1026
  • wedge31
    #1
    Rábólintottak a rajongók kívánságára a CD Projekt RED srácai, tényleg elkészítik a The Witcher 3-ból ismerős kártyajátékot önállóan futtatható formában is. A Gwent: The Witcher Card Game szeptemberben érkezik mobilokra, PC-re, Xbox One-ra és PS4-re, ráadásul mindenki együtt játszhat mindenkivel.
    A multira kihegyezett kártyajátékban a játékosok képességein sok múlik majd, nem csak a lapok tudására kell hagyatkoznunk. Az anyagból nem hiányzik az egyjátékos kampány sem.



    A bétára már lehet regisztrálni, a tesztre elsőként PC-n és Xbox One-on kerül sor- GK
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2016.06.13. 23:43:16
  • Palinko
    #2
    regeltem is, de elméletileg szeptemberben tervezik indítani a zárt bétát. ha eddig csak látványterveket láttunk és nincs alatta rendes kód és most fejlesztik ez még csúszhat is... szóval a szeptemberi megjelenés kicsit húzós, sztem év végére jön ki nyíltan. mert a closed betat még nem nevezném releasenek.
  • JethroHUN
    #3
    A kérdés az, hogy minek. A játék a jelenlegi Witcher 3-beli formájában a kő-papír-olló szintjén van.
  • Palinko
    #4
    ha továbbgondolják és online viszik akkor ez változhat. nem írták sehol hogy 100%-ig meg fog egyezni a játékbeli verzióval. és lásd a hearthstone az nem a kő papír olló szintjén van.
  • Shep
    #5
    De majdnem :)
  • genndy
    #6
    Jópofa hír: akit meghívtak a B&W premier előtti bemutatójára Olaszországba (kaptak három órát hogy megnézzék, felvegyék, YT csatornán megosszák, promózzák), azok már belepillanthattak a Gwentbe is. DE persze arról még nem mondhatnak semmit, úgyhogy titoktartási szerződést kellett aláírniuk, és most jön, hogy a CDP-sek megint mekkora arcok már, mert mivel? Szó szerint vérrel! Illetve művérrel, de akkor is
    (Gopher YT csatornájáról)
  • molnibalage83
    #7
    És szerinted min dolgoznak olyan sokat? Azon, hogy balanszolt legyen, egy rakás új tartalom. Az eddigi preview képek alapján kb. annyi marad meg a W3-beli felállásból, hogy 3 sorod lesz. És kb. ennyi.

    Elég butuska komment volt ez...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.06.15. 22:46:46
  • wedge31
    #8


    Ez a videó megnyugtathat mindenkit aki attól tartott, hogy egy az egybe átveszik a W3-as rendszert.
  • wedge31
    #9
    a szöveg lemaradt...

    A CD Projekt RED további konkrétumokat árult a Gwent: The Witcher Card Game-ről. A régóta várt standalone kártyajátékban több single kampány is helyet kap, melyek különálló sztoriszálakra koncentrálnak - ezek egyenként 10 órás játékidővel bírnak.

    Minden egyjátékos kampány saját történettel, főszereplővel és szinkronnal rendelkezik. A játékosok egy hatalmas izometrikus térképen találják magukat 2D-s avatárjaikkal, melynek minden zegzugát bejárhatják, számos mellékküldetést teljesíthetnek. A missziók befejezésével új lapokkal bővül a paklink. Magyarán hosszú elfoglaltság elé nézünk, ha minden sztoriszálon át akarjuk rágni magunkat.

    Természetesen a Gwentet multiplayer-támogatással is felvértezik, online meccsekkel, bajnokságokkal, mindennel. Ha felkeltette érdeklődésedet a játék, iratkozz fel a zárt bétatesztre, ami szeptember 26-án veszi kezdetét.-GK
  • molnibalage83
    #10
    Csak jóval több kártya, speciális képesség, stb. lesz, ami balanszoltabbá teheti.
  • jarlaxxe
    #11
    Tényleg van olyan agyhalott aki az várta, hogy ugyanaz lesz mint a W3-ban?

