109
Mr. Robot
  • Renegade
    #1
    Na ez meglep, hetek óta kint van a pilot és még senki nem csinált neki topicot.

    Szóval kattant geek "szuperhős", tisztelgés a Harcosok klubja előtt, nem lehet tudni mi a valóság és mi az amit csak a főhős látni vél, a főszereplő szerintem jó választás Rami Malek (pl The Pacific). Az okosak szerint a technoblabla is a helyén van, a nem beszélnek túl nagy hülyeségeket, és már azt is megtudtuk, hogy ami telószámban az 555 az IP-ben a 373 :)





    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2015.06.27. 15:42:16
  • ForzaInter
    #2
    Jó volt a pilot. Nem kicsit van a hatással a sorozatra a Dexter és a Fight Club.:D
  • Inquisitor
    #3
    Csak maradjon a pilot ... izé 1.0 epizód színvonala vagy legyen még jobb. :)
    Holnap kiderül a szerencsésebbeknek.
  • Inquisitor
    #4
    Az a múlt heti hír, hogy már berendelték a második sorozatot gondolom nem lep meg senkit? De érdemes megemlíteni.
  • Renegade
    #5
    mennyire hiteles a sorozatban használt tech ez+az?
  • Renegade
    #6
    hát elég betegre sikerült a második rész
  • tutituti
    #7
    +fav lett.Strain és wayward pine mellett bekerült ez is a néznivaló sorozatok közé.úgyse maradt már más ami tetszik
  • SzakYy
    #8
    Nézi még valaki? Nagyobb pörgésre számítottam itt. :D nagy kedvenc lett a sorozat
  • Garga Pitic #9
    Fight Club ez+az: zene a 9. rész végén :)
  • Jim Morrison
    #10
    Eddig nekem is nagyon bejön, kilencedik résznek még csak most fogok nekiállni :)

    Redditen csinálta egy user (MrOBM), ide is jó lehet :p
  • Jim Morrison
    #11
    Ja és úgy vélik, az évadzáró 75 perces lesz! :)
  • Tikal #12


    Rohadt jó volt a 9. rész is, nem is igazán tudnék gyenge részt mondani, most ki is jött a Fight Club-os vonal rendesen...azt hiszem majd még újra nézem ezt a sorozatot az idén :)
  • Jim Morrison
    #13
    nézném már csak épp valami kodekkel szenvedek, nincs hang :D nem az én napom.

    na végre megy.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.08.22. 14:26:29
  • Jim Morrison
    #14
    Season finale 1 héttel később lesz.

    /a mai lovoldozes miatt
  • Systore #15
  • Jim Morrison
    #16
    na na na!
  • Palinko
    #17
    megnéztem, jó a szezon vége, de szerintem nagyobbat ütött az előző 2 rész mint ez. általában úgy szokták a szezont befejezni, hogy egy nagyot még odacsapnak, ez inkább már a 2. szezon felvezetése úgy érzem, de majd mindenki eldönti magának, nem akarok spoilerezni.
  • Tikal #18
    legjobb sorozat idén
  • Tikal #19
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az időre társalgó kis kínai :D
  • Jim Morrison
    #20
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaja, jofajta vege volt :) nem tudom elkepzelni hova tovabb, remelem azert nem erdoben fog bujkalni elliot :)
  • Jim Morrison
    #21
    2015/09/mr-robot-rotten-tomatoes-record-episode-ratings/
  • homeless
    #22
    Ez a sorozat egyszerűen zseniális. Fight Club és American Psycho keveréke az egész. Aki az IT security szakmában egy kicsit is jártas, annak külön plusz pont, hogy a hollywoodi hacker bullshit helyett itt olyan szakmaiság van, amilyet filmben vagy sorozatban még nem láttam. 100%, hogy igazi hackerek is segítettek a forgatókönyvben.
  • cenobite
    #23
    Most értem az évad végére, de nem bírtam rájönni melyik volt az a jelenet ami miatt csúsztatni kellett a bemutatót? (A kamerás lövöldözés miatt ami az usa-ban volt, de valahogy a filmben még hasonlót sem láttam.)
    Vagy emiatt?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor a faszi fejbelövi magát?
  • Palinko
    #24
    igen szerintem a spoileres eset miatt
  • cenobite
    #25
    Köszi a választ. Bár szerintem a két eset kb. annyira hasonlít egymásra mint a ló meg a hörcsög. Mindkettőnek négy lába van.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt esetleg az hogy TV közvetítés közben volt a headshot, és élőben is kamera volt a helyszínen.
  • Palinko
    #26
    megint a spoilerben írtad le a megfejtést így nem sok mozgásteret hagyva nekem :D egyébként jobban hasonlít inkább mint a ló meg a kecske :D de igaz hogy nagyban el is tér. szerintem jól döntöttek a halasztásról, nem vesztettünk semmit, családtagok, csatornát nézők gondolom arra a hétre elég sokkot kaptak mint engem is nagyon meglepett a hír stb nem lett volna jó ha akkor leadják, bár el tudtam volna vonatkoztatni.
  • cenobite
    #27
    Nos igen, elég ütős lett az a jelenet. Egy hetet meg simán lehet várni.
  • Jim Morrison
    #28
  • Jim Morrison
    #29
  • Jim Morrison
    #30

