32
  • dr Kotász
    #1
    Készülőben lévő új 2. világháborús shooter. Utoljára nekem a megjelenés előtt ennyire a Call of Duty 1 tetszett. Az pedig nem tegnap volt :)

    Battalion 1944 recaptures the core of classic multiplayer shooters and propels WW2 into the next generation. Battalion 1944 utilizes the most advanced industry technology to create a visceral and heart-thumping multiplayer experience that has been crafted by the designers who have grown up playing Medal of Honor and Call of Duty 2. Fight in real world locations such as the streets of Carentan, the forests of Bastogne and many more in our spiritual successor to the great multiplayer shooters of the past. Precise aim with your Kar98, covering fire with your M1 Garand and quick thinking with your Thompson are key to your success, all packaged into a competitive multiplayer environment. In short, Battalion 1944 is an infantry based first person shooter with an emphasis on raw skill. No grinding, no 'exosuits', just you and your skill as a player. Join a Battalion and compete season to season with BattleRank, our global competition system. Contribute to your Battalion's season objective to earn cosmetic rewards for your character, weapons and accessories within our realistic art style. Flaunt your success through your player profile to become a renowned player within the community. BattleRank’s highly tuned stat tracking system enables Battalion 1944 to go beyond the standard mould of shooters gone by and enables players to compete globally for rewards, glory and honour. Fuelled by the power of Unreal Engine 4, Battalion 1944 resurges World War 2 back into the modern gaming spotlight in our spiritual successor to the great multiplayer shooters of the past such as Call of Duty 2 and Enemy Territory. On BattleRank, it’s down to skilled soldiers like you to fight for your battalion.

    Hivatalos oldal: link
    Kickstarter: link




    Utoljára szerkesztette: dr Kotász, 2016.03.07. 19:49:18
  • grebber
    #2
    Sajnos only multi :(
  • dr Kotász
    #3
    Features

    * Raw skill based gameplay. We believe your skill should be determined by your play, not through unfair overpowered unlocks and abilities. Battalion learns from the skill based gameplay of classic competitive shooters and merges it with the stunning visuals that our team can produce, utilizing next-gen techniques such as motion capture, physically based rendering and photogrammetry to make Battalion a truely next gen competitive shooter.

    * Intense and balanced infantry combat. Our designers have scoured hundreds of multiplayer shooters to design the best fitting formula for a well balanced WW2 first person shooter. The excitement in Battalion lies in the down the barrel experience.

    * BattleRank competitions. Go lone wolf or team up alongside friends. Contribute to your Battalion's season objective, receiving rewards for team and individual efforts. Compete in regular challenges ranging from seasonal to quick fire hourly objectives to earn rewards and extra XP. Challenges are broadcast via the main menu's challenge alert panel as well as through our social media outlets.

    * Beautiful and realistic environments. Our incredibly talented art team are designing a visually stunning recreation of World War 2 and have even travelled to Normandy for reference and research to make the maps as authentic as possible. The world needs to look as real as we can push it. It's important to us for Battalion to have longevity, to do this everything in Battalion will be designed and rendered using the latest advances in industry technology. Battalion will be on the forefront of video game graphics.

    *Tight, focused, competitive maps. Battalion's maps will be designed around our team based infantry combat. The map locations are inspired by real world battlegrounds of the allied campaign and blended with competitive layouts of classic shooters that focus on balance and competition.

    Utoljára szerkesztette: dr Kotász, 2016.03.07. 19:58:55
  • molnibalage83
    #4
    Ha nincs semmiféle jármű, legalább aknavető support, akkor addig sajnos vicc az egész.
  • ReszegKoldus
    #5
    Szerintem ezeknek akkor van értelme, ha olyanok a pályák, meg ha sok ember van. Itt a videókból ítélve nem biztos, hogy ez lesz.

    #2
    Már "csak" 900 ezer font kell :D
  • molnibalage83
    #6
    Az egész játéknak csak akkor van értelme...
  • ReszegKoldus
    #7
    Abból kiindulva, hogy azt írják a Call of Duty 2, Day of Defeat és Medal of Honor ihlették, azokban nem nagyon emlékszem hogy túl sokat lehetett volna járműveket irányítani multiban.
  • molnibalage83
    #8
    Remek. És talán nem kéne valami fejlődést felmutatni? Mert ez így dögunalom...
  • Sherman0070
    #9
    Nézz rá egy ww2-es játékra amit a járművek kúrtak el....(Heroes and Generals)
    Gyalogossággal semmit sem érsz, mert vagy kibombáz egy repülő, ami ellen semmit sem tehetsz, vagy kilő egy tank (mert 10kilós lövedéket 1 katonára kell ellőni)
    Remélem nem is lesznek ebben a játékban járművek, mert csak elkúrnák az egészet.
  • Kepek
    #10
    biztos nem multiztál (huzamosabb ideig) CoD:UO-val