    A single része, ismerve a CDPR-t biztos szuper jó lesz, a multi az még kérdéses, majd a béta után okosabbak leszünk egy kicsit.
  • Palinko
    #12
    eddig másként gondoltam a játékot, lehet hogy fizetős lesz ennyi offline tartalom miatt... mert hs-ben is van pár offline bot elleni meccs de aztán az onlinera koncentrál azt hittem ezt követi majd a gwent is.
  • DantesHUN
    #13
    Nem igazán értem, ebben a formában a kémeknek mi az értelme. Megnövelték a számát, és csak egy kártyát kapunk cserébe. Így nem sok haszna van. A videóban is, ki játssza, ad 8 pontot az ellenfélnek, és cserébe egy gyengébb kártyát kap. Így, a videó alapján én is nem használnám.
  • molnibalage83
    #14
    Hahó, szeptemberben kezdenek. Szerinted ez örökké így marad? A többi kártya erősségét és képességét ennyiből te fel is mérted? WTF...?
  • DantesHUN
    #15
    Wtf..wtf...egyszer bírná ki a fajtád bunkó beszólás nélkül. Felfogtam hogy szeptemberben lesz a teszt, minössze egy megállapítást mondtam a videó alapján. Talán tilos? Wtf...nem igaz hogy egyből le kell ugatni. Anyáddal ugass. Wtf..
  • Palinko
    #16
    de tényleg nem tűnt fel még magadnak, hogy minden topicba méltatlankodni jársz? GoT-ban már biztosan szóltak is ezért. ilyen stílussal meg nincs messze a büntetőpont. nem rohangálok szólni senkinek, de akkor is figyelhetnél egy kicsit.
  • molnibalage83
    #17
    WTF? Egyszer bírnád ki anélkül, hogy bárhol nem belerúgsz egy játékba az első kommenteddel? Főleg olyanba, amiből még a closed beta sem kezdődött el. Epic... Jé, hát nem ezt vette észre Palinko és más is n+1-dik topikban? Tudod, nem csak nálam repül le a gépszíj egy idő után... És ez még igen enyhén repült le...
  • DantesHUN
    #18
    Nem tűnt fel csak egy rakás kötözkődő alak tűnt fel. Mi volt ebbe a méltatlankodás? Felvetettem egy dolgot a.videó alapján . Nem szidtam nem szarottam le. Gondoltam én naív ide normális emberek is írnak és lehet a témáról beszélni. Tévedtem.
  • DantesHUN
    #19
    Nem rúgtam bele semmibe. Nem mit képzelődsz. Felháborító a viselkedésed. Abszolút nem igaz. Mit képzeltek ti? Egy büdös szóval se szidtam. Mégis úgy csináltok. Leírtam egy dolgot amit egy videó a láttam . Ennyi. Erre bunkó módon levagyok ugatva, szidom a játékot...Hol???? Sehol nem szidtam...
  • DantesHUN
    #20
    Még csak a videót se véleményeztem, hogy jó vagy rossz szerintem. Csak annyit mertem leírni amit láttam,erre én vagyok a rohadék mert szidom...mi franc bajotok van? Miért nem lehetett érdemben reagálni? Hogy pl.: Én mást láttam a videóban vagy más volt benne az érdekes. Ez nem jobb lnne bunkó leugatás helyett?

    De hát én vagyok a hibás...írni a videóról....
  • Palinko
    #21
    és gondolod ennek nincs oka? kéne egy kis önvizsgálatot tartani, hasznos tud lenni néha.
    13-ban már indul a fika egy játékról amiről még semmit se tudunk szinte, napról napra változhat. Molni is mondja egy alpha 00001 verzióról beszélünk. mindazt mert szerinted most nem okés ebben a pillanatban a kémkártya. persze azt nem számoltad bele, hogy addig az ellenfél is dobálhat kártyát a kémekre még rá és ezzel csökkented a kártyái mennyiségét stb, meg lehet majd tényleg kémkednek és azon kívül hogy lapot kapsz majd látod milyen lapok vannak a kezében, vagy mi lesz a következő amit húz stb. nem sok köze lesz a játékban látottakhoz még bármit kitalálhatnak. sőt megjelenés után is hozhatnak be változásokat, mint ahogy legtöbb hasonló játék vagy sikeres és változik vagy vegetál és nem is nyúlnak hozzá.

    én ha valahol naivan normális beszélgetést akarok, nem kezdek neki anyázni, ennyire azért nem vagyunk madarak, hogy ezt benézzük.
  • DantesHUN
    #22
    Az önvizsgálat nektek kéne. Mi az hogy fikáztam? Nem igaz amit írsz nem fikáztam semmit. Abban hogy a videó alapján nem látoma kémek hasznát semmi fikázás nincs. Még csak azt se mondtam hogy valami nem okés.

