9
  • RAZOR27
    #1
    Azt hittem a spotify-os balhézás elég volt nekik :D
  • Tikal #2
    hahaha, ő is csak egy pénzéhes sztárocska, semmi újdonság..
  • NEXUS6
    #3
    Rájöttem, szerzői akármilyen jog, amikor nekünk fizetnek. Jogsértés, amikor nekünk kell fizetni.
    XD
  • Skylake
    #4
    Pénzéhes celebke, avagy amilyen a mosdó, olyan a törülköző, avagy, más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát sem. Amit felvetett, meg erre amit a fotós felvetett, és amilyen formában felvetették, az tulajdonképpen ezen online világ egyik legnagyobb problémája a háttérben - amelyből végül is a működési módok is következnek.
  • gosub
    #5
    Ha lenne kis összefogás a fotósok körében akkor mind bojkottálná ezt a céget, meg listáznák, mint a négy mancs a magyar húscégeket, vagy mint a halivúdi forgatókönyv írók meg hasonlók bojkottálják a stúdiókat...
  • lammaer
    #6
    Igazából sztem neki is igaza van meg a fotósnak is.

    Aki dolgozik és meg akarja kapni a munkájáért járó pénzt, azt nem tudom miért kell pénzéhesnek tituálni...

    Mennyé te is dolgozni és nézd ahogy a főnök megszedi magát miközben te nem kapsz semmit. És ha majd kéred a jussod, akkor majd gondolj arra hogy te is pénzéhes lettél...
  • BrockSamson
    #7
    Meh, par ev mulva o is eltunik a sullyesztoben, mint a pop"zeneszek" 98%-a.
  • arty
    #8
    Es az applenek vagy a spotifynek nincs, akik tudjak h ez a modell mukodik, ellenben a kapzsi mocsok modszerekkel?
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    "Meh, par ev mulva o is eltunik a sullyesztoben, mint a pop"zeneszek" 98%-a."

    Csak kiegészíteném: és elmegy TV-rádió műsorvezetőnek, vagy (Uram bocsá') színésznőnek...