226
  • flashpointer2
    #1
    Mi az a magyar internet?
  • Jakuza1
    #2
    kicsit sarga,kicsit savanyu, de a mienk
  • Vol Jin
    #3
    Jézus faszom, ezek ennyire nem lehetnek hülyék!
    Amikor a netadó elbukott, ez az elévülhetetlen kollégiumi érdemeket szerzett díszfasz kénytelen volt azt mondani, hogy a netadót visszavonják, és majd tartunk nemzeti konzultációt, hogy most mi a fasz is legyen helyette, meg majd előrelátó elképzeléseket fogunk szülni közerőlködésben a fülkeforradalmi hagyományoknak megfelelően.

    Most ezek tényleg ilyen hülyék, vagy ott a tarsolyukban a dédelgetett nyomoronc ötletük, hogy azért, amiért díszfasznak neveztem ezt a főállású megélhetési nethuszár fölszopót, mondjuk kapok hétszázötven év golyóáltali kötelet, és ha jól viselkedek, mert mondjuk turulmadarakat rajzolok egy kifestőkönyvben, elengedik a duplájának a felét.
  • lac coo
    #4
    "...hogy az internetkon.hu-n javasoljanak konkrét kérdéseket az internettel kapcsolatban..."


    MIVAAAAAAN ? :))) Mi a tökömet lehet kérdezni a netről ????
    Meg minek van ez, épkézláb kérdés sincsen, akkor mi a f---szomnak ? :)

    De rohadt kíváncsi vagyok mit fognak kérdezni ? :)))
  • lac coo
    #5
    Én javaslom az OV, ov , törpe, felcsútitörpe szavak letiltását, jár ezért valami jutalom nekem ? :))))
  • lammaer
    #6
    Nyomjuk inkább a youtubera a kommenteket, hadd olvassák ők is....
  • arty
    #7
    nekem egy kérdésem lenne: melyik fideszmaffiozo haver fejlesztette a honlapot kéccázzsillióért?
  • Frank99
    #8
    pont ez a zsírcig fogja nemzeti konzultálni? a sokmilliós brüsszeli fizu mögül????

    édes Istenem....
  • M2 #9
    Internetet gyakran használó értelmiségi vagyok, azt szeretném kérdezni az internettel kapcsolatban Deutsch Tamás úrtól és úgy általában a jelenlegi kormánytól:
    Mikor húztok már el a faszba!?

    Köszönöm.
  • bandypappa
    #12
    "Puszta gyűlöletből és irigységből még semmi nem épült Magyarországon."

    A kommunizmus idején csak olyan épült...
  • lammaer
    #13
    Ja, 40%ra lett 2/3... hagyjuk már...
  • lammaer
    #14
    De amúgy tőled komolyan megkérdezem: te hogy látod ezt a nemzeti kozultációt? Mire jó? Mit akarnak? Nem volt elég egyértelmű mit akar a plebsz?

    Vagy megint jönnek majd az ilyen kérdések hogy aztmondja: ön a kisemberekkel van vagy az internettel?

    Mit szeretne: adóztassuk meg az internetet vagy emeljük fel az áfát?
  • Tikal #15
    mi értelme ennek az egésznek? mit akarnak? nekem ez a kérdésem.. a többi azt hiszem nyilvánvaló már minden hülyének: senki nem akar fizetni azért mert használja az internetet.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.02.04. 00:26:45
  • Tikal #16
    bizonyítványt ezek az ökrök állítanak ki magukról: most kinek nyaliznak ezzel a konzultációval? meg minek? ezt már elkúrták, nem világos?
  • TokraFan
    #17
    Mikor kotródnak már el ezek a digitális analfabéták a fenébe? Nem 1500-at írunk, hiába szeretnék azt a világot újra látni.
  • Tetsuo
    #18
    Ők miért lennének hülyék? Azok a hülyék, akik elhiszik a demokrácia illúzióját.
    Ezt a jobboldali maszlagot meg ne hidd el. A Fidesznek nem sok köze van a nemzeti gondolkodáshoz, cionista bábok ők is, mint a többi.

    Utoljára szerkesztette: Tetsuo, 2015.02.04. 01:27:00
  • dashed_
    #19
    facebook oldalt, weboldalt tessek bejelenteni scam-nek..
  • MsUser
    #20
    Fizess még az internet használatért.
    Nem elég hogy adózott jövedelmedből, fizetsz a netért a szolgáltatódnak aki ebből szintén adózik. Még fizessünk valami pluszt is csak úgy, de ezért cserébe korlátozzák és szűrik majd, nehogy a tenoristák és az ingyenélők ellopják titkos adatainkat!
    És persze nehogy megbeszélj a neten valami veszélyes szervezkedést amikor rájössz átvágnak és a jövedelmed felett már nem rendelkezel és kuss.
  • arty
    #21
    Huzz el észak koreába, ott nem fenyeget a téves illuzió rémképe.

