9
  • SupraMKIII
    #1
    Valljuk be, ebben azért van igazság.

    Persze, az oldal kinézete egyszerű, de ez a google-re is igaz, és mivel ingyenes, nyilván lesznek rajta reklámok.

    De hogy semmit nem fejlődött, az tény.
    (a lányokról szóló vádakra nem tudok mit mondani. Természetesen a keresés és egyéb funkciót is csak a hírverés miatt próbáltam ki, és semmi illegálisat nem töltöttem még le róla. Soha. :-) )
  • Tarathiel2
    #2
    Igaz, de mégis miben kellett volna fejlődnie? Nekem pl. tökéletesen megfelelt, hogy letöltöttem az adott témában az első lila vagy zöld koponyával jelölt torrentet, soha nem okozott csalódást.
  • lammaer
    #3
    Pont tegnapp jutottak eszembe a börtönben csücsülő Piratebay csókák. 5 hónap mondjuk nem nagy idő, de én biiztos nem ülnék be a dutyiba csak azért hogy mások torrentezgethessenek.... :)
  • Kotomicuki
    #4
    Nyilván, a hatóságok által túlzásba vitt meghurcoltatás és az elhangzott, homályos fenyegetések is szerepet játszanak a "Pálfordulásban", ennek ellenére "túlzásnak" tartom a nyílt szembefordulást a saját kreálmánnyal.
  • FoodLFG
    #5
    Szexista? És ettől miért is lesz rosszabb a piratebay? Sikerült megtalálni a lényeget és az összefüggéseket Sunde barátunknak, látom... xD

    Szerintem ezt a cikket hozza le az indexes velvet is. Majd a sok kis kocka ebből a példából okulva jól megtanulja, hogy nem szabad nőket erőszakolni. X'D
    Ők ilyen "logikus" összefüggésekben gondolkodnak arrafelé, ugye.
  • god25
    #6
    Tényleg. Eddig fel sem tünt, hogy nincs. Jó ideje már a kickass.so oldalt használom, ha keresek vmit. Az ezt.tv-t azért hiányoltam egy ideig, de ahelyett meg van az 1337x.to
  • SupraMKIII
    #7
    Hát, pl. a kereső része egy nulla.
    Nincsennek kategóriák: az a pár darab inkább csak ront mint segít (együtt van a android az az X86, a mac, az iphone, a blackberry, meg minden, amit valaha valamin le lehetett futtatni). Nincsennek nyelvi szűrési lehetőségek, stb,stb,stb.
    Ha keresel valamit, akkor a nulla találat pont úgy néz ki, mint amikor még nincs meg a keresés eredménye.
    Soroljam még? Mind-mind amatőr, idióta, és egy gyakorlott programozó által órák vagy percek alatt kijavítható hibák.
  • gybfefe
    #8
    Szerintem 5 hónap a börtönben és te is kibux a szexistákon :-D
  • RAZOR27
    #9
    vajon miért is nem alkalmaznak téged?

    /sarcasm