16
WWE 2K15 PC
  • RED BULL F
    #1
    Akik már évek óta várnak a széria PC-s verziójára, azok most örömükben kiszaladhatnak a világból, mert a 2K bejelentette a PC-s verzió megjelenését. Elmondásuk szerint a jelenlegi generációs konzolváltozatok (Xbox One, PS4) képzik a port alapját, ami azt jelenti, hogy megkapjuk az összes eddigi DLC karaktert is. Ár és gépigény még nincs, de elvileg még a tavasz folyamán megjelenik a játék.

    Néhány kép a PC-s verzióból:



    Utoljára szerkesztette: RED BULL F, 2015.04.22. 13:48:25
  • grebber
    #2
    Inkább valami boxos cuccot hozhatnának ki pc-re!De legalább valaki kiad valamit...
  • RED BULL F
    #3
    Kis kiegészítés, akit érdekel: április 28.-án jelenik meg a játék. Már elő lehet rendelni:

    http://store.steampowered.com/app/240460/
  • gabber012
    #4
    Valaki elmagyarázhatná mit lehet ezen a gagyi hülyeségen élvezni?
  • RED BULL F
    #5
    Bemegyek a fifa, nhl, nfl, nba... fórumokba, megkérdem, és megválaszolom!
    Utoljára szerkesztette: RED BULL F, 2015.04.29. 00:30:27
  • gabber012
    #6
    Én elsősorban az igazi, real life pankrációról beszéltem. Hogy lehet azt komolyan venni? Egy vicc az egész. Megkoreografált színjáték. Full kamu az egész. Ha kérem ne keverjük ide az igazi sportokat...
  • RED BULL F
    #7
    Ha már "igazi" sportokról beszélünk: Nem kötekedésből, de a fociban majdnem ugyan annyi bunda és színészkedés folyik, mint a pankrációban, szóval annyira mégsem állunk távol az igazságtól.

    Másfelől:

    Ha nem tetszik a "sport", vagy csak szimplán nem érted a lényegét, szerintem nem ez a legmegfelelőbb helye a fröcsögésnek. Ha kérhetem, ezt máshol vitasd meg, mert ennek nem pontosan itt van a helye. Köszi.

    Utoljára szerkesztette: RED BULL F, 2015.04.29. 00:45:27
  • Palinko
    #8
    viszont az érdekes, hogy játék elején majd mi is megkapjuk, hogy most veszítenünk kell? vágjuk meg a fejünk pengével, hogy vérezzünk? :D
  • RED BULL F
    #9
    Nem, mert a vér alapból ki van kapcsolva :D
  • Árnyvadász
    #10
    Régóta követem a pankrációs eseményeket és a WWE Network-ra is előfizetek már egy ideje, így nem volt kérdéses, hogy megnézzem a PC-s verziót. Sokat nem vártam tőle és ahogy olvastam a teszteket nem is számítottam semmi jóra. Tegnap este azért 3 órát sikerült vele elbíbelődni és valóban nem az igazi, kissé vegyes érzésekkel álltam fel előle, de alapjában véve azért hangulatos ez a rész.

    Mi az ami nem tetszett? Elsősorban az irányítással volt némi nehézségem, de egy idő után kezdtem belejönni és megtanulni. A második ami feltűnt, hogy elég kevés mozdulatot lehet kivitelezni, a harmadik pedig, hogy nem minden pankrátornak sikerült megoldani a virtuális hasonmását tökéletesen. Illetve a kommentátorokkal sem voltam igazán megelégedve.

    Grafikai hibák is jelentkeztek. A visszajátszásoknál hibás, álló képek és néha a ring kötelei belelógtak a semmibe. Ezt végül sikerült kiküszöbölni, egyszerűen kikapcsoltam az FXAA szűrőt és utána nem voltak ezek a hibák.

    Jöjjön pár dolog ami nem nyerte el a tetszésem, aztán rátérek arra is, mi az ami végül is jó benne. Royal Rumble meccsen a közönség nem számol vissza, ez számomra komolyan ront az élményen. Választhatok milyen típusú PPV-n mérkőzzek meg, beállítom a Wrestlemania XXX-et, erre ugyanazt a stadiont kapom meg csak a ring oldalvászna WM XXX feliratú. Illúzióromboló, én a WM XXX stadiont vártam volna.

    Az irányítás és a minijátékok eléggé megtördelik a meccset, nagyon sokszor alig lehet elkapni azt a pillanatot, amivel kivédekezem az érkező ütést vagy akciót, illetve amikor az ellenfél megpróbál pinnelni, akkor a kirúgás sem szokott mindig sikerült, mert nehéz beletalálni a pici sávba pontosan.

    Azonban mégis megvan a hangulata az egésznek. A meccsek egészen realisztikusak, jók a mozgásanimációk és ha az ember beleszokik ebbe a rendszerbe, akkor kifejezetten jó és látványos meccseket lehet produkálni. Meccs típusokból nincs hiány és a Royal Rumble, ami az előző részekben elég gyatra volt (legalábbis amikkel játszottam), itt kifejezetten jól sikerült.

