55
Hungary's Got Talent
  • Ironman2
    #1
    "– A hír igaz, a világhírű Got Talent formátumot most mi is elhozzuk az RTL Klub nézői­nek. A tehetségkutató show ősztől Hungary's Got Talent címmel látható majd a képernyőn – erősítette meg az információt Kolosi Péter, a csatorna programigazgatója. "

    X-faktor helyett jön a Got Talent!



    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.02.23. 11:45:55
  • Ironman2
    #2
    hmm,a Csillag Születik-et nem erről koppintották véletlenül?
  • MerlinW
    #3
    De. Ahogy a Megasztárt is az Idol-ról
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.02.23. 16:55:45
  • Lacee86
    #4
    Ugyanúgy nem fog érdekelni, hívhatják akárhogy. Egy nagy kalap f*st sem érnek ezek a műsorok, műmájerkedés az egész nulla egyediséggel.
  • SlayR
    #5
    Hurrá.....inkább vennének át értelmes sorozatokat....
  • Bokafix2
    #6
    És? Amíg vannak nézők, és megy a szavazás ezerrel addig sosem lesz ezeknek vége. Ez tiszta üzletpolitika... egyetlen műsor alatt több pénz bejön az sms-ekből mint amennyit a végén kifizetnek a győztesnek. Azonkívül ott vannak a borsos reklámidők amiket el tudnak adni az adás szünetében és a cégek kifizetik mert tudják hogy ezeknél a műsoroknál nagy a nézettség.

    A tehetségkutató műsorok sosem a tehetségről szóltak csakis a csatorna profitjáról. Nyerjen egy eladható karakter aki 40%-ban tehetséges, 60%-ban eladható és minden oké. De különben is annyi ilyen sztárgyár által legyártott "tehetség" van már hogy Dunát lehetne velük rekeszteni.
  • Lacee86
    #7
    Csak igen, épp ez a baj, h ezeket a közízlés tartja életben. Ami pedig egyre mélyebbre süllyed az évek folyamán.
  • RAZOR27
    #8
    A cím önmagában hazugság.
  • MerlinW
    #9
    Hülyeség. Rengeted tehetségünk van. Menedzsmentünk nincs.
  • Voltan
    #10
    Tekintettel arra, hogy már a legutóbbi, nagy csinnadrattával beharangozott Csillag születik is beleállt a földbe, mert képtelenek voltak egy valamire való zsűrizhető fellépő bandát összekalapozni, ez elég érdekes lesz :D

    Kicsi a piac ahhoz, hogy ennyi tehetségkutató legyen.

    Amúgy meg kurvamindegy, mert idehozhatnák akár A vegasi csúcsszezon top fellépőit, nálunk úgyis valami szegény sorsú erdélyi mesemondó gyerek nyerne. Mert:

    "A magyar közönség nem a teljesítményt, és a csapatmunkát értékeli, a magyar közönségnek a szánhatóan szerethető egyéni produkciók kellenek."

    A színvonal nem számít, ne legyen teljesen csapnivaló, és legyen mögötte egy nagyon megható történet.
  • Ironman2
    #11
    Elkezdődött!

    A gyerekeket sajnálom hogy kiestek,adhattak volna nekik még egy esélyt.Az üvegzabáló,meg a "légdj" gázos volt nagyon!
  • Ironman2
    #12
    Szerintem a továbbjutók háromnegyede megint énekes lesz,a többi mind profi csapat valamilyen produkcióval,mi csak ennyit tudunk.
  • Ironman2
    #13
    Na az első továbbjutó profi trambulinos csapat
  • Fabio Capello
    #14
    Az üvegesről tudnék mit mesélni... :D
  • ToCsEk
    #15
    full unalom ez a fos, igen persze nézem ofc :D
    semmi újat nem tud mutatni
  • Fabio Capello
    #16
    persze hogy az, anno ezért nem volt a Csillag Születikből egy újabb évad, akkor azt nyilatkozták, hogy egyszerűen nincsen minőségi anyag, amit fel lehetne használni. A fele csak a show-t csinálja, aki meg továbbjutó, 99%-ban profi vagy félprofi csapat/énekes/stb, és ez itt sincs másképp, ezt nagyon jól tükrözte is ez az első rész.
  • Tinman #17
    Most néztem meg. Felért egy érzéstelenítés nélküli lobotómiával. Mi a rossebnek töltöttem le?
  • Ironman2
    #18
    Ja minek,mikor az RTL most-on vissza tudtad volna nézni!!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.10.12. 01:54:21
  • Tinman #19
    A stream-et is kvázi letöltöd, ugyan úgy forgalmat generál.
  • ToCsEk
    #20
    btw mi lett a bence műsorával, megy rtl2n vagy 4 adás után cancel?:D
    pedig jókat borultam a sok hülye picsán
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2015.10.12. 17:43:29
  • piamania
    #21
    Egyenlőre pihen
  • MoRT2195
    #22
    Én szeretem az ilyen műsorokat, elszórakozom a sok idiótán. :D Persze csak a válogató érdekel, a többi már nem, azok unalmasok. Most néztem TV-ben a 2. részt, az utolsó kicsit durva volt amikor ütötték-verték egymást. A hülyék meg a végén odarohantak a zsűrihez azt nyomkodták az arany (vagy sárga?) gombot. :D Ami jó volt az a soproni csapat, amikor sötétben táncoltak valami világító ruhával. A két említett produkción kívül viszont nagyon semmi más említésre méltó.
  • Bokafix2
    #23
    Hát ez a mai adás színtiszta hasonmás verseny volt... Guetta, Stallone, Ronaldo, Elvis... mennyi elcseszett imitátor... és erre alapoznak egy produkciót hogy egy kicsit hasonlítanak az eredetire és ezért mennek oda... de amit a színpadon nyújtottak a 0-nál is kevesebb volt. Komolyan, nekem volt kínos helyettük is amit csináltak.
  • xido
    #24
    A "bűvész" csajnál reméltem valami turpisságot...direkt bénázást komikus elemként,hogy aztán valami csavar legyen a végére...de..hát nem.
  • MoRT2195
    #25
    Az nevetséges volt. Csórikát már sajnáltam, hogy mennyit bénázott. :D Az igazán vicc az volt, hogy utána jött a csávója, aki már 35 éve (!!!) foglalkozik a bűvészkedéssel, és ugyan olyan béna volt. :) Ilyen produkciókat max otthon a családtagoknak mutogatnék, oda tökéletes az ilyen.
  • hiper KOCKA
    #26
    Ráadásul 30 év korkülönbség van köztük.

