613
  • wedge31
    #1
    2016 januárban jön a pc port.



    Link.
  • grebber
    #2
    Megtisztelve a honfitársaimat magyarul is: PC-re is jön a Dragon's Dogma: Dark Arisen
  • Was
    #3
    Ajha és talán hozza is azt a minőséget., amik a képeken volt annak idején. Emlékszem már a megjelenéskor (2012) emlegették - biztos forrásból- a PC-s verziót, és igazuk lett!
    Na akkor megveszem harmadszor is, mert annak idején nem jutottam a végére (helyenként leüllt a dolog), de minidg is zavart, hogy abba hagytam.
  • MoRT2195
    #4
    Minden konzol exkluzív játéknál feljön, hogy lesz PC-re. Aztán vagy beválik, vagy nem...
  • wedge31
    #5
  • Krusade
    #6
    csodás. de Dragon's Dogma Online szerintem jobb.
  • wedge31
    #7
  • grebber
    #8
    Dragon's Dogma - új előzetes és gépigény
  • grebber
    #9
    Nfohumpon már képek is vannak akit érdekel.

    "Played a little of it and it seems to be a well done port, never dropped below 60 fps on max settings at 1440p with a 970."

    "It runs very well even at 4k with 970 around 55FPS"
  • grebber
    #10
    Képek minden mennyiségben
  • TBTPumpa
    #11
    Öbölből már elérhető tegnap óta.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dragons.Dogma.Dark.Arisen.Cracked-3DM - 19.3GB

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.11. 17:53:36
  • steweee
    #12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem ez szimpatikusabban tömöritett verziónak tünik, nem tudom van e különbség vagy vmi ebbe nincs benne mert sokkal kisebb

    https://kat.cr/dragons-dogma-dark-arisen-full-game-pc-t11894659.html
  • Tehasut
    #13
    Szerintem ezt NAGYON nem kéne. Gondolom, ez is a mostanában lezajló, játékkiadókat célzó, érthetetlen és céltalan (és nem mellesleg baromi unalmas) ámokfutásod része. Az egy dolog, hogy te ilyen-olyan indokkal megsértődtél rájuk, de azért gyermeteg bosszútól vezérelve a warezt nem kéne reklámozni. Az ember azt gondolná, hogy aki ilyen gazdag játékfordítói múlttal rendelkezik, abban jóval több alázat van a játékok iránt...
    Utoljára szerkesztette: Tehasut, 2016.01.13. 08:27:02
  • TBTPumpa
    #14
    +1

    Én nem töltöttem le, nem is érdekel. Csak láttam, hogy elérhető és ugye a negatív reklám is reklám. Aki akarja úgyis megveszi, aki nem, az meg nem. Legalább van lehetőség a kipróbálásra vásárlás előtt.
    A játékok iránti szenvedélyem és tiszteletem pedig elmúlt már.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.13. 09:44:05
  • alma2
    #15
    Tegyuk hozza ez egy jo par eves jatek. xbox-on sosem birtam tovabb 20 percnel, mert folyamatosan toltott es osszevissza akadozott az egesz.
    Pedig vagy 3x neki kezdtem anno.
    Viszont a port az ertekrendem szerint tokeletes. Megy billenytyuvel, barmilyen kontrollerrel, csereli az ikonokat is hozza. Magatol valtogatja a felbontast, ha kulonbozo megjelenitokon inditod. Nem tolt semmit sem, kicsi a gepigenye(jo a grafja sem mai azert), de abszolut ne csunya.
    Bar sokaig egy ilyen jatekot sem birok (witcher, dragon age) De ezzel kivetelesen rohadtul elvezem a harcot warrior-ral. Vannak benne hulye dolgok, de egy par orat elszorakoztam vele. A nagy szornyeket meg mokas megmaszani, mar nem is emlekszem mi volt hasonlo a ps2-n, ami viszont csak errol szolt anno.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.01.14. 17:19:44
  • Evoluti0N
    #16
    Shadow of the Colossusra gondolsz. Örök klasszikus. :) Azzal is a framerate gondok voltak a legnagyobb problémák, mivel generáció vége felé jelent meg. Ugyanakkor a PS3-as HD remaster fantasztikus.
  • alma2
    #17
    Ja igen arra, bar ez azert teljesen mas. Szeirntem ez coopban rohadt nagy moka lesz! Ujat nagyon nem lehet elmondani rola, tele a youtube vegigjatszasokkal, bemutatokkal, beginners guide-dal stb. Ami jo benne, ha ugyes vagy, akkor joval erosebb ellenfeleket is legyozhetsz, tok jol ossze lehet benne dolgozni a tarsakkal, igy nem csak katt-katt-katt a jatek.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.01.14. 18:39:21
  • sárkánylovag
    #18
    Win 10 alatt fut nektek ez a játék ?
    Nekem azt írja ki induláskor hogy :
    "Colud not find latest Windows Media Player..." na de hát win 10 en nincs is WMP.
  • CalebJoe
    #19
    fut hibátlanul
  • Seth
    #20
    Ebben nincs co-op
  • alma2
    #21
    hmm, a steam sem irja valoban, de akkor mi ez a video pl? Azt olvastam, hogy a segitodet, aminek te osztogatod szet a pontjaid, azt kolcsonadhatod, mas jatekosnak, ha jol vettem ki, de hat az nem coop :)
    Vagy csak a regiben volt?
    dragon coop
  • ratgab
    #22
    Ami a videóban van az egy teljesen más játék szerintem...