    Ebbol is latszik, hogy bizony nem vigjatrkot csinalnak :D de azert valami...
  • Jim Morrison
    #31
    http://www.whoismrrobot.com/five-nine/
  • SzirmosSzisza
    #32
  • Palinko
    #33
    Na végre már csak órák kérdése :D Remélem azért lesz visszatekintő az előző évadra bár kb megvan.
  • Jim Morrison
    #34
    Na? Nézte valaki? Én most néztem meg. az első rész kicsit deep lett, de a második rész nagyon bejött.
  • Palinko
    #35
    ezek szerint sokan feladták. vagy csak még nem volt idejük. ha egyet tippelhetek szerintem a szaggatott szál és az erős skizo dolgok már nem jöttek be az embereknek. de elég is a találgatásból, szerintem jó volt mindkét rész, de lehetne több monológ, meg sokkal több hackelés, a maradék részekben biztos nekilendülnek, mert azok a sorozat legerősebb elemei számomra. a skizo dolgot is jól megoldották, de egy kicsit már sok nekem is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az a pénz elégetés nekem vicces volt, mert kb ingyen megcsinálhatja ezt egy bank. mennyi bankót vonnak ki forgalomból, meg hát alapból is van biztosítás a készpénzre, ha valamilyen elképesztő körülmények között leégne a bank pénzszállítójában, vagy akárhogy, azt a pénzt is simán pótolják, csak bejegyzik az esetet és mennek tovább, nem veszik el... persze jelképes volt a sorozatban értem, de szerintem felesleges kockázatot vállaltak, csak látványelem.
  • Rage47
    #36
    Hát igen, már nem az a sorozat, aminek indult. Én nézem, de egyelőre ez a két rész silányka volt. Mintha nem tudnák mivel kitölteni az időt, húzzák az egészet.
  • Jim Morrison
    #37
    jaja, skizó rész már néha nekem is sok. remélem nem fordulnak nagyon át, mint ahogy a hannibal.
  • Palinko
    #38
    pedig mintha arra készülnének, hogy bekötötte a fejét már durva volt, meg hogy kivette-e a pattogatott kukoricából a fegyót azt sem tudjuk meg stb stb. nekem a hackelés tetszett leginkább, gondolom neked is, Rage47-et annyira nem ismerem, de ahogy nézem ő is kedveli a szubkultúrát.

    szóval tök jó volt, hogy nem hollywood hack ment, meg nem Guugle meg Search Engine meg hasonló megoldások voltak, hanem tutiba nyomtak mindent :D sőt még a terminal parancsok is működnének. persze nem lesz senki hacker a sorozattól, de jó, hogy valósághű volt. most meg ezek a pszihózisok mennek. a szőke csaj Angela is próbál pszichopatát képezni magából, aztán ez a bdsm dolog is elég hatásvadász volt, bár lehet még később lesz belőle valami.

    nem tudom én hogy oldanám meg lehet az sem lenne izgalmas, hogy egyszer ezt törjük fel, aztán azt, de oda lehetne csavarokat bevinni nem kéne minden csavart az emlékezetkiesésre meg a skizofréniára felfűzni...
  • Systore #39
    a QR kód a füzetben jó kis easter egg. átvitt valami old school oldalra.
  • Rage47
    #40
    Szerintem a széria végéig legyőzi a skizo énjét aztán beindul a hackelés, majd a 3. évadban folytatják jövőre. :D