    Nem. Ti csak egyszerűen kötözködtök.
  • DantesHUN
    #23
    Komolyan az fikázás hogy idézem magam:a videó alapján kémet nem használnám

    Nos nem ebben mi a fikázás? Melyik szóval szaroztam le? Nos? Ez a idézet azt jelenti hogy a játék rossz? Igen?
  • DantesHUN
    #24
    Az a legrosszabb, hiába mondom hogy nem fikáztam, nem is állt szándékomban, eszembe se jutott...akkor is ez van.
  • Dante73
    #25
    Ha a végére odatetted volna, hogy gondolom, nem hagyják így, akkor valóban nem fikázás lenne. Így az sajnos. Nem kötekszem, még véletlen sem, de ha hárman mondják, hogy ülj le, mert szarul nézel ki, akkor szerintem ne elküld Őket az anyjukba, hanem ülj le egy percre... Peace!
  • Renegade
    #26
    az új hírlevél szerint hamarosan rajtol a CB.
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2016.07.26. 09:55:31
  • bunny
    #27
    https://www.gamekapocs.hu/hir/50978/gwent_the_witcher_card_game_-_csuszik_a_zart_beta
  • wedge31
    #28
  • bunny
    #29
    Szerver stress-teszt a héten
  • MerlinW
    #30
    Klassz. "Not content complete." - Így nem érdekel.
  • Palinko
    #31
    de akkor miről szól? majd abban a pár napban f5-öljünk, vagy DDoS-oljunk? :D

    mert ha ilyesmit akartak volna bejelentenek misztikusan hogy valami leleplezés aztán csak valami uncsi videó lett volna :D de egész nap mennének szerverre az emberek. legalább nem tekernek így ki az emberekkel.
  • bunny
    #32
    Nem voltál még látszik ilyen tesztelésen :) Ez arról szól, hogy SEGÍTESZ a cégnek, önzetlenül, nagyjából kevés vagy semmi ellenszolgáltatásért (itt nem pénzre gondolok, hanem hogy esetleg a játékot magát egyáltalán nem látod). Itt nem tudom hogy lesz, gondolom kapunk valami keretrendszert (vagy fb, twitter, mittomén) amin keresztül tudnak üzenni, hogy most mindenki csinálja ezt, azt, amazt, lássák hogy reagál a szerver ha egyszerre X ember csinálja ugyanazt. Pl. megkérnek hogy pontosan 18 órakor logolj be. És akkor 5000 ember elkezd egyszerre loginolni. Stb.

    Aki csak akkor hajlandó "segíteni" ha kap valami, azoknak majd ott lesz az open beta. Persze nem lepne meg, ha első körben azokból választanának OB-re, aki az elejétől segített, bár ezt így nem írták le.
  • Palinko
    #33
    eddig csak bétában voltam valóban, aztán átolvastam a faq-t mert először azt hittem csak általános aztán láttam, hogy csak az eventről szól.

    de leírták, hogy elvileg nincs összefüggés az open beta meg ez az event között, tehát hiába megyek majd segíteni ha eszembe jut, nem kerülök előrébb. bár annyira nem aggódok júni 13-án regeltem bétára, azt ígérték hogy augusztusban lesz, de mivel csúsztak most olyasmit mondanak, hogy cserébe több embert hívnak bétázni így aki szeptember elejéig regelt biztosan be fog kerülni.
  • AntiHero
    #34
    Már töltöm is. :)

  • bunny
    #35
    Nálam már lent van, de a play még inaktív.
  • AntiHero
    #36
    Aktiv az. El is indul. Csak szerverek holnaptol lesznek.
  • Palinko
    #37
    nálam is ez volt, be is írtam aztán vettem észre a letöltés sem fejeződött be, már harmadszorra indítom újra a gog-ot mert újraindításkor tölti tovább.... de hamarosan lent lesz nálam is.
  • bunny
    #38
    Igen, már láttam én is. Meg a kérést is az elején, szóval innentől én igyekszem azt betartani :) Esetleg ha valaki lát egy bunny.hu-t, az én leszek :)
  • Palinko
    #39
    jah én is így teszek, bár az első két ponttal nem értek egyet, meg az elsőt már az előtt megszegtük mielőtt láthattuk volna :D
  • Palinko
    #40
    ezt csak én értelmeztem úgy hogy majd nem is lehet játszani? hogy nem teljes tartalom? pedig nagyon is lehet kártyázni :D bár elég furcsa még.