255
banner
  • Szabi #1
    Ha már van Steam, Origin és sok egyéb topik is, akkor legyen Uplay is.. sajnos egyre többen vagyunk kénytelenek ezt a csodás programot is használni.. :)
  • Since
    #2
    Igen sajnos kénytelenek vagyunk használni, ami egyébként nem tetszik a uplayben hogy felhasználó - nicknevet nem lehet változtatni nem úgy mint steamen :)
  • Szabi #3
    Ma van a 15 NAPOS UPLAY AJÁNDÉKÖZÖN első napja

    én a Watch_Dogs-hoz kaptam egy járgányt :D


    szerk: most nézem, hogy ez 40 uplay-pontba kerülne :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2014.12.23. 09:32:25
  • Szabi #4
    Pedig lehet, uplay oldalán, vidd az egeret a nicknevedre, majd katt a profilra, utána pedig katt a nevedre és már át is írhatod, miután újraindítottad az uplayt, meg is jelenik az új nickneved. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    Ugyanezt kaptam én is... :(
    Blacklist-hez, PoP-okhoz, Far Cry-okhoz jól jött volna valami... nem olyan játékhoz, ami meg sincs...
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    "Egy-egy digitális példány a Ubisoft 2014-ben megjelent PC-játékaiból – egész pontosan a következőkből: Assassins’ Creed Unity, Far Cry 4, The Crew, Watch Dogs, Trials Fusion, Child of Light és Valiant Hearts."

    Tehát, 99,99%, hogy ezekhez járnak a cuccok is...
  • Szabi #7
    egyébként ez is csak olyan tartalom, amit uplay ponttal feloldhatunk, legalább valami 10centes dlc lenne.. de még az se :)
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    Nos, igen... Nagyobb lenne az ösztönzés, ha DLC-ket kaphatnánk "véletlenszerűen"...
  • Tinman #9
    +1
  • Szabi #10
    akkor úgy tűnik mind ugyanazt az ajándékot kapjuk.. :-/

    remélem, hogyha valamit már feloldottam és most ugyanazt nyerném, akkor megadja az érte járó pontokat :D
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    OFF:
    Amúgy, nekem semmi bajom a uplay klienssel - gyorsan elindul, keveset eszik, puritán (a maga módján) és ennyi elég is ahhoz, hogy ne legyen teher.
    A játék letöltéseket nem gyakorlom vele, mert (hál' istennek!) a WRZ verziók hitelesítése révén áthidalhatóak a hosszú és macerás letöltések.
    Ebből a szempontból az Origin kliens is isten-mega-brutál-király.

    A STEAM nálam ennek a megszüntetésével lőtte ki magát az űrbe, akkoriban.
  • Tinman #12
    Szvsz én használom a legrégebb ideje Uplay-t... méghozzá a konzolom miatt. Anno X360-on ha jól rémlik az AC2 miatt regeltem fel a beépített kliensbe, Uplay Beta néven futott, de az nagyon tetszett benne, hogy ahogy oldottam fel achikat a játékban, úgy adott eventhez járt Uplay pont, amiből aztán később pl. a PoP-hoz tudtam venni egy extra single pályát, egy későbbi AC-hez, meg egy secret pályát. Ez jó érzés volt, nekem mindig is nagyon tetszett ez a koncepció és csak és kizárólag így van értelme az achiknak, de így nagyon :-)
  • Szabi #13
    én 2012 augusztus 18.-án regisztráltam be, amikor a Driver: San Francisco egy dolcsiért volt :D

    sajnos emlékezetes nap volt, csak azért tudom ilyen pontosan :-/
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Ezt a módszert nagyon tudnám értékelni mind a STEAM, mind az Origin, mind a WBPlay esetében.
  • ratgab
    #15
    Én is ezt kaptam.
  • MerlinW
    #16
    Dehogynem lehet. Uplay.com, account information, edit gomb.
  • MerlinW
    #17
    A legrégebben, azért erős, én szintén bétáztam, AC2-ztem és sokan mások is (lásd AC2 topik)
  • kigyi
    #18
    A mai cucc FC4 PVP gyorstanulás unlock. (Direkt nem unlockoltam, mert normál módon akartam kivinni... lol :D
  • Szabi #19
  • RED BULL F
    #20
    Csak nálam van meghasalva az Uplay? Illetve az ajándékos linkre kattintva 404-es hibát dob fel. Ez igen...
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Én is ezt kaptam...
  • Szabi #22
  • Alkenon
    #23
    Ugyanazt kapja mindenki
    Csak azt nem tudom,ezek megmaradnak-e,ha netalántán később megveszed játékot,vagy januárba elvesznek az akció lejártával?
    Nekem nincs meg a WD például.
    Utoljára szerkesztette: Alkenon, 2014.12.25. 08:49:30
  • Szabi #24
    gondolom megmarad, viszont kíváncsian várom a The Crew-os ajándékot, mert már mindent feloldottam hozzá :D
  • MerlinW
    #25
    Én az AC-s ajándékot is várom, mert a mai az Uplay-es, semmi köze a játékhoz:)
  • Szabi #26
    ez nagyon kellet nekem
  • IMYke2.0.0.0
    #27
    Hát igen... nekem is, mint egy falat kenyér...
  • Szabi #28
  • Szabi #29
  • kigyi
    #30
    Ez az ajándék már nem áll rendelkezésre

    Ez fogad minden olyan játéknál 1 nap utána ami nincs meg még... Szóval akkor ezt megnyerem, de mivel nincs meg a játék így el is veszi az ubi??? Hát marha rendesek így, ha egyszer megveszem akkor unlockolhatom ki magamnak pontokból. Nem mint, ha bármi komoly értékes lett volna az ajándékok között, de ez akkor is egy vicc :(
  • Béluska74
    #31
    Eddig még nem esett olyan dolog amitől a tengerbe hajtottam volna. Talán az első napon volt valami amit érdemes megemlíteni. Azért engem hajt a kíváncsiság,hátha lesz valami "nagy" dobás.
  • RED BULL F
    #32
    Arról nem is beszélve, hogy nálam Chrome és Firefox alatt is totál be van halva az oldal. Már már az Origint többre tartom, mint ezt a lyukpléjt...
  • Szabi #33
    szerintem inkább csak azt jelenti, hogy már nem tudod feloldani, mert már más nap van, az avatar izék se tüntek el, mégis ugyanazt írja ott is :D
  • kigyi
    #34
    Lehet igazad van, de pozitívan ehhez a céghez nem tudok hozzáállni :D :D
  • Szabi #35
    na csudijó, végre egy nagy "nyeremény" ami már meg volt nekem is... szóóóval most nem kaptam semmit :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #36
    Boldog vagyok, hogy csupa olyat dob fel, amihez nincs meg a játék...
  • Tinman #37
    Ingyenszar :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #38
    Illetve, lehet, hogym ég az sem... olvasd csak el ezt a hozzászólást!
  • ratgab
    #39
    Ez számomra a menjenek a büdös csába kategória. Bocsánat a kultúra kicsapódásáért, csak kikívánkozott.

    A pénzünk jó, de nyerni nem nyerhetünk tőlük. Hátrányos megkülönböztetés szagot érzek.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2014.12.29. 12:24:54
  • Béluska74
    #40
    Én úgy állok hozzá,hogy ha kapok valamit akkor jó ha meg nem akkor még jobb. Nem sokból tart (még ha a semmiért is) az a naponta 1 kattintás.