81
A Netflix első Marvel sorozata.
  • ForzaInter
    #1
    Ma dobta ki a Netflix a 13 részes évadot. Jön majd ezután a Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist sorozat is, aztán ez a 4 karakter egy közös Defenders minisorozatban fognak zárásként szerepelni. Természetesen a MCU részei a sorozatok.
  • Janika114
    #2
    A kritikusok jókat mondanak róla, meg eddig aki megnézte a pilotot is nagyon jókat ír. Kicsit nehézkes lesz a kibeszélés itt, így hogy egybe jött ki a 13 rész, mindenki más tempóban halad.
  • ForzaInter
    #3
    Ja igen, ez az átka annak hogy egyszerre dobjak ki az egészet.:D

    Én képregénysorit még ennyire nem vártam, baromi egyedinek, és minőséginek néz ki a trailerek alapján, főleg az eddigi országos tv-k lowbudget képregény sorozatihoz képest.
  • xido
    #4
    amit hiányoltam a ben affleck filmben..és a rendezői toldás némileg vissza is adta...hogy a civil vonalat se hanyagolják el,a jó kis ügyvédi nyomozós szálat,hogy izgalmasan összeálljon a kép...1.részbe beletekergetve jó lesz ez.majd felirattal
  • ForzaInter
    #5
    ja, én is belepörgettem, és baromi jónak néz ki.
  • SlayR
    #6
    Hát....belenéztem...bizonyos szempontból kellemes csalódás viszont úgy a 4. rész után nekem annyira száraz, hogy asszem elég is volt...
  • TheFlash4Ever
    #7
    nagyon jó kis sori
  • G_ArchAngel #8
    Messze a legjobb comics-based, 1 perc értékesebb ebből, mint a tininindzsa-lover Flash és egyhelyben toporgunk Arrow összes eddigi része együtt.
  • Csaba007
    #9
    Szerintem is,azok tiniknek készült, ez meg felnőtteknek, ennyi. Amúgy tényleg jó lett,a felénél tartok,de eddig baromi minőségi.
  • G_ArchAngel #10
    kritika
  • SlayR
    #11
    Jah hát nektek ez a minőségi...akkor értem már amazokkal mi a baj mondjuk nem mintha mindig helytállóak lennének de ez olyan tipikus Marvel "jajdenagyhősvagyok és majd megmutatom mennyire menő leszek" ....amúgy a Netflix csinálja a Bírlak folytatását is remélem lesz Crossover :DDDD Ez olyan tipikusan butító cucc mint amit minden téren vesznek az emberek jó de igazából semmi előremutató nincs benne...az meg hogy magyar kritika agyonfényezi semmit nem jelent...lelő mindent amit a képregény ellőtt de semmi mélyebb mondanivalója nincs...
    Utoljára szerkesztette: SlayR, 2015.04.14. 18:12:41
  • Janika114
    #12
    Neked csak az a bajod, hogy sokan jobbnak tartják mint az imádott Flashedet, ha nem tetszik ez, akkor ne nézd, ott a másik topik ott istenítheted a kedvencedet, ezt meg hagyd meg annak akinek ez tetszik. Ugyanazt csinálod, mint amire panaszkodsz a másik helyen, te is csak belekötni, szidni jársz ide. Neked az tetszik jobban, sokaknak meg ez. Kinek mi, fogadd el, hogy nem mindenkinek a Flash meg Arrow az epic.
  • SlayR
    #13
    Nem....csak én ezt a történet menetet már láttam az Arkham játékokban, és nyugi nem fogok többet írni csak kíváncsi voltam mégis mi az ami miatt olyan jónak tartják páran....és tudtam valami fan belém fog kötni ez miatt, mert rájöttem, hogy ez még másnak újdonság történetfolyamatban.... ennyi! :)
  • Janika114
    #14
    Hát tőlem a fanság messze áll. Szimplán szeretem a képregényes sorozatokat, a Flasht is, Arrowt is. Amúgy nem kötöttem beléd, csak unalmasnak tartom, hogy még mikor meg se jelent az évad te már akkor szidtad, és most is folyton jössz ócsárolni valamit benne. Amúgy igen, a Flash is csupa újat mutat :D Mindegy én itt lezártam, ha neked ennyire nem tetszik a sorozat ne nézd, ha meg csak szimplán nem annyira "epic" neked, akkor normálisabban is lehet kritikát fogalmazni.
  • SlayR
    #15
    Az sosem normális annak, ha valaki finomítgatás nélkül fogalmaz....egy teljesen olyan emberrel néztem meg az epizódokat aki már várta, és ugyanígy aztmondta, hogy csak szidom az egészet ok nélkül...majd megkérdeztem tőlke a véleményét mire annyit válaszolt " nem várok tőle semmit látványra jó történetmenetileg nulla " én is szeretem a képregény sorozatokat és pl az X-Ment várom, de ez szerintem egy totál fölösleges sok részes pilot cucc....
  • ForzaInter
    #16
    Páran? Konkrétan szinte csak pozitiív kritikák vannak, a nézői oldalról és a kritikusok részéről is. Ez elég ritka a sorozatoknál, és filmeknél is.
  • G_ArchAngel #17
    Rotten Tomatoes, IMDB, stb mindenhol istenitik.... szep ongol volt, menj es simogasd a tinivillamos parnadat :D
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2015.04.14. 20:36:37
  • Shep
    #18
    Én látatlanban is azt mondom (várom a feliratot) ,hogy a Flash tuti jobb ettől, mert az epic, ez meg biztos, hogy nem :D
  • G_ArchAngel #19
    'Epic Flash is Epic'
  • BEAST #20
    Eddig felemás érzéseim vannak a sorozattal kapcsolatban. Daredevil sosem volt a kedvenc hőseim egyike, de az mindenképp pozitívum, hogy legalább egy fokkal érettebb közönséget céloztak meg, mint az utóbbi idők sorozatai (Flash, Arrow).

