131
Sniper: Ghost Warrior 3
  • grebber
    #1
    Sniper: Ghost Warrior 3 bejelentés.

    A lengyel City Interactive bejelentette, hogy folytatódik a Sniper: Ghost Warrior sorozat, melynek új epizódja valamikor 2016 első felében várható. PC mellett PS4-re és Xbox One-ra is megjelenik a játék.

    A City Interactive bejelentette Sniper: Ghost Warrior 3-at, melynek helyszíne ezúttal egy kelet-európai konfliktus lesz. Bár az első és a CryEngine által hajtott második rész sem ért el kritikailag sikereket, a sorozat közel 5,5 milliós eladott példányszámmal büszkélkedhet, ezzel pedig a kiadó legsikeresebb címe.
    A harmadik rész fejlesztésében részt az ex-Rebellionos Steve Hart is, akinek van már tapasztalata a témában, hiszen a Sniper Elite V2 fejlesztésében is közreműködött. A fejlesztők sandbox játékmenetet és óriási bejárható területeket ígérnek, de ezen kívül nem sok információt osztottak meg a játékról.



    info: Gamekapocs
  • mester1987
    #2
    Mostmár minden esélyük megvan, hogy harmadjára végre csináljanak valami jó sniperes játékot, mert hiánycikk nagy is, főleg AAA kategóriában. Még egy esélyt adok nekik. Az Alien Rage-nél én már láttam azt a pici törekvést a cégnél, mégha egy egyszerű Quake & UT klón is lett, de szó-szó működött a móka, szóval egyáltalán nem kell temetni.
  • mester1987
    #3
    De ha ezt is elszúrják, hát akkor tényleg már nem sok jövőt jósolok már nekik sem. Játékot készítő játékfejlesztőknek már semmiképp, az is biztos!!!
  • Bokafix2
    #4
    A City az low budget kategória. Nem kell tőlük túl sokat várni, és inkább a saját korábbi játékaikhoz kell hasonlítani az újabban megjelent stuffjaikat és úgy már látható hogy van fejlődés. De hiába licencelnek motorokat nem tudnak belőle annyit kihozni mint a tulaj, ez nyilvánvaló. Hogy csak kettőt említsek, a Jupiter engine és a Cry 3.0.

    A Fear első része jobban meg van csinálva mint a Secure Tomorrow, pedig az egy Fear után 3 évvel kiadott city-s játék. Ergó feleannyit se tudtak kihozni ugyanabból az engine-ből mint a Monolith. Vagy másik példa: Enemy Front... Cry 3-ast használ de nem néz úgy ki mint a Crysis első része ami Cry engine 2-es.

    Szóval a saját képességeikhez mérten nézve nem lett ez a Sniper sorozat annyira gány, és szerintem még tudnak fejlődni, de a nagyokat sosem fogják beérni, hacsak le nem cserélődik a teljes csapat.
  • grebber
    #5
    Sniper: Ghost Warrior 3 - nyílt világú lövöldözés
  • preziosi
    #6


    meglepően jól néz ki, kíváncsi vagyok a gameplay-re.
  • grebber
    #7
    Sniper Ghost Warrior 3 - most végre sikerül?
  • bulba
    #8
    Annak örülök, hogy a játékkészítők végre felfedezték a Kaukázust is, viszont ezzel az 1-2 lövéses koncepcióval kapcsolatban valahogy negatív előérzetem van.
  • grebber
    #9
    Sniper: Ghost Warrior 3 - fegyverben Kelet-Európa
  • grebber
    #10
    25 perc Sniper: Ghost Warrior 3
  • alyr2
    #11
    Én játszottam a kettővel és egyel is. Nem feltétlen 1-2 lövés volt azokban.Igaz a célpontot mindenképpen 1 találattal kell likvidálni, de amig eljutottal addig lövöldözhettél persze csak ésszel...mert ha kiszúrtak akkor fail lett a mission. Multiban viszont sok volt a csiter..
  • R0GUE
    #12
    A Ghost Warrior első része a mai napig etalon (patch után), és messze felülmúlja a szénnéhype-olt Sniper Elite szériát.....
    A Ghost Warrior 2-vel hibáztak, gyenge lett,oda lett a szabadság érzete is. Úgy tűnik a 3 jó lesz. Hiába budget kategória kismilliószor több élmény van benne mint az agyatlan széthype-olt Xray lövöldében....
  • Angelus1991ster
    #13
    Miért a pc világ Asylumja a City Interactive? Nem akarnak jó játékot összehozni? Vagy a torrent miatt, szarnak az egészbe és a "nesze nektek, úgyis letöltitek" hozzállással gyártják le a játékokat?
  • grebber
    #14
    Már rég nem azok....
  • grebber
    #15
    Új képek
  • grebber
    #16
    Még több kép
  • grebber
    #17
    Sniper: Ghost Warrior 3 - a The Witcher 3 zeneszerzője is besegít
  • grebber
    #18
    E3 2016: Januárban jön a Sniper: Ghost Warrior 3
  • grebber
    #19
    Sniper: Ghost Warrior 3 látnivalók érkeztek
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.02. 20:44:53
  • grebber
    #20
    Gamescom 2016 - negyedórányi Sniper: Ghost Warrior 3 gameplay
  • grebber
    #21
    Új előzetest kapott a Sniper: Ghost Warrior 3
  • grebber
    #22
    Tovább késik.... Januárról átkerült árpilisba.
  • grebber
    #23
    Sniper: Ghost Warrior 3 - fél óra lopakodás
  • grebber
    #24
    Sniper: Ghost Warrior 3 Has a 27 km² Game World, Will Last 35 Hours for 100% Playthrough
  • grebber
    #25
    Sniper: Ghost Warrior 3 - megint akcióban

  • grebber