    Van gond a demokráciával (pontosabban az emberszabásu férgekkel), de jobb egyelőre nem látszik a kanyarba se.
  • Andrevv
    #22
    Nekem van egy kérdésem: Miért nem lehet Magyarországon megadóztatni az internetszolgáltatókat (akiknek amúgy is óriási profitjuk van) mint más kommunikációs cégeket? Számos országban bevezettek már hasonlót, de senkinek sem jutott eszébe internetadónak nevezni. A nagy online cégek mint az eBay meg az Amazon szerintetek miért pont Luxemburgba ment? Hát az adó miatt. Miért nem vonultak az utcára a szocis bérencek amikor az EU javasolt hasonlót? Ha már bármit el lehet nevezni internetadónak, akkor cigaretta árat is el lehetne nevezni annak, mert kevesebb pénze jut fizetni az internetet a sok büdös cigisnek...
  • Hoz_Hun
    #23
    Nem vagyok biztos benne, hogy csak viccelni próbálsz vagy szimplán trollkodsz és flémet akarsz itt gerjeszteni az amúgy is indulatos népek között.
    "Miért nem lehet Magyarországon megadóztatni az internetszolgáltatókat (akiknek amúgy is óriási profitjuk van) mint más kommunikációs cégeket?" Szerinted az internetszolgáltató kire hárítaná át az adót?!?
    Áhh, bele se megyek, mert trollal nem érdemes vitatkozni (etetni).
  • Anthrax
    #24
    Megadóztatják így is, most egy másik adót is akartak bevezetni rá, amit a szolgáltatóknak kellett volna fizetni, de persze ezt is mint a bankoknál "nem terhelik át a fogyasztókra". Persze a valóság és az álomvilág amiben a fidesz és Orbán is él az két különböző dolog. Kérdéseket meg felesleges feltenni, majd a Fideszes PR-osok csinálnak 20 olyan kérdést és választ amivel majd bizonyítják,hogy akkor mi mégis ezt szeretnénk és majd mutogatják, hogy de hát ezt ti kérdeztétek, ti akartátok. Főleg, hogy kérdést rakjál fel egy ellenőrző kódon, hogy nem vagy egy program, azon kívül semmit nem kell megadni.
    Utoljára szerkesztette: Anthrax, 2015.02.04. 08:46:34
  • Zoolesz
    #25
    Azért az internet szolgáltatót és az Ebay, Amazont nem kellene összekeverni, mert nem ugyan az a kettő,
  • Andrevv
    #26
    Elismerem, én sem szeretnék pluszba fizetni az internetért, de van sok más dolog, amiért szívesebben fizetnék kevesebbet.
    Most felteszek egy komolyabb kérdést amit komolyan is gondolok: Miért nem lehet tüntetni olyan adók ellen, amik mindenkit érintenek? Mert ugye ha nincs pénzed internetre, kikötteted, nem létfontosságú dolog. De ha a fizetésem egyre nagyobb részét veszi el az állam, az nem fáj jobban? Élelmiszeradóval mi a helyzet? Lehetne sorolni a létfontosságú dolgokat...
  • Andrevv
    #27
    Pedig nagy közük van egymáshoz. Más országokban az "internetadót" a nagy online cégekkel fizettetik a szolgáltatók, nem az emberekkel. Nálunk a szolgáltatók a kényelmesebb utat választották: a népet kezdték ijesztgetni mert tudták, hogy itt sokkal több befolyásolható buta ember van.
  • Totti5
    #28
    Invitel 2015 januári számlát 400 forint áremeléssel kezdte a tetvedék csiga lassú retró DSLjükkel ( 10 mega / 0.5 ), itt ez a max és folyamatosan emelik az árat, ami eddig 100as volt év közben 1-2 alkalommal, most 400 kapásból év elején.. Szemétláda külföldi extraprofitot kilapátoló banda. Jó lenne már ezeket úgy megfogni hogy köpni nyelni ne tudjanak.
  • lammaer
    #29
    Már fizetjük az áfát, az adózott jövedelmünkből az internetért.

    És ne felejtsd el, hogy használat alapú internetadóval kezdték.

    És azt se felejtsd el hogy amíg nem ők voltak hatalmon, orrba szájba nyomták hogy az internet megadóztatása mennyire hátrányos, visszaveti a fejlődést, a gazdaságot az integrálódást a modern világba. De mostmár ugye nem így van...

    És ne felejtsd el, hogy marketing ide, marketing oda a kormány SOHA nem tudtza megakadályozni hogy ne az enduser fizessen mindenért. SOHA.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.02.04. 09:18:32
  • Hoz_Hun
    #30
    Miért zárja ki egyik a másikat? Az a bajod, hogy akik internetadó ellen tüntetnek, nem tüntetnek másért (is)? Örüljünk, hogy ezért így összefogtak a népek, eddig még ez se volt.
  • Viktor800428
    #31
    Aztán majd remélem lesz egy "nemzeti" konzultáció az elektromosságról, meg a benzinmotoros autókról, meg a mobiltelefonokról, aztán majd egy szilveszter éjjelén végre kijelenti a kormány, hogy "Mától új időszámítás kezdődik! 972 január elsejét írunk!"
    A sok jobbágy meg éljenezve lengeti az árpádsávos nemzeti lobogót.

