23
  • molnibalage83
    #23
    Én is azt hittem. Aztán jött a Life is Strange.
  • attzo
    #22
    A WITCHER 3 MINDENT VISZ. PONT
  • molnibalage83
    #21
    Én is kb. ennyi játékkal játszok, ha kiátlagolom az elmúlt 5 évet és megnézem a Steam + GoG-ot. Bár mostanában kezdtem el újra játszani.
  • ElNano
    #20
    18: Egyelőre lekaptam a demót, ha már van, belenézek vásárlás előtt. De tetszik, jó a hangulata és van benne egy-két egyedi dolog. Szóval megveszem. YT csatornákra nem iratkozok fel, főleg nem gémerekre, évente talán ha 2-3 játék tud érdekelni, de azért köszi a tippeket.
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2015.12.29. 06:19:14
  • lipovics
    #19
    GTA 5t megvettem és kaptam egy lejárt szavatosságú játékot teljes áron. Mivel a négyet is megbántam, ezért a hatot semmiképpen nem fogom megvenni.
    Azt hiszem ennyit a kritikusokról.
  • molnibalage83
    #18
    Ma ráadásul akciós egészen jan. elejéig. 13 EUR nem pénz ezért a játékért. Én 130 -at is megadnék érte...
  • molnibalage83
    #17
    Ajánlot az Otherworld Online és még néhány gamer csatornána való feliratkozást, pl. a Gameday iroda. Ezek összeségében lefedik annyira a kijövő játékokat, hogy na nagyon kerülje el az ember figyelmét semmi komoly, ami érdeklődésre tarthat számot.
  • ElNano
    #16
    Még életemben nem hallottam erről a játékról de sikeresen elintézted, hogy érdekeljen és sürgősen megvegyem, köszi. :D
  • molnibalage83
    #15
    Véleményem röviden.
  • molnibalage83
    #14
    Amit tudod kezdjél bele. Nálam csont nélkül az év legjobb játéka és minden idők egyik legkiemelkedőbb alkotásának tartom.
  • AnuluWork #13
    Sajnos, még hozzá sem tudtam szagolni. :( Annyira nincs időm, hogy az már idegesítő. Na majd jövőre! :D
  • Bal0924
    #12
    Hát aki beéri konzolos grafikával az játsszon csak azon....
    Én szeretem ha látom is a részleteket.
    És nem a kontrollek segít a célzásban. Abban mi a muri?
  • Ragnaar
    #11
    Az ilyen DOSos játékokat én se értem manapság. Persze lehet, hogy a története, meg a játékmechanikája jó, de azért legalább egy Minecraft szintű grafika azért elvárható lenne szerintem..
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2015.12.24. 15:12:36
  • btb300
    #10
    Viszont a KSP tenyleg nem idei, bar lehet, hogy korabban meg csak beta allapotban letezett.
  • MoRT2195
    #9
    PC-s játékokról van szó, a GTA V pedig idén jelent meg PC-re...
  • Szefmester
    #8
    A kerbal legalább felkerült a listára!
  • Zsoxx
    #7
    A GTA V egy két éves játék.
  • Freddy TNT
    #6
    Fallout 4 talán szotyi ?!
  • ugh
    #5
    Fallout 4.
  • molnibalage83
    #4
    Nálam az év játéka a Life is Strange. A Witcher III leszámítva a közelében nem volt semmi más.

    A LiS az én szemben kb. akkora mérföldkő, mint anno volt a The Last of Us.
  • Bal0924
    #3
    A harmadik, Undertale. Ez most komoly?
    A Retro mindent visz?
    A képek alapján. Ilyen játékokkal még 95előtt játszottam (win95).
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.12.23. 23:45:15
  • grebber
    #2
    Az 75%-on áll a metacriticen (pc-s verzió)
  • Merwenus
    #1
    Syndicate?