9
  • paby88
    #1
    és a dragon age 3?
  • MerlinW
    #2
    DA3 jó sztorival, unalmas játékmenet, rettentő gyenge harcrendszerrel? Nem tudom hova tenném. Hogy a top 10-be nem, az biztos.
  • Sir Cryalot
    #3
    "az év rpg-pótló-eye-candy-je, és látszat-free-roaming-je "
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2014.12.30. 22:57:59
  • Evoluti0N
    #4
    Én is hiányolom a listáról.
  • Austin Bailey
    #5
    miért hagytátok ki a különböző fórumozók kedvenc játékait?? ;)
  • Evoluti0N
    #6
    Látod, ez jó kérdés.
  • Unknow
    #7
    Csodálkozok ,hogy a Divinity Original Sin kimaradt.
  • Yagami
    #8
    Hol volt itt hiány RPG-kből idén? Wasteland 2, Divinity: Original Sin (ezek már többet érnek), Shadowrun Returns, Dark Souls 2 (szintén) Legend of Grimrock 2 (bár az sem az feltétlenül) és még biztos volt pár. A Dragon Age-nek az első rész hiányát kellett volna pótolnia, de nem tette meg most sem, és a sorozat ennyi is volt...Dragon Age-nek marad az: Origins.
  • sárkánylovag
    #9
    Érdekes hogy csak az RPG-kről beszéltek.
    De ha már így van én is hozzászólok.
    Lehet sok RPG volt de mind csak elmegy szódával.
    A divinity csak 90 fokig kameraforgatása, A Grimlock megfejthetetlen angol nyelvű fejtörői
    vagy a várva várt Wasteland 2 amiben nem volt szerethető company és az elég lecsengő unity motorral készült. De mondhatnánk a Gothoc féle konzol portot is
    mind olyan 79-80 körül teljesít de az ember nem ezt várná.
    Azt várná hogy kijön egy Gothic vagy Morrowind vonalas játék 3D ben és tarol mély belső tartalommal. Ami nem fél végre megoldani a karakterek kamerakövetését.
    2015 van és még mindig olyan gagyi az RPG megjelenítése mint 10 éve a fővonal.
    Régen egy Wizardy8 ban 200-500 óra játékmenet volt ma ez 10.
    És igaza van a hozzászólónak ál RPG-k vannak rpg elemekkel tűzdelt akciók meg 2d
    Az 2d izometrikus ál 3d-vel se lenne baj ha nagyot szólna de abba se volt semmi jelentős. A shadowrun-osokbak most megrándult az ideg, de annak is csak a kiegje volt ütős de aki az eredetinél húzta a száját az már azt ne érte meg.
    Inkább az a trendi most hogy kiegyensúlyozatlan és nagyon nehezek a játékok megoldhatatlan fejtörőkkel vagy bizonyos kasztokkal HARD nehézségű.
    Amit aztán kis Magarországon 100-an se játszanak végig.
    Persze magyarul már ki sem adnak semmit. Nézd meg a Lengyeleket vagy a Cseheket...