11
Reflex az új Quake?
  • Sheltem
    #1
    Nem találtam még topicot ehhez a játékhoz hát nyitottam egyet.

    Akik vén p...öregek mint én gondolom még emlékeznek a jókis régi quake versenyekre...persze itt van most nekünk a quake live, de itt van most ez a Reflex aminek a fizikája a videók alapján inkább a Quake1(azon belül is a quake world) fizikájáig nyúlik vissza...ami nem hátrány :)



    Reflex a steamen

    Tehát kinek mi a véleménye? Mennyire fog vajon a játék elterjedni? Engem megvett amit láttam kilóra...
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.11. 20:46:33
  • nxs
    #2
    Itt egy másik vén f*sz :) Mportál? Koth? Megboldogult CG?

    Első ránézésre Q3 Cpma/QW hibrid,igazi HC fps,kérdés ki fogja adni a szervereket,kik fogják összefogni a lövöldözni vágyókat 1-1 ladder,kupa erejére.

    Imho egy újabb elkeseredett kezdeményezés arra,hogy visszahozzák a régi multis érát amikor még kellett a skill,mapismeret,helyzet orientált stratégiák kiépítése egyszerre. 15-20 éve még beletanultunk de a mostani "friss hús" COD17 publicrol jön és itt nincsen ingyen a frag,sőt...mire megtanulod a mapokat,mozgást,fegyvereket megaláznak 40X. Mindenkinek azonnali sikerélmény kell,biztos sok quake/ut/old CS player belenéz majd de a casual réteg miatt ez is szét fog esni mint a Warsow. Aztán mindenki megy vissza abba a megmaradt kis communitybe ahol még van szikrányi élet. (sajnos nekem ez a QL lenne ami gyakorlatilag végleg kinyírta az OSP-t és megmérgezte a CA rákjával)

    Azért ha lenne fészbúkom és nem felségek elől bujkálva söröznék a többi vén csonttal amikor el tudunk szökni lájkolnálak.
    +1! Szép találat thx :)
  • Palinko
    #3
    Nekem manapság a Toxikk hasonlít a Quakere
  • Sheltem
    #4
    Megvettem tegnap. Nem tudom mi sül ki a dologból de ha semmi komoly nekem akkoris megéri egy kis nosztalgia azt a rászánt cirka 3000Ftot.
    Tegnap elpicsáztam egy srácot nagyon durván, aztán egy következő engem. Hiába no nem megy ennyi év(tized) kihagyás után olyan jól mint az Earthquake döntőjében annakidején Victory ellen :) Hirtelen felindulásból belőttem az egeremet 500hzre, és leporoltam a bazinagy razer textil padomat.:)
    Nagyon jó a cucc amúgy. Nem sokan játszanak még, kicsit kutakodni kell a szerverlistában(játékos is legyen és a ping is rendben legyen), de 1-2 perc alatt találtam ellenfet azért.
    Inkább QW fizika (hálistennek) mint Q3. Gyorsabb, instant fegyverváltás, Bunny jumpinggal közlekedés, hagyományos rocket jump, szóval jófajta. Persze railgun megfelelője itt is megvan, tehát a Q3ból is hoz eztazt.
    "Itt egy másik vén f*sz :) Mportál? Koth? Megboldogult CG?"
    A quake.pganet.com ot se felejtsd el :) Az még az mportál előtt volt ;)
    Tegnap azt nem néztem, hogy van e a játékba record olás, de mivel early accessről van szó ennek így nincs jelentősége.
    "Azért ha lenne fészbúkom és nem felségek elől bujkálva söröznék a többi vén csonttal amikor el tudunk szökni lájkolnálak."
    Nem tudnál lájkolni, nincs fészbúkom, sem okostelefonom, nem érdekelnek a likeok, a szelfi képek, hogy ki hová megy nyaralni, sem a valaki által megsütött tortáról felrakott kép. Telibeszarom sajnos. Hálistennek le tudom kötni magam anélkül hogy mások magánélete érdekelne :) Azért köszi a like felajánlást, megy a lájk nekedis öreg cimbora :)
    A játék eddig csillagos 5ös(ahhozképest hogy early alpha vagy milyen státuszban van).
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.12. 07:51:19
  • nxs
    #5
    Nyomon fogom követni,csak nem most ( a T új oszlopot akar állítani a kertben,hogy áthúzzák a kábelt... :D ) ha végre visszakapom a rendes netet és nem 120ms+ lesz az átlag szerintem én is beruházok rá,már csak a nosztalgia miatt is megéri.
    Én nem vagyok ilyen őspro mint te,örültem amikor ligán csak duplát kaptunk 2v2-be Nigáégtól,és játszhattam egy szoros praccot Xeonnal ZTNen. Ha majd minden klappol azért próbállak keresni mert ugye egy nálánál sokkal erősebb ellenfél ellen gyorsabban tanul az ember,kivéve Stormot...100 évig ping-pongoznék se lenne olyan reflexem :P

    UI: Örülök,hogy a facebook és úgy a globális szociális hálóról egy véleményen vagyunk :)
  • Sheltem
    #6
    Na azért álljunk meg egy szóra :) Nem tudom mennyire voltam őspro de ez AKKOR volt :) Ezer éve nem játszottam quake-t(cs:go zni szoktam időnként de aztis ritkán).
    Szóval jókat fogunk játszani ha jössz :)
  • Sheltem
    #7
    Természetesen hozom a szokásos formám.
    Vagyis hogy megvétel után 1-2 nappal leárazzák 50%al steamen.
    Most vegye meg akit érdekel a dolog(ha van ilyen :P).
  • Sheltem
    #8
    Természetesen hozom a szokásos formám.
    Vagyis hogy megvétel után 1-2 nappal leárazzák 50%al steamen.
    Most vegye meg akit érdekel a dolog(ha van ilyen :P).
  • nxs
    #9
    Berakták az oszlopomat...emelte a telek értékét azzal a kemény 6 méterrel...van net!
    Érdemes beruházni rá,hogy érzed? Jönnek vagy inkább mennek a playerek?
    Előre is thx :)
  • nxs
    #10
    Csak most néztem a trailert...Hubaero/cpma3 + defrag mapok wtf? o.O
    Utoljára szerkesztette: nxs, 2015.05.23. 22:17:41
  • Sheltem
    #11
    Nem fogok hazudni, nemsokan játszanak jelenleg.
    Persze nem üresek a szerverek van pár amin van élet, de egyelőre nem olyan tömegek mint quake liveban.