7
  • RAZOR27
    #1
    jó vétel volt



    nem
  • bdzsana
    #2
    De már minek? Amikor kijött az Ouya akkor kellett volna valamit lépni. Most komolyan hogy akarnak versenyezni egy Tegra X1-es Nvidia shielddel például?
  • oreal
    #3
    Tegra X1 :) ugyanmar.
    Razer Edge.
    Amugy meg nem ertem hogy az olvasassal vagy az olvasott szoveg ertelmezesevel van bajod. "software" reszleget vettek meg... a tobbit fejtsd meg egyedul.
  • bdzsana
    #4
    Razer Edge legjobb tudomásom szerintem tablet, ami kb olyan vastag mint amilyen széles, így nem csoda hogy összekeverted egy ilyen box-al.
    Másrészről, én úgy tudtam, hogy, hogy a software-t majd előbb utóbb rá kell raknia egy hardware-re. Egy olyan software-t, ami gyakorlatilag ma már semmivel nem tud többet egy android TV OS-nél. Egyszerűen értelme nincs még egy android alapú tv-boxnak/konzolnak.
    Meg azért hasonlítsd már össze az Nvidia Shield árát (200dollár gamepaddal) egy Razor Edge tabiéval....
    De ha te ebben látod az üzletet...
    Utoljára szerkesztette: bdzsana, 2015.08.01. 11:54:33
  • cateran
    #5
    "mert így akarja erősíteni az Androidon alapuló saját konzoljával kapcsolatos erőfeszítéseit"

    WTF? Ki a banat lat barmifele potenciat 1 Androidos konzolban? Eleve a jatekok tapikepernyore vannak szabva, amikbol van tobbszazmillio (tablet, telo)
    Az Ouya bebukott, mert a loteri doglott kutyat nem erdekelte, de majd Razer logoval....tuti sikeres lesz...ja, nem...
  • oreal
    #6
    Ha vetted volna a faradtsagot es elolvastad volna az elozo kommentet amire valaszoltam akkor erthetted volna hogy a Razer Edge-et az elottem hozzaszolo "Tegra X1-es Nvidia shielddel" hasonlitottam ossze ami hardware-es teljesitmenyben igen csak jobb.A meretekrol ,penzrol es az Ouya-rol szo' nem esett.Az Ouya- masik nagy hatranya az elozo 2 tablettel szemben hogy nem hordozhato. -1 pont Ouya. Hogy a Razer miert akarna maganak egy ilyen software-t az valoszinu azert van mert ez egy kesz,mukodokepes es mar teszteltsz software amit mar egybol tudnak hardwarre rakni ezzel sok penzt sporolnak meg mivel nem nekik kell a programot hazon belul megirni valamint tesztelni es bug mentesiteni. Az hogy maga a software nem tud tobbet barmely mas TV OS-nel az lehet,de legalabb nem nekik kell kifejleszteni.
    "Egyszerűen értelme nincs még egy android alapú tv-boxnak/konzolnak."
    Segitek!Az ertelme = penz csinalas. Szerintem egesszen ertelmesnek hangzik a dolog.
    Ha nem lehetne belolle penzt csinalni a Razer es az Nvidia sem ezzel foglalkozna.
    Nem ebbol lesznek milliardosok az biztos, de ha 1 millio dollar nyeresege van rajta a cegnek az is penz.Es tudod mit, igen, en is latok ertelmet ebben uzletet ahogyan masok is.Az hogy en nem vennek mert nem erdekel az mas dolog, de attol meg hogy nem erdekel nem hiszem azt en vagyok a vilag kozepe es csak az en penztarcambol epul a vilag.
  • bdzsana
    #7
    Az egészben annyi a logikai bukfenc, hogy androidra egyszerűen nincs olyan játék, ami kihasználná akár csak a 200 dolláros tegrax1 felét is, és előreláthatólag nem is lesz, mert nem éri meg csak a csúcskészülékekre fejleszteni.
    Ha ezek csinálnak még egy Android konzolt, ami valószínűleg még drágább is lesz, ha a Razer Edgeből indulok ki, sőt mivel megvették az Ouya szoftverét, még külön storeja is lesz, amiben nem fog menni akármilyen android játék, mert külön integrálni kell az Ouya sdk-t, és így is sikeres lesz akkor én komolyan mondom feladom a szakmám.