    Egyébként ezt az "adózzon a szolgáltató" dumát nem nagyon értem. Most nem adózik? Most adócsaló? Illegálisan működik? Mi van? A legnagyobb adófizetők közé tartoznak az internetszolgáltatók Magyarországon is, főleg, hogy nem ez az egyetlen szolgáltatásuk. De ez persze az élősködő kisebbségi rétegnek nem elég, mert áhunnán sok píz gyün ki, ott van ám míg több is, tesó!
    Nemzeti konzultáció a faszom. Megy majd a sok nyugger meg bérenc a netkávézóba arra szavazni, hogy zárják be a netkávézókat! Leszakad a pofám!
  • Viktor800428
    #32
    "Jó lenne már ezeket úgy megfogni hogy köpni nyelni ne tudjanak."

    És ezt nyilván úgy lehet, hogy te többet fizetsz a kormánynak. Mekkora eszed van!
  • Andrevv
    #33
    Már ne haragudj, de azokkal a mekihambi zabáló, cigipüffögtető, legújabb ájfonnal világító seggdugaszokkal nem tudok azonosulni. Ha ilyesmire van pénzük, akkor csak fogják be a pofájukat.
  • Totti5
    #34
    Folyamatos előfizető vagyok évek óta és azóta egyre többet fizetek ezeknek a szemétláda külföldi milliárdosoknak. Semmit nem fejlesztenek, semmi nem lett jobb, de sokkal többet fizetek.
  • M2 #35
    Ha már a választásokat emlegeted, előtte volt egy olyan ígéret a Fidesz részéről, hogy csökkentik az adókat. Ez pont ellentétes azzal, amit aztán csináltak. Ez pedig a választópolgárok szándékos megtévesztése hazugságokkal, ami választási csalás! Tehát a mostani kormány illegitim, bármikor elzavarható.
    Egy normális nép már rég el is törölte volna őket, de mi tele vagyunk hozzád hasonlóakkal.
  • M2 #36
    "Miért nem lehet tüntetni olyan adók ellen, amik mindenkit érintenek?"

    Az ellen tüntetsz, ami ellen akarsz. Csak szólok.
    Vagy az a baj, hogy annak az adott közösségnek volt annyi mersze, neked meg nincs?
  • Viktor800428
    #37
    "Semmit nem fejlesztenek, semmi nem lett jobb, de sokkal többet fizetek."
    Kisapám, az elmúlt években többszáz százalékkal gyorsabb lett az internet, és sokkal olcsóbb is lett! A seggedet is kinyalják a szolgáltatók.
    Ez abból is látszik, hogy most itt foglalod a sávszélessgéet, és mégis kurvagyorsan netezek a többi 8 idegnyugtató honlapon, ami közben meg van nyitva, hogy egy kicsit kompenzáljam a primitívségedet.

    "mekihambi zabáló, cigipüffögtető, legújabb ájfonnal világító"

    Fúúúj, ez a rohadt fiatalság, hogy mit meg nem enged magának! Undorító!
  • Andrevv
    #38
    Én jobban élek mint az előző kormány idején, tehát nincs miért tüntessek. Az internet meg annyira nem érdekel. Ha drága lesz, nem kell és ezzel még sokan így vannak, aztán a kormány majd levonja a következtetést. Csak azért hoztam fel más adókat, mert vannak fontosabb dolgok mint az internet. Na de mindannyian tudjuk, hogy itt nem erről van szó, még bár nem is a magyar emberek érdekében volt szervezve a tüntetés, csak akkor éppen ez a téma jött kapóra.
  • Viktor800428
    #39
    Andrevv

    Akkor te most mit téped itt a szádat? Húzzál le az internetünkről, mert nemcsak a kormányodnak, de neked sincs hozzá semmi közöd.

  • DIESEL DOG #40
    "Az internet meg annyira nem érdekel. Ha drága lesz, nem kell és ezzel még sokan így vannak, aztán a kormány majd levonja a következtetést."

    És mondd csak... az őskorban élsz? Mint a hasonszőrű társaid? Hű pártkatonaként fújod azt amit a szádba adtak?

    Utoljára szerkesztette: DIESEL DOG, 2015.02.04. 09:56:28
  • Totti5
    #41
    Nekem semmivel nem lett gyorsabb, vagy most miről beszélsz? Nem vagyok a haverod vegyél vissza ebből ebből hangnembol.
  • Viktor800428
    #42
    Egyébként az, hogy egy név- és arcnélküli hm... finoman fogalmazok: szerény tájékozottságú ember úgy nyilatkozik, hogy ha drága lesz a net, akkor nem kell (hát libamájat se reggelizek, bmeg!), az még úgy elmegy (habár szomorú, hogy ilyenekkel vagyunk körülvéve), de hogy az országot vezető, döntési pozícióban lévő emberek is így "gondolkodnak", na az a durva! Igazán!