    Biztos azzal kábította el ezt a kis 2 bites libát hogy ő mekkora bűvész. :D De a csajról is ilyeneket mondott hogy rövidesen túlszárnyalja még Dynamót meg Copperfield-t is. Ő meg benyalta ezt a dumát mint parasztgyerek a búcsúban a kakasos nyalókát. Meg is látszott a színpadon hogy mekkora sztár... :D
    Dehát ha a mester is egy kontár akkor a tanítványtól mit kéne várni? Irdatlanul szánalmasak voltak mindketten.
  • Tinman #27
    Netről megint megnéztem kaja közben. Rájöttem, hogy ez egy remek társadalmi görbe tükör.

    Emberek, akikben a tehetség leghalványabb szikrája sincs meg és a szórakoztatásra szánt kínlódásuk szó szerint egy tragédia, egy rettenetesen mély dráma. Ezek az emberek pedig köztünk élnek, hatalmas nagy önbizalommal, mérhetetlen nagy pofával és szavazati joggal... és ez az utóbbi a legszörnyűbb. 1-2 esetben szó szerint fizikai fájdalmat éreztem a gyötrelmük közben.

    Talán egyedül az a 9 éves kislány ért valamit, de az produkció meg nem ide való, azzal tessék elmenni tornász suliba, majd évek múlva kimenni az olimpiára.
  • Ironman2
    #28
    Kicsit túldramatizálták ezt a fakír mutatványt,igaz a bors megírta már előre,lehet le se adják,de mégis leadták.Szerintem semmi különös nem volt benne.Ennél durvább fakír mutatványok is vannak!

    http://www.borsonline.hu/20151025_megbotrankoztato_eladas_kerult_a_got_talentbe

  • MoRT2195
    #29
    Persze, így TV-n keresztül semmi különös nincs benne, de azért élőben azt nézni ahogy gyakorlatilag kínozni valakit... nem volt még benne részem, de biztos nem kellemes érzés, főleg olyannak, aki kifejezetten gyűlöl bármiféle erőszakot.
    A szőke zsűri csaj meg már annyira idegesítő, nem tudom ki ő (sőt senki mást se ismerek a Zsűriből, egedül Csuját), de annyira látszik rajta, hogy buta liba. Csak úgy sugárzik az értelem belőle.
  • Ironman2
    #30
    Ez rohadt jó lett,főleg a képaláírások.Máris jobb lett a tegnapi adás.DD
  • Ironman2
    #31
    Azért ő jobban csinálja a laptopos trükköt:

  • hiper KOCKA
    #32
    Hogy ez a Patrícia milyen ostoba...

    abban az adásban amiben a pohárzabáló fickó volt... pont tőle kérdezte:

    -Tegeződhetünk?
    -Természetesen.
    -Milyen produkciót hozott?

  • Laky
    #33
    Szevasztok!

    Ki volt az a Les Twins-es kígyóbűvölő? Ha nem is "ki", akkor csak mikor szerepelt az előző részben?
  • piamania
    #34
    NA az ikrek addig jártak ilyen hasonló műsorokba, míg végül valahol befutottak...Pedig reménykedtem, hogy már megint énekelni fognak....
  • Ironman2
    #35
    VV Cristofel a mai adásban!
  • Ironman2
    #36
    Tegnapi adás összefoglalója
  • Ironman2
    #37
    Mai adás összefoglalva idáig:szar!
  • Bokafix2
    #38
    Na, továbbjutott egy 6 éves egy gagyi verssel... csodálatos ez a színvonal. Külföldi műsorokban olyan kaliberű előadók esnek ki az előválogatón, mint akik itt az élőshowba kerülnek. De mit szívtak ezek hogy egyáltalán ovisokat beengednek egy országos tehetségkutatóba? Az hol tehetség hogy el tud szavalni egy idióta verset? Utána meg leszar mindenkit és elmegy aludni. Jó hát csak nem lehet fenn éjfélig mert másnap vasárnap és 24 órát legalább aludni kell neki hogy hétfőn el tudja kezdeni a rengeteg erőt és fáradságot igénylő ovit.
  • Tinman #39
    6 évesen te tudtál ilyet? Ha tudtál is nem vetted meg vele a fél országot, mert a kislánynak sikerült ^^

    Az viszont nem vitás, hogy itt már nincs honnan meríteni. A tehetség szerű emberek már rég elfogytak, maradt a középszer vagy az sem. Idehaza az egész műfajt jegelni kellene min. 5 évre.
  • Bokafix2
    #40
    Hogy 6 évesen tudtam-e beszélni? Valószínű. :D Sőt még emlékezetből is tudtam... a gond itt az hogy ez az egész továbbjutás a korának szólt nem pedig a "tehetségének". Olyan emberek estek ki akik hónapnyi munkákat fektettek a produkciójukba, vagy ott volt a biciklis srác... ezek meg kiestek. Ez a gyerek meg nem idevaló hanem valami ovis szavalóversenyre.