    A pankrátorok értékelve vannak, például Kane 90 pontos és nehezebb is legyőzni, a 2k Showcase meccsek is nehezebbek és itt a kommentátorok az eredeti meccsen elhangzottakat is visszamondják, ami jó pont. Igazság szerint még egyetlen 2k Showcase meccset sem sikerült megnyernem. Az ex DX tagok közti csatát HBK-el próbáltam 4x, de Triple H mindig levert a végén. Még a feladatot sem sikerült teljesíteni, hasonlóan a CM Punk vs Cena meccshez, de úgy vélem ez idővel azért menni fog.

    Indítottam egy Shaemus US bajnoki mérkőzést is ami 6 emberes Battle Royal volt. Én a címvédőt állítottam be magamnak és próbáltam kevésbé profi pankrátorokat betenni ellenfeleknek. Na ez egy nagyon jó meccs lett, amit végül címvédéssel zártam. A Royal Rumble-al meg játszottam egy 30 emberrel beállított mérkőzést, ahol véletlenre tettem az én pankrátorom bejövetelét és az AI egész nézhetőt alkotott, mire megérkeztem Stone Cold-al tizennegyedikként. Nem sokáig bírtam, 5 perc után kb. kidobtak, de utána ismét beállíthattam mikor jöjjön az én pankrátorom. Végül Darren Young-al a végén megtudtam nyerni a Rumble meccset. Justin Gabriel-el maradtunk ketten a végén. A végét jól megcsinálták, mert mikor már csak 3 ember marad, akkor a meccs megáll a kamera ráfókuszál a 3 emberre és újra elkezdődik az összecsapás. A Rumble végén pedig nem marad el a Wrestlemania logóra való mutatás a győztes részéről.

    A menüben szóló zenék nagyon jól össze lettek válogatva. Megtalálható itt a WM XXX főcímdala is, ami az egyik kedvencem. A közönség hangjai sem rosszak, de azért észrevehető egy ismétlődés a reakciójukban. Kommentátoroktól, mint az elején mondtam többet vártam, elmegy kategória. Mindenesetre az összhatás, hangulatilag megvan.

    Grafika nem rossz, lehetne persze jobb is, de úgy gondolom ez ide elegendő, bár elég messze van a next-gen konzolok igazi erejétől, végül is nem néz ki rosszul, de lehet látni ez egy régi motor, amit toldozgattak az idők folyamán.

    Ami miatt örülök, hogy ezt végül kiadták PC-re az az, hogy remélem akkor már a következő részt is kiadják (még ha késéssel is) és az feltehetőleg már egy fejlettebb változat lesz. Ez sem lett rossz, inkább olyan vegyes, örülök, hogy van, biztosan eljátszogatok vele időnként, de azért lehetett volna jobb is.


    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2015.04.30. 10:17:58
  • gabber012
    #11
    A helyzet az, hogy pontosan értem a lényegét... A kérdés az, hogy ez a habzó szájú fanokat hogy hogy nem zavarja...
  • RED BULL F
    #12
    Ezt most ugyan úgy mondhatnám (példaként ismét) a focira: több érvet tudnék mondani, NEKEM miért nem tetszik, meg ilyen botrány olyan botrány, mehetnék picsogni a foci fórumba, de nem teszem, mert egyszerűen nem érdekel. Ez most csak megint arról szól, hogy valakinek valami nem tetszik, ezért rúgjunk bele. Tiszteletben tartom a véleményed, de Kérlek: ha nem a játékhoz akarsz hozzászólni, akkor inkább ne is mondj semmit. Ha a pankrációról akarsz prédikálni, mint szórakoztató iparág (ellene, vagy mellette, tök mindegy), menj a megfelelő témába és ott hangoztasd a véleményed, ne ezt, a játékadaptációval foglalkozó témát szennyezd. Köszi!
  • Lord Rayden
    #13
    Maximálissan egyetértek veled RED.
  • StoneCold7
    #14
    Ha pankrációról van szó, mindig van egy ilyen ember aki felhozza ezt. De kérdem én b#szki a filmeket/sorozatokat, hogy bírja bárki is nézni amikor megrendezett az egész? Na ez ugyan ez csak sportba...
    De kérdezhetném pl. a Rocky filmet is azt is az emberek 95% a imádja még is kamu... (meg a többi küzdősportos film is persze...)
    Bár azt aláírom, hogy amióta PG WWE van azóta tényleg gáz az egész, gagyi párbeszédek, gagyi meccsek, k**va kiszámítható az egész... De ami az aranykorba volt WWF, WCW meg olyan 2006 ig a WWE az nagyon jó volt, izgalmas, durva, kemény meccsek, jó sztorik, jó párbeszédek, jó promok stb. De ami olyan 6-7 éve folyik a WWE be az minden csak nem jó.
  • AnuluWork #15
    Liberálisok vs Hogan
  • Octopussy
    #16
    Ide talán elfér, elég sok az off. Szóval, miért Hulk Hogan volt a legnagyobb király a maga idejében?