11
  • BaliBoy
    #1
  • Gerysama007
    #2
    Természetesen örülök a válogatott sikerének de egy kicsit mókás hogy hogyan reklámozzák magukat a fiúk. Innentől már tényleg egy lépés lesz a Csányi féle "hős tett" vászonra vivése. Ez akkor lesz ciki ha az első körben kiesnek.
  • Cyberdog
    #3
    Eeeeeh...
  • Ragnaar
    #4
    Én is örülök a sikernek, de a kézilabda és vizilabdacsapat kb. minden nemzetközi tornán ott van, és altalában a 8 között is, ha nem tévedek.
    (De hát a magyar foci magyar filmen nincs is annál jobb )
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2015.11.20. 11:51:45
  • kalapos01
    #5
    Nem hiszem, hogy bármi ciki lesz akkor, mert mindenki arra számít, hogy kiesnek az első körben.
  • Jawarider
    #6
    Mostani kijutásról ???
  • NovaTerra
    #7
    Tudtommal plusz 8 csapat jutott ki mert megemelték 16-ról 24-re a limitet. Így már azért nem akkora hőstett. Szerintem.
  • Dean Winchester
    #8
    Szerintem sem ciki, ennyi év után ott lenni már csoda... ne várjunk el tőlük semmit sem az EB-n, majd jó pár év múlva ha ismét sikerül kijutni.
    Az,hogy 24re emelték pedig köszönjük. AKkor is 3.helyen zártak a csoportban, egy következő körös helyezést értek el, pl. a hollandok előtt végeztünk, bőven jó ez. Szerintem ha úgy játszanak és szerencsénk is lesz mint a norvégok ellen akkor nem fogunk beégni az EB-n. Tisztes helytállás s szerintem nem mi leszünk a pofozógép szerepében
  • Paddy
    #9
    Azért, ha a realitások talaján maradunk, akkor borítékolható, hogy a válogatottunk a csoportból sem fog kijutni. Azért jutottak ki, mert szerencséjük volt és megemelték a részvétlimitet.
  • slickboy
    #10
    Ezt én úgy hívom, hogy Koplárovics-szindróma. Valami fatális véletlen folytán rúgunk egy gólt a MU-nak vagy kijutunk az EB-re, ettől mindenki 3 napig azt hallucinálja, hogy létezik értékelhető magyar foci, aztán a pszichózis többnyire elmúlik. Némely drukker, politikus és üzletember azonban sikeresen konzerválja magában ezt a kényszerképzetet. :))
  • Dean Winchester
    #11
    elkészült a film vagy a 2.részt forgatják ? Hiszen ismét kint vagyunk..... :DD