    A segítővel kapcsolatban teljesen jól írtad le a lényegét.
  • alma2
    #23
    hmm.. francba, tavolkeleten kiadtak egy "dragons dogma online"-t is. Pedig a szorny, a palya, a terkep ugyanugy nez ki.
    Itt irjak only Japan....

    dragons dogma online
  • JonasSandor
    #24
    Nálam is kivételesen fut win 10 32 bites.
    Az életerőt hogy lehet visszaállítani?,ugye nem csak szintlépéskor?
  • alma2
    #25
    Erre van az ezerfele noveny, illetve az ezerfele cuccot osszekeverve a kocsmaban pl, meg erosebb potionokat tudsz keverni.
    Amugy meg a varazslok folyamatosan nyomjak vissza, de amikor a max hp-d csokken azt ugye nem tudjak.

    A cuccokat meg le kell pakolni a boltba vagy arusnal az nem veszik el. Utana onnan is tudod kevergetni ossze a dolgokat vissza sem kell venni a karakteredhez. Mivel csak limitalt teleportalasi lehetoseg van, ezert erdemes mindig szinte uresen rohangalni, hogy sokat tudjal rohanni gyorsan. Amugy nem olyan nagy a jatekter, meg van egy ket shortcut is.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.01.14. 22:17:17
  • JonasSandor
    #26
    Ja értem akkor kicsit megnyugodtam.
  • sárkánylovag
    #27
    Na megnéztem. Akinek kiakad win 10-el wmp hibával annak egy media packot kell hozz letölteni microsofttól úgy már megy.
    A Grafika nem eget rengető, most játszottam a Risen 2 Dark Waterrel , kb az a színvonal.
    Ami nagyon jó benne a kereskedelem, olyan min régen a Wizardryba volt hogy minden ruhának megvan hogy ki viselheti.
    A Karaktergenerálás az szerintem szenzációs, megijedtem először hogy azzal a kardos pasival kell lennem akivel mindenki indul.
    De mikor én terveztem meg a csaj karaktert és 20 féle orr közül választhattam meg mindenből kb annyi , és előkerültek a tetkók sebhelyek akkor már nagyon tetszett. Cuki kis csini varázslónő lett.
    Amikor beindul a motion capture akkor egész jó a grafika , csak ha közelről nézed akkor elég elnagyoltak a tárgyak, szóval azért látszik a 2013 as készítés éve, de akivel beszéltem annak tetszett konzolon és 100 órát belerakott, szóval a játékélmény jobb mint a grafika.
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2016.01.14. 23:58:52
  • MerlinW
    #28
    ENB cuccos, Steam\SteamApps\common\DDDA mappába kitömörítitek és szebb lesz a cucc. És hardverigényesebb is.
  • MerlinW
    #29
    Amíg meg nem szerzed az Eternity Ferrystone-t, azzal végtelen teleportálhatsz:)
  • Mr_no_NaMe
    #30
    Sztem ő p2p rendzeren megosztott fájlra gondolt, semmiféle warezról szó sem esik, amúgy a codex fut éppen :D