    Heroes and Generals azért rossz, mert túl nyitott a pálya
  • Pluskast
    #11
    Ezen nincs mit elkúrni, mert dögunalom a játék. Totál igaza van Molninak. Semmi, de semmi újat nem ad ez a játék. Persze aki soha életében nem MOHAA-ot vagy Call of Duty-ot annak biztos frenetikus élmény lesz.
  • ReszegKoldus
    #12
    Az Il-2 Sturmovikban meg csak repülőket lehet irányítani?
  • pRoject2HUN #13
    Facebook csoport a januárban induló early access-hez is akár :)

    https://www.facebook.com/groups/Battalion1944HUNGARY/
  • Baxo
    #14
    Megjelent végre. Most 10% kedvezménnyel megvehető február 8-ig a játék. Én lecsaptam rá, de még a gyakorló pályán kívül nem tudtam elindítani egy multi menetet sem :S Le vannak terhelve a szerverek, sokan rácuppantak :D
  • karikusz
    #15
    Értem én hogy korai megjelenés meg minden, de teli van zárt szerverekkel, a nyitottaknál, meg ha nincs senki benne akkor is azt írja, hogy server full. :(((
  • goofey84
    #16
    Kijavították a hibát végre tudtam játszani egy kicsit. Nem rossz, sőt bár kissé hihetetlen, hogy ue4 motort használ, de 13.50eur volt szóval nem reklamálok.
  • grebber
    #17
    Battalion 1944 - a fejlesztők sem számítottak rá, hogy ilyen népszerű lesz
  • Baxo
    #18
    Magyar szerót tud valaki??
    szerintem nagyon adja a játék tiszta COD 2. Jó lenne egy single mód is :D
  • Szabi #19
    Jó móka, csak kár hogy a kör végén a pontokat általában nem adja meg.. :-/
  • Baxo
    #20
    Jaja, azt remélem mihamarabb javítják.
  • Rocco27
    #21
    Tetszik a játék, ha beszerzem lehet inditok egyet. :)
  • Szabi #22
    "Why Am I Not Gaining Levels/XP?!

    We keep seeing complaints that XP is not being granted.

    This is for two reasons:

    XP will never be granted on community servers.

    The reason for this is to avoid the creation of idle servers where players can AFK to gain infinite War Chests. The bug is that players are seeing their XP bar rise after a community server match ends. This only happens on client’s user interface after a game ends, and doesn’t get sent to our backend servers where XP is actually stored. Sorry but… the cake (xp) is a lie. "
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2018.02.04. 13:50:45
  • Baxo
    #23
    Elindult a Battalion-Hungary.hu hivatalos szervere!
    ip:85.195.119.57:7877
    jelszó:b44hungary ;)
  • Baxo
    #24
    Sziasztok. Elindult egy másik magyar szerver is, ami ANYONESTOPUS névre hallgat. Saját TeamSpeak3 szerverrel és ugye saját Battalion 1944 szerverrel ami 90tick rates.
    Ezen az IP: 178.238.234.92:7777
    ( A szerveren nem mindig van hely 24/24 slot )
  • Árnyvadász
    #25
    Nemrég vettem meg. Grafika az köpedelem, de azért elfogadható. A játékmenet viszont nagyon jó. CoD2 élményt akartam és azt garantáltan hozza. Viszont még nagyon korai verzió ez. Másfél óra alatt volt 2 fatal error, ami ki is vágott a játékból és 4 indulásból 2x volt vibráló, elcseszett színű képernyő, de ezt egy alt-enter megoldotta. Még egy kellemetlenség: Kicsit sokat kell várni meccsek közt (nem vészes, de remélem ezt is javítják majd). A többi az rendben van szerintem. Pályák, hangok, hangulat az fasza. Idővel ez teljesen jó árkád ww2 multi lesz. Ja és az ára is korrekt. Ennyiért még ilyen állapotában is megéri.
  • grebber
    #26
    Lassan 150k tulaj is megvan de már benne sincs a top 100-ba ami 3500 játékost jelent.... KUKA. Kár érte.
  • Árnyvadász
    #27
    Bár nem írtam róla rosszat (túlzottan) alább, de mégis visszakértem az árát. Cserébe vettem helyette két jobbfajta indie játékot. Egyrészt megnéztem a roadmap-ját a játéknak és az számomra nem volt túl kielégítő. Többre számítottam igazság szerint. A másik és főbb gond, hogy hamar unalmassá válik az ami 10-15 évvel ezelőtt elég volt. Akkor egy CoD2 multi pont azt nyújtotta, ami épp kellett. Azóta viszont nagyon sok jobbnál jobb és játékmechanikában fejlettebb program jelent meg így kissé okafogyottá vált a múltidézés.

    Vagyis ma is el lehet szórakozni ilyen típusú játékokkal, de van sokkal jobb is és már nem nagyon éri meg beruházni egy olyan multis címbe, ami esetenként 10-20 órát ad, miközben egy Overwacth-al meg már túl vagyok a 600 óránál és unalomnak a jele sincsen. Arról meg már nem is beszélve, miként lehetett ezt a látványvilágot kihozni egy UE4 motoros játékból. Körülbelül úgy néz ki, mint egy 3-4 éves játék közepes beállításokkal. Elég sajnálatos. Pláne annak fényében, hogy eddig akárhány UE4-es játékot próbáltam, mindig rácsodálkoztam annak szépségére, legyen szó bármilyen műfajról ami azzal készült. Tényleg kár érte.
  • grebber
    #28
    Pedig elég sok fertő készül UE4-el sokan sikeresen kihozzák belőle a hányadékot.
  • Árnyvadász
    #29
    Vannak persze kivételek. Így van.
  • grebber
    #30
    Még a Battalion 1944 fejlesztőcsapatának vezetője is VAC bant kapott
  • karikusz
    #31
    Játszik valaki ezzel a játékkal? Egy szervert se tölt be már vagy 3 napja. :( Nagyon sokan várták, nem tudom, hogy mit szúrtak el a fejlesztők, de azt nagyon :(((
  • grebber
    #32
    Battalion 1944 - hatalmas frissítést kapott, rengeteg dolog változott