    Ami viszont hatalmas negatívum számomra, az Kingpin karaktere. Wilson Fisk egy szörnyen számító, gonosz ember. Egy olyan ember, aki már ránézésre olyan félelmetes, hogy minden porcikája arról árulkodik, egy rossz mozdulat vagy szó és vége az életünknek. Ez nekem nem jött át eddig a sorozatban. A szememben a sorozat Kingpin karaktere egy magányos, instabil és szánalmas alak képét festi le. Persze durva, erőszakos és gonosz, de nem tudom komolyan venni. Jobban örültem volna egy fokkal véresebb Punisher sorozatnak, komolyabb Kingpinnel.
  • ForzaInter
    #21
    Lehet lesz az ia.:)
  • Oddball29
    #22
    Minőséginek minőségi, viszont akkora Batman Begins lopás, hogy ihaj...
  • ForzaInter
    #23
    a nolan féle batman filmekből rengetegen lopnak.
  • SzirmosSzisza
    #24
    Fú basszus, nekem utolsó rész utolsó pár percében esett le, hogy Fisk az a Kingpin (más sorozatokból megvan, hogy létezik ilyen személy, csak nem sikerült összekapcsolni) ...

    #20: nekem bejön a karaktere, főleg mikor elkezdni a monológjait
  • ForzaInter
    #25
    wow, benne lesz a következő évdban frank castle, más néven punisher. joe berntal fogja alakítani.
  • Lacc 88
    #26
    Remélem kőkemény arc lesz és brutális hentelést fog véghez vinni :D Arról tudni már valamit, hogy már Megtorlóként jelenik meg vagy túl kell esni a családja elvesztésén is?
  • ForzaInter
    #27
    na azt nem tom. nem bánnám ha elhagynák az eredetsztorit. az szinte biztos, hogy ezzel megágyaznak egy punisher sorozatnak.
  • dave9004
    #28
    egyik kedvenc színészem
  • Jim Morrison
    #29
    1.30tól
  • Jim Morrison
    #30
    HYPE
    ugyanez YT:

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.02.15. 16:27:35
  • TDC Geronimo
    #31
    wow. várós!
  • Shep
    #32
    Remélem nem lőtték el az összes akciót a trailerben, hanem jut majd belőle minden részbe, nem úgy, mint az első évadban!
  • Jim Morrison
    #33
  • Jim Morrison
    #34
    Ha valaki koveti a daredevil facebook oldalt... vegre latni a halalfejes polot:)
  • Jim Morrison
    #35
    ez nagyon jó lesz. nem létezik, hogy ne :D
  • Jim Morrison
    #36
    JÖJJÖN MÁN! :(
  • Jim Morrison
    #37
    Kint van.
  • Shep
    #38
    Első rész elég jó volt.
  • dave9004
    #39
    +1. Az a baj, Bernthal miatt lehet lepörgetem angol felirattal.
  • Jim Morrison
    #40
    Én sem egyedul neznem, nekem jo lenne az angol felirat, de neki nem :(
    Le akartam daralni, de a forditas idot igenyel :(