39
Crowfall MMO
  • StrikeFor
    #1
    https://www.facebook.com/CrowfallGame?fref=ts
    Utoljára szerkesztette: StrikeFor, 2015.02.24. 16:22:28
  • StrikeFor
    #2
    http://crowfall.com/#/


    http://kck.st/1D7k0RL
  • StrikeFor
    #3
  • Torzonborz
    #4
    Azért ennél kicsit bővebb nyitó hsz-t is írhattál volna.

    Amúgy +fav kíváncsi vagyok mit hoznak össze , az összeg majd' fele meg is van .
  • StrikeFor
    #5
    lusta voltam ,igaz :P ,de a fontos linkeket beraktam :)
  • Torzonborz
    #6
    Hupsz már 500k-nál tartanak . Szép.
  • StrikeFor
    #7
    igen hamar összejött...csak ugye mire ez játszható lesz az minimum 2 év...........
  • Torzonborz
    #8
    Hinnye már 880k-nál tart a cucc és még van 25 nap...szépen gyün a pénz.
  • StrikeFor
    #9
    2 nap alatt meglett :P
  • StrikeFor
    #10
    ez nagyon brutál lesz!


    https://www.youtube.com/watch?t=219&v=DDThqxoRhSM
  • Gilmoor
    #11
    Sziasztok,
    Ezzel a gaméval most lehet játszani valahogy annak ellenére, hogy még fejlesztik? Nem volt egyértelmű ez a backer rész. Mi az hogy béta 2 meg béta 1?
  • Anthrax
    #12
    Most jár alpha testnél, ha fizetsz nekik, hogy segíted a fejlesztést támogatással, akkor bekerülhetsz alpha-ba vagy bétába, attól függően mennyit fizetsz nekik.
    A béta 1-2 meg, azt jelenti,hogy több béta test lesz, vagy egyre több embert engednek be és ezt fázisokra bontják.
  • Gilmoor
    #13
    Köszönöm!
  • Lord_Giga
    #14
    11 millió dodónál tartanak. Free béta, open teszt 2017 közepe.
  • Vicodine
    #15
    Valaki tud valamit a jatekrol? Nagyon elvannak csuszva a skacok, pedig erre az idore mar valami betanak kellett volna lennie nem? Vagy en vagyok elcsuszva es lemaradtam rola?:D
  • SANTANTICA #16
    Aktuális hírek? Aktív játékos PreAlfában?
  • SANTANTICA #17
    hmm....nem sok :/
  • Califa
    #18
    SZIASZTOK
    NYITOTT BÉTA LETT A GAME !!!!!
  • ToxiMaxi
    #19
    Én épp most regisztráltam, de nem tudom mit kellene csinálni, hogy bekerüljek. Ha a play now-ra nyomok felhozza a Backer pack-eket
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2021.04.28. 19:00:09
  • AnuluWork #20
    "Crowfall Closed Beta is Now Live

    For those with Access to Beta (receiving a Beta Email invite or seeing the “YOU’RE IN!” messaging button on the Home Page) click the “Download Beta Now” button to join the Beta testing now.”

    If the button is greyed out it means your group is not invited into the Beta Test yet.

    To view your Beta status, check the upper right of the Crowfall.com Home Page, if invited you'll see a green button with “YOU’RE IN! JOIN THE BETA NOW!”"
  • Califa
    #21
    Ha valaki jelenleg játszik a játékkal rajtam kívül az írjon rám, thx.
  • Probatbicol
    #22
    Az mmorpg.com-on most béta kulcsokat osztanak, ebben a pillanatban 792 db van még. Tegnap este mikor én szereztem 814 volt...Elképesztő, hogy kimentek az mmo-k a divatból, 10 évvel ezelőtt kb. 10 perc alatt fogyott volna el az összes kulcs.

    beta key giveaway
  • ToxiMaxi
    #23
    Most a lövöldék kora van, meg a játék sem annyira nagy dobás.
  • lammaer
    #24
    Nem mentek ki az MMOk a divatból, de ez a játék kb 10 évvel ezelőttinek tűnik, n+1. kardos varázslós MMO...
    Rákukkantottam egy gameplayre, hát nem láttam benne semmi olyasmit amiért ezt ki akarnám próbálni sajnos...
  • Kancsalborz
    #25
    ..."This is NOT a lone wolf game. And this is a PvP game. Go to the website to understand how to join a guild.

    If you like deep pve... just pass."...

    Csak hogy mire számítson aki mégis kipróbálja.
    Kb. Ezt láttam ki belőle én is.
    És bocs, de szerintem borzasztóan gyenge game.
    Mind tartalmilag, mind megvalósításban. PvE-nek nulla, PvP-nek meg gyenge.
    És tényleg még totál klisés is, minimális egyediséggel.

