Zsoxx
    #22
    A kemtré valóság, hiszen Pataki Attila is ismeri személyesen azt a pilótát, aki bevallotta a zindexnek, hogy ő is permetez a háttérhatalomnak mérgeket a levegőből. Ja, hogy az a pilóta nem is létezik, csak a zindex tréfája volt az egész? Nem baj, Pataki akkor is ismeri. A kemtré valóság.
  • molnibalage83
    #23
    Epic attól az embertől aki ezozni kezdett az űrkutatás topikban... A munkásságomról meg úgy látom, hogy lövésed nincs...
  • Cobra.
    #24
    Na látjátok, ez a célja a chemtrailnek: összeugrasztani a az embereket kitalált, bizonyíthatatlan baromságokon.
    Mondjuk azokat az embereket sose fogom megérteni, akik inkább elhiszik az összeesküvés elméletet, mint a fizikát és hogy a fényképen egy tesztrepülő van ballaszttartályokkal, amikben víz van, nem vegyi anyag, amit kipermetez (érdekes, a belső kép mellé nem volt külső, amin lettek volna permetezőfúvókák).
  • overseer-7
    #25
    tegyük fel, hogy pénzvagyonos vagyok én és a barátaim és a családjaink összeesküvéseket szövögetünk, és mondjuk false flag akció keretében lerombolom a saját országom world trade centerét.. meg egyéb háborúkat indítok haszonszerzés céljából.. és uszítom a háborúra az embereket.. különféle pénzügyi, gazdasági csapdákat hozok létre az országok és azok lakosságának kisemmizésere.. szintén haszonszerzés céljából.
    Különféle politikai összeesküvéseket találunk ki, majd azokat végrehajtjuk.. spontánprivatizáció.. stb kiveszem az aranyfedezetet a pénz alól.. eladósítok országokat, miközben megkenem a döntéshozókat.
    Gyárakat értékeltetek alul, majd megvásárolom kárpótlási jegyre, amit értékének 10% ért veszek meg.. hozatok olyan törvényt, hogy később a kárpótlási jegyért is tudjak gyárakat vásárolni.. Megveszem a gyárat x összegért.. majd a raktárkészlet 3 szor annyiért kiárusítom mint a vételár volt.. majd szétszerelem a gyárat.. és porig rombolom.. bezárom.
    Majd azt mondom, hogy én csak piacot vásároltam. stb.. csalok a tőzsdén.. manipulálok ahol tudok stb..

    és már nagyon kilóg a lóláb.. Kigondolom azt a haverjaimmal, hogy találjunk már ki különféle összeesküvés elméleteket.. amik nyilvánvalóan hülyeségek.. mert mostanában úgy vettem észre, hogy az emberek kezdenek hinni az összeesküvésekben. Valamilyen módszerrel megint diszkreditálni, hitelteleníteni kellene az összeesküvést mint fogalmat.. hogy az emberek amikor meghallják, hogy valaki összeesküvésről beszél.. hangosan felröhögjenek rajta.
    És akkor kitaláljuk az ufós sztorikat.. kitaláljuk, hogy a gazdagok méreggel permetezik a bolygót.. kitaláljuk, hogy a gazdagok minden embert halálos méreginjekciókkal akarnak beoltani.. kitaláljuk a világvége összeesküvés elméletek sorozatát.. egész iparágat hozunk létre ennek a funkciónak..

    .. majd amikor látják az emberek, hogy nem történik semmi.. csak kacsa volt az egész..
    akkor már azokban sem fognak hinni, amelyek a valódi összeesküvéseket, eseményeket beszélik el..

  • Ender Wiggin #26
    Biztos nem kamu, mert egy haverom haverja a reptéren dolgozik és az a dolga, hogy a chemtrél tartályokat feltöltse minden repülőn. Szigorúan titkos a munkája, minden este egy puha falú szobában jelent egy fehér ruhás embernek, aki jutalomból kis tablettákat ad neki elalvás előtt...
  • Tetsuo
    #27
    Te mondjuk félre vagy vezetve, esetleg műveletlen vagy stb. amin lehet segíteni, de Molnibalage egyszerűen nem normális.
    Mindig a Szent Tudományra hivtakozva érzelmi alapon közelít a témához, érvekkel hadilábon áll és egy épkézláb összetett mondatot nem képes leírni, emellett általában félreérti más hozzászólásait. Őt szánalomból tűrjük meg, de minden nap reméljük, az ápoló hamar lefekteti.
  • starman_jones
    #28
    A te es hozzad hasonlo emberek viselkedesere altalaban van egy igazan egyszeru es szomoru magyarazat. Szar az elet, es ahelyett, hogy magatokban keresnetek a hibat, masra mutogattok ujjal. A hatterhatalom, a zsidok, a chemtrail. Igy egyszerubb elaludni estenkent, hogy azt hiszed nem te basztad el.
  • hunscripter
    #29
    Totálisan parttalan vita, ha találnak valamilyen kevéske olyan jellegű anyagot amire azt lehet mondani, hogy... akkor majd az ellentábor feláll egy tézissel miszerint ez az anyag hétköznapi meg hasonlók. Ha meg nem találnak semmit akkor meg "persze mert megbundázták a teszteket a hipertitkos szervezetek".
    Ha meg nem chemtrail akkor meg a vízbe tesznek valamit, hogy lokálisan hassanak az emberekre... ha meg ez is megdől vagy egy értelmetlen vita lesz belőle akkor a gyárakban direkt olyan anyagokat égetnek aminek a hatására... stbstb.
  • Amiga
    #30
    Tegyük fel, hogy rögeszmés elmebeteg vagy, aki a világon mindent a saját rögeszméjének a táplálására és fenntartására használ fel, ami pedig ellent mond a rögeszmédnek, azt a "háttérhatalom" manipulációjának fogod fel. Hogyan lehetne téged ebből a "felvilágosultságodból" kimozdítani?

