12
  • Axlkenobi
    #1
    A csoportkép szerintem baromi jó, Deadshot maszkja viszont annyira nem jön be.
  • Zenszkij
    #2
    Harley Quinnt én is szivesen elkapnám!
  • Ender Wiggin #3
    mint valami amatőr cosplay banda... és valahogy kétlem, hogy deadshotnak M-4-ese volt... nem mesterlövész a szerencsétlen? egyébként elég szar ötlet filmet csinálni a loserekről, akiket batman egy éjszaka alatt be tud gyűjteni erőlködés nélkül.
  • RAZOR27
    #4
    hát még mindig sokkal sokkal jobbak, mint a joker
  • DantszEE
    #5
    Tényleg. Hol van a képről Joker?
  • cateran
    #6
    Hat wiki szerint " He is capable of using a large variety of weapons, but is most frequently portrayed as using a pair of silenced, wrist-mounted guns."
    de tovabb olvasva kisse leesett az arcom...."Deadshot had a son named Edward Lawton (nicknamed Eddie) who appeared in the original Deadshot series.[4] He is later raped and killed by Wes Anselm."
    "Wes Anselm is a pedophile who kidnapped Deadshot's son."

    Hoppa....
  • Axlkenobi
    #7
    Joker azért nincs rajta, mert ő nem tagja a Suicide Squadnak.
  • szomferi
    #8
    meg ACOG van rajta, annak is 3.4x-es a zoomja, ellát vele messzire :D
    plusz az M4-en is van single fire, ha nagyon sniperkedni akar
  • tomboy013
    #9
    Csak egyszer olvasnék tőled valami pozitívat. Hogy a fenébe lehet valaki ennyire negatív... Minden egyes filmet leszólsz, ha kell ha nem.
  • e98ff
    #10
    Már én is nagyon be akartam ezt egyszer-kétszer írni. Elég szomorú élete lehet.
  • zetortraktor
    #11
    Nyugi, direkt troll. Arra vágyik, hogy feltűnősködjön, az ilyen kommentekre, amik igazolják, hogy mások tudomást vesznek a létezéséről. Szóval most elérte a célját és maszturbál.
  • Ender Wiggin #12
    Ja, csak a hatótávja (és a kalibere) egy M-4-nek nem vetekszik egy mesterlövész puskáéval. de nem ez a lényeg, hanem, hogy a csuklófegyveren kívül egy puska volna a logikus (ahogy általában a képregényben vagy a játékban).

    @tombi: ha ennyire követed a munkásságomat, akkor nyilván láttad, hogy van ami tetszik, de nem vagy hajlandó tudomást venni róla. szerintem a legjobb, ha rólam sem veszel.

    @zetor: még mindig jobb, ha "masztizó trollként" a cikkeket szólom le csak, és nem a hozzászólókat, mint ahogy te szoktad. mert az az igazi, emelkedett, alfahímre jellemző férfi munka, ugyebár.