    De ez csak az én véleményem. Ingyen kipróbálható, jó sok kulcs van, meg lesz is még egy hét múlva is szerinem...XD

  • Probatbicol
    #26
    Én kipróbáltam, pár órát egész kellemesen elszórakoztam vele.
    Ami tényleg nagyon gyenge benne szerintem az a karakteranimáció. Valahogy darabos az egész, egyszerűen nem jó érzés mozogni benne, ez szerintem 15 éve is gagyi lett volna. Gondolom emiatt van hogy a harc sem olyan fluid, az idegesített benne, hogy mintha az alap ütést bebufferelné, tehát ha folyamatosan nyomom az egérgombot, és ha valamelyik spell cooldownja lejár, akkor hiába engedem el és lőném a spellt, egy darabig még az alap támadást nyomja. És a spellek sem túl látványosak, szóval fél szemmel mindig az ikont kell lesnem, hogy sikerült-e ellőni.

    De hogy nem lenne benne egyediség azt azért nem mondanám. Érdekes ezeknek a haldokló világoknak a koncepciója, hogy minden szerver csak egy meghatározott ideig él, és ott egy kampányt kell végigtolni. Ebben van szerintem potenciál, csak sajnos ez pénz kérdése lesz hogy ki tudják-e használni.
    Végre nem csak az unalomig ismert fajok vannak benne. A harvesting+crafting rendszer még divatosnak is mondható, manapság szeretik a népek a favágást/kőtörést. Meg saját, területenként bővíthető világ housinggal.

    A harc egy idő után egész nehéz lesz (bár lehet hogy rossz classt választottam), először kiakadtam de aztán rájöttem hogy egész szórakoztató, kb. a sun elf falutól kezdve a velem egyszintű mobok megettek reggelire, ha nem pörögtem és tértem ki a varázslóval az ütések elől. Konkrétan a Hades jutott eszembe a sok dash-ről. Mondjuk ehhez hozzájárulnak a tényleg 100%-ig láthatatlan assassinok is.
    Itt van egy idegesítő dolog, elmenekülni sem nagyon lehet mert a világ végéig üldöznek. Ja és a respawn is baromi gyors.

    Az ilyen sarkos kijelentéseket nem tudom honnan veszik még az emberek hogy ez csak pvp játék, ezt majd a jövő eldönti hogy mit fejlesztenek jobban (már ha lesz egyáltalán jövője a játéknak). Mindenesetre a pvp/pve rész jól el van különítve, a kezdő világban pl. egyáltalán nincs is pvp.
  • ToxiMaxi
    #27
    Van most olyan MMO, amire érdemes odafigyelni és tavaly vagy ebben az évben jött ki/fog kijönni?
  • savior666
    #28
    Magic Legends megjelent.
    Sword of legends, bless unleashed, phantasy star online 2 new genesis iden.
  • ToxiMaxi
    #29
    Magic Legends bétát próbáltam. Mobok a map oldaláról jönnek be a látótér oldalt nagyobb, mint felfelé, nem sokáig bírtam, számomra elég gyenge átgondolatlan játék benyomását keltette. Blessed unleashed elég rossz kritikákat kapott a maradék 2 pedig manga. Azért köszi, de ezek közül első blikkre számora egyik sem jobb mint, a Crowfall.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2021.06.08. 15:41:01
  • Spaceghost
    #30
    Akkor talán a New World online. Van benne Pve és PvP content is. Augusztus 31.-én jön, július közepétől closed beta indul, ha megveszed steamen akkor automatikusan kipróbálhatod. Van sok videó róla yt-on érdemes ránézni.
  • Probatbicol
    #31
    Hát igen, kb. 6 éve az első jelentősebb mm0rpg ami meg fog jelenni. Mondjuk abban aztán tényleg nem láttam az égvilágon semmi újdonságot, érdekességet, de legalább jól fog kinézni. Az az egy baj van vele, hogy ha ne adj isten megbukik, akkor az egy újabb méretes szög lesz a nyugati stílusú mmorpg-k koporsójába.
  • amikkamakka
    #32
    Sword of Legends online manga? Biztos hogy utána néztél rendesen? Alkalmam volt a zárt bétát kipróbálni és elég ígéretes a mostani felhozatalból.
  • Hexex86 #33
    Nem vagyok szakértő, de a Manga az japán nyelvű képregényt jelent nem? :D
  • ToxiMaxi
    #34
    Ferdeszemű, fehérbőrű, lengén öltözött, hatalmas mozdulatokkal és effektekkel harcoló nálam manga függetlenül attól, hogy japán, kínai vagy dél-kóreai. Ettől még másnak persze lehet jó játék és ez engem nem is zavar.
  • ToxiMaxi
    #35
    Kinézetre jól mutat, de elég sok kritikát olvasni vele kapcsolatban. Meglátjuk mi lesz belőle.
    Corepunkot lehet érdemes még figyelni. Augusztusban jön a zárt béta.
  • ToxiMaxi
    #36
    Magic Legends októberben már le is húzza a rolót, hááát nem tartott sokáig.
  • Bandeeka
    #37
    Sziasztok! Nem találtam semmi infót arról, hogy havidíjas lenne e. Kérdésem az lenne ha regisztrálok a hivatalos oldalon az elég és utána tudok játszani vele? Tehát ingyenes a game vagy van valami díja.

    Köszönöm és bocsánat ha kicsit furán tettem fel a kérdésem
  • Malakai
    #38
    40€ a játék egyszeri ára (store / Game Packs) és van VIP tagság is, ami havidíjas.
  • foxxi
    #39
    Aki játszik, mint én is - jó lenne egy Guild