3
  • Segal
    #1
    Azért néha be lehetett volna járni matekórára is...
    2db 4K-s megjelenítő egymás mellett még nem 8K. Egyszerű matematikai feladat 1920x1080= FullHD ennek a NÉGYSZERESE (gyk. kedves cikkíró) 3840x2160 a 4K. A 8K meg megint a négyszerese lenne ami 7680 x 4320 pixel. 2 darab 4K-s kép az 7680x2160 vagy 3840x4320 lehet ami köszönő viszonyba sincs a 8K felbontással.
    Persze tudom hogy törölve lesz a hozzászólásom...
  • Sir Cryalot
    #2
    Én szeméy szerint örülök a kritikus észrevételeknek,de azt is érdemes felfogni, hogy a folyamatosfényű , lézer-foszfor fényforrás max. az izzós design-ok lecserélésére alkalmas, a motion blur kiküszöbölésére ,ami fullhd-től felfelé egyre nagyobb probléma- NEM, izzótól meg max annyival jobb hogy össze lehet kalibrálni a kettőt,de egyébként ez se valószínű hogy túlságosan összelehetne.

    -szóval ha épp arra ténferegne ET , vagy a barna/pandamaciék féle lopakodó repülő akkor megvan rá az esély hogy nem teljesül az alábbi: "minden részletében éles képet látnak majd a látogatók, ",
    "Az objektívek fejlesztése során szerzett tapasztalatunknak köszönhetően képesek vagyunk kiszolgálni a szimulációs ipar egyedi követelményeit" - "

    ez meg , " Non sequitur" (bullshit), 8K-hoz meg egyébként kb. 1millisec hosszú fényimpulzus kell, szerintem ennek az LCOS-nak még a response time-ja sincs annyi, nemhogy az elegendő intenzitása az adott időszakaszon.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2016.04.25. 16:56:46
  • Sir Cryalot
    #3
    ...Jó nagy blama ez attól a cégtől amelyik pár éve field emission technológiával vagánykodott.