22
- Super Dragon Balls
  • Rotcsa
    #1
    Nézitek a Dragon Ball Supert?
    Kinek hogy tetszik? Így a 29-ik rész után kezd egyre izgalmasabb lenni... :)
  • Lacc 88
    #3
    Nagy rajongó voltam fiatalon, még a mai napig szeretem a DB-t. Viszont még nem tudtam rávenni magam, hogy megnézzem az újat. Olyan képeket láttam róla néhol, hogy sírva fakadtam, 10 évesen jobbakat rajzoltam. Ez az isteni szint meg a kék haj nekem már túl sok. Számomra megfogták és alaposan megkúrták az egész DB-t ezzel a szörnyűséggel. Talán ha nem lest mit nézni egyszer ráveszem magam, de az biztos nem most lesz.

  • Rotcsa
    #4
    Igen, egy ideig valóban gagyi grafikák voltak, de most már minőségi!
    Igen, egy kicsit nekem is furi ez a SSJ G SJJ Nem kellett volna, vagy valami más kellett volna. Már már úgy tűnik, hogy Istenbbek az Isteneknél.
  • FtranX
    #5
    Szerintem egyaltalan nem rossz. Neha, foleg tavolban levo karaktereknel gyenge a rajz, de en eszre sem vettem addig, amig nem hivtak ra fel a figyelmemet.
  • Systore #6
    elején néztem, aztán meguntam, mivel a két moviet dolgozta fel a sorozat és azokat láttam. most újra elkezdtem nézni ahonnan az új sztori kezdődik. nem bírtam ki, azt beleolvastam a mangába, szerintem egész jó.
  • LeWyTy
    #7
    Időtöltésnek elmegy.
  • Rotcsa
    #8
    Kíváncsi leszek mi lesz az inter-galaktikus nagytornán! :)
  • LeWyTy
    #9
    Harc. Számít az hogy már lassan galaxisokkal, univerzumokkal és dimenziókkal dobálják egymást.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A gömbök meg nagyobbak mint a föld :D

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.02.06. 21:29:24
  • Rotcsa
    #10
    Na, egyre érdekesebb lesz! :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem ez a Monaka egy nulla, a fejvadász Hit pedig sokaknak igen kemény dió lesz!


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az, hogy Gokut visszahozták is érdekes fordulat


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fost: Ezzel a leleplezéssel, miszerint gongosz, teljesen ki lett ölve a karakterből az összes érdekesség....
  • BoneDragon
    #11
    Jézusom ez a rész!!!!! Egy kukkot sem értettem, de magam alá csokiztam! Egy ilyen részre várok mióta elindult a dbs! Brutál volt! Még mindig libabőrös vagyok!!!4
  • spike0007
    #12
    A Vegeta-s részek óta k*rva jó a Dragon Ball Super!
    Már azok részek is megidézték a Z-t, de a legutóbbi rész mindent vitt!
  • spike0007
    #13
    Kaio-keeen!!!!! :D
  • PeeT0725
    #14
    https://www.facebook.com/DBRB3Project/?fref=ts

    Elég nagy project és ha össze jön akkor a legjobb dbz game lehet!
    Elvileg 100ezer like kéne....mivel francia nem nagyon értem, de a képek magukért beszélnek! (van már youtube csatornán mozgó menü is már)
    Namco bandai-hoz is el jutott szóval lehet belőle vmi, ha elég rajongó gyűlik össze! (ÉVEK)

    https://www.youtube.com/channel/UCUCOKd19_fKK5DDbf-WQS8Q

    SZERINTETEK???
  • Rotcsa
    #15
    Jön az új Arc! 12 univerzum harcosai!!
  • Mauro
    #16
    A Z-ba más volt a pokol mint ahogy Dermesztő le írta miután feltámasztották.

  • Mauro
    #17
    Na meg jövőbéli Trunks haja se kék volt a Z-be.
  • BoneDragon
    #18

    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2018.03.21. 08:25:10
  • BoneDragon
    #19
  • Rotcsa
    #20
    Elsején jön a Dragon Ball Heroes !!! Várjátok?
  • Wentz84
    #21
    Várjuk!
  • Mauro
    #22
    Nem tudom, hogy volt már. PelleK jól nyomja.