    No de milyen a játék? Akció rpg vagy inkább sima rpg? 11 gigácska elég kevésnek hangzik :/
  • grebber
    #31
    Sosem a mérte határozta meg a tartalmat... meg ne feledjük prev gen port csupán.
  • sárkánylovag
    #32
    Akció RPG , de pl első boltba simán elszöszöltem fél órát mert van mélysége a játéknak, az nagyon sokat dob a dolgon hogy minden cucc vásárlása előtt látod mennyit fog dobni a végleges értékeidhez, sokkal tudatosabban tudsz vásárolni így, ez minden RPG-ben így kellene hogy legyen.
  • Mr_no_NaMe
    #33
    Megnéztem a játékot. Hát nem rossz, de szerintem ez a port nagyon ocsmányra sikerült. A grafikával még nem is lenne gond, ha nem villogna olyan sokat. Nekem tetszik, ennél szebb felesleges egy játéknak, azért játék. Sok játék keveredik ebben ahogy nézem. De tényleg nem rossz. Rengeteg tárgy van amiből gondolom rengeteg dolgot lehet készíteni és rengeteg dologra lehet használni. Bőségzavar.
  • MerlinW
    #34
    A játék 21GB, egyébként alacsonyfelbontású textúrák miatt kicsi (PS3 port). A játék Akció RPG, olyan Gothic + Dark Souls mix.
  • MerlinW
    #35



  • sárkánylovag
    #36
    Játszok a játékkal de pár dolgot nem értek segítsen már valaki aki tudja.Thanks
    -Hol lehet szintet lépni ? mert csak kiírja hogy szintet léptem de mennék osztani pontot meg tanulni uj varázslatot de ilyesmit sehol nem találok.
    Nincs benne pont szétosztás szintlépéskor ???
    -Van a játékban gyors utazás esetleg teleport?
    Vannak azok a kék kövek de az csak valami szellemvilágba vezet.
    -Hogy lehet éjszaka aludni vagy elmulasztani az időt ? A fogadón kívül.
    -Hol lehet varázslatokat tanulni ?
    -Van a mólón egy szőke csaj ilyen lila jellel a térképen az átvisz egy másik szigetre de azok ilyen űber brutál 20.000 TPs küldetések az lenne a DLC? Mert akkor egy picit fura hogy elkezded a játékot és egyből találkozol a DLC vel :D
    - Hogy vagy hol lehet tárgyakat összekraftolni ?
    Halottakból néha ki lehet szedni pontot ami ott a szellemvilágban van , de ott minden 0 pontba kerül akkor meg mi értelme ???
    Naggyából ennyi kezdéshez ...
    Megnézte már valaki azt az ENB-s cuccot mert abban gyanúsan kevés a file, magas felbontású textúrákat biztos nem tartalmaz arról esetleg van kép hogy mivel lesz szebb ???
    és mi az a Wrapper és Injection verzió ?
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2016.01.16. 20:28:58
  • MerlinW
    #37
    - Hagyományos pontosztás nincs
    - Képességtanulás a második erődben (a hidrás) a pawn stone bejáratánál, illetve az északi kastély fogadójában tudsz (én egyelőre ezt a kettőt találtam)
    - Van, illetve lesz (Ferrystone, liftstone, stb). Haladj előrébb a történetben.
    - Csak a fogadóban alhattok.
    - Képességtanulás, lásd fent.
    - Tárgyakat összerakni bárhol lehet. Inventory, vagy fogadósnál.
    - ENB-s képeket az előbb szúrtam be, a wrapper kell neked.
    - Igen DLC és mert csak:)

    Lényeg, hogy ez nem hagyományos RPG, hanem japán, tehát figyelmesen olvasd el amit kiír a játék, mert nem úgy működnek a dolgok, mint a nyugati RPG-kben:)
  • Shep
    #38
    Hát én kipróbáltam ezt a csodát, de olyan gagyi az egész, hogy sírni volna kedvem, lehet, hogy a történet, meg a játék mélysége, meg a részletesség nagyszerű de a kivitelezés az borzalmas. Kezdve a néma hőssel (tudom meg lehet magyarázni, de nem, nekem kell ,hogy az akit irányítok x órán át, az ne egy néma poligonhalom legyen), a halál gagyi szinkronnal (az a minőség ami 10 évvel ezelőtt még elment), béna átvezetőkkel és lehetne még sorolni. A grafikát nem mondom, mert olyan amilyen ettől még lehetne jó a játék és maga a játékmenet biztos az is (eddig mondjuk az sem győzött meg), csak a többi az nagyon lehúzza. Na de hogy legyen pozitívum is, a lényekre mászás az tetszik.
  • Voltan
    #39
    Megvettem én is, de ha elindítom, offline módban indul el.
    Ugyanakkor Pawn-okat tudok felvenni a Riftben. Ez normális? Hogy lehet online módra váltani?
  • Shep
    #40
    Menüben lehet állítani.