    A legtöbb összeesküvés-elméletet az emberi babona és tudatlanság hozza létre, és csak egy szűk réteg bohóckodik vele, a legtöbben az ufókat és a chemtrailt is leszarják és inkább a valóságban élnek.
  • NEXUS6
    #31
    Nagyjából szerintem is ilyesmi a helyzet.
  • NEXUS6
    #32
    Nem akarok belepofizni, de te mit képzelsz a hatalomról, meg amit meg tesznek, vagy nem tesznek meg a hatalom birtokosai, meg közben mi a média által közvetített kép? Csak mert a valóság, a hatalom birtokosainak a célja, meg a média által a valóságról agyba nyomott kép az 3 különböző dolog, overseer szerintem csak erről akart beszélni. És ez nem összeesküvés elmélet, nem úgy, ahogy ezt általában mondjuk, kinyitsz bármilyen politikával, történelemmel, politológiával foglalkozó könyvet, ami ezt taglalja és látod, hogy ez alap. Már marhára nem beszélünk róla, de pl. keresd meg, hogy az angolok milyen black-propagandát nyomattak a németekről az I. VH alatt, még nácik sehol, de a szappanfőzéses, lámpaernyős dolog már benn volt a pletyik között, meg a röplapokon, végül is ők találták ki ezt a műfajt, nem Göbbelsz.

    De nézdd meg a Kecskebűvölők c. filmet, arról is azt hiszed vicc az egész, csak éppen nagyjából pont ez történt!
    Le kéne jönni az Indexről, vagy olvass mást is, legalább akkora hazugságokat.
    ;)
  • BrockSamson
    #33
    Meg a komment szekcio is tele van gyikemberekkel...
  • Rue East
    #34
    Szóval ne olvassuk az Indexet, nézzünk helyette inkább hollywood-i filmeket. :)
  • molnibalage83
    #35
    Nem normális? Epic a te szádól baszod, aki évek óta végigtrollkodja az összes topikot, ahol csak látom.... Ez rádásul műszaki téma... Szegény fater 15+ éve alatt Ferihegyen biztos döntötte a chemtrailt és mikor D check alatt szétszednek atomjaira egy gépet, akkor soha nem talált egy szóró rendszert sem.

    Aki annyira hülye, hogy chemtrailben hisz, attól én megvonnám a szavazati jogot, de gyereket sem engednék neveli. Túl hülye ahhoz...
  • molnibalage83
    #36
    Van erről egy poénos plakát, csak nem találom.
  • molnibalage83
    #37
    400 oldalas összefoglalót írok katonai repülésről és légvédelmi rendszerekről.
    Referencia.

    Sértegesed a jó tudodkidet te paraszt.
  • SirBubu
    #38
    és ahhoz a kemtréles alkonteóhoz vagy mellékkonteóhoz mit szól a publikum, hogy tényleg nincs kemtrél, csak vízpára, kondenzcsík, viszont a vízpára olyan hiperszuper hajtóművekben keletkezik, amik nyílegyenesen a vizet "égetik" el valahogy?

    tehát a gépeket nem kerozinnal töltik fel, hanem vízzel
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2016.08.22. 10:39:41
  • NEXUS6
    #39
    Mindenképp! Pl a Hatalom árnyékában úgy is aktuális filmecske az elnökválasztást illetően, vagy az Amikor a farka csóválja, se rossz, hogy pontosan mikor is kell háborút indítani, mondjuk Albánia ellen.
    :D
  • overseer-7
    #40
    te jó ég.. ez nekem már sok..

    múltkor azon vitatkoztam néhány emberrel az okmány irodában, hogy szerintük a lakás belsejében ha nyitva hagyják a hűtőgép ajtaját.. azzal le lehet hűteni a lakásban a levegőt..
    hogy úgy működtethető mint egy légkondi.

    Nem hitték el nekem, hogy ezzel csak végső soron annyival melegítik fel a levegőt, mint amennyi a hűtőgép fogyasztása.

    ez és ehhez hasonlók, meggyőztek arról, hogy milyen szinten van úgy unblock az emberiség agyilag