15
  • NEXUS6
    #1
    Nem tudtam mi hiányzik!
    (Ugyan itt vibrátorszopógép jutányos áron eladó, érdeklődni a szerkesztőségben)
    :D
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2015.02.27. 10:41:15
  • asgh
    #2
    A cikk pontos címe az lett volna, hogy:

    "Videojátékokat mesteri szinten űző programot fejlesztető céget vett a Google"

  • SirBubu
    #3
    (szarkazmus ON)

    ez végre egy jó iránynak tűnik. a G szerint az YT úgyis csak viszi a pénzt, hozni még nem hozott egy petákot se, így lehet hogy a végén még bezárják

    azaz nem lesz többé lehetőség "Gameplay" videókat nézni

    viszont máris itt a kiváló pótszer! a program, ami az ember helyett játszik! királyos, innovatív!
  • Tetsuo
    #4
    Mivel megvette, már ő fejleszti. Ha megvesz téged, te is a Google része, tulajdona leszel - szőröstül-bőröstül. ;-)
  • asgh
    #5
    Csakhogy a cím úgy szól, hogy "fejlesztett". A Google a fejlesztés miatt vette meg a céget, ergo a Google nem fejlesztett semmit, mert amit megvett, az addigra már ki lett fejlesztve. :)
  • Tetsuo
    #6
    Azóta továbbfejleszti. ;-)
  • SirBubu
    #7
    minden önmagára valamit is adó konteós nagyon jól tudja, hogy a Van Allen-övön jelen technikai szintünkön élő emberrel átjutni lehetetlenség

    legfeljebb akkor lehetne átjutni rajta, ha az űrhajót vagy rakettát mintegy 600 tonnás ólompáncél venné körbe, de azt meg azért nem olyan egyszerű feljuttatni a zűrbe

    éppen emiatt kamu a holdutazás, és totális képtelenség az emberes marsutazás is

    uff, én beszéltem ("nuff said")
    Utoljára szerkesztette: SirBubu, 2015.02.27. 20:15:36
  • prybaby
    #8
    Azért ez még elég primitiv szinten van. Azért választottak klasszikus játékokat mert azok jó pixelesek és csupán néhány színből áll.
    A videoban csupán annyit tanult meg, hogy a fehér pixel leesik akkor vége ha meg a szélekre sikerül mennie akkor jól jár. Azt nem fogta fel, hogy mit is csinál tulajdonképpen és valszeg problémája lehet az utolsó tégla leszedésével (gondolom ezért sincs teljes video a játékról)
    A játékok listájából látszik, hogy ha megmozdul a képernyő (scroll) akkor egyből elhasal mert csak pixeleket lát és nem objektumokat.
    Összeségében ezzel még sok munka van és nagyon messze van attól, hogy egy mai videójátékot (3d) mesterien megtanulja.
  • TokraFan
    #9
    Ökör...
  • dzsagon
    #10
    Elég lett volna engem megvenniük, ezeket a játékokat én is magas szinten űzöm.
  • seepheeerd
    #11
    demonbuddy... vagy az nem hír? :)
  • alien47
    #12
    "mocskos ufók!" Értem én, hogy gőzgép, de mitől megy? Az ufók nem lehetnek mocskosak. Max ha landolnak a Jósvafői tehenésztelep sz@rgyűjtőjében. Az UFÓnauták lehetnek mocskosak a kifejezésed szerint akik vezetik az UFÓkat.


  • zola2000
    #13
    Szerintem az ilyen dolgok nem nagyon akarnak fejlődni valamiért. A fordítójuk is ma is ugyanolyan értelmetlenül fordít, mint sok éve amikor elindult, max szavak szintjén lehet használni ha olyan nyelvek között akarok fordítani vele, mint japán-angol-magyar, de erre 20 éves szótárprogram is képes. Jó talán azonos nyelvcsaládon belül (francia-német) biztos jobb, de japán-angolra a 90es években a babylon is ugyanilyen használható-használhatatlan volt.

    Ilyen magától tanuló program is: ma alig működik, 20 év múlva sem lesz sokkal előrébb.
  • tom_pika
    #14
    Mivan? A fordítók tök jól fordítanak (deepl is), semmi közük egy 20 éves szótárprogramhoz.
  • Tetsuo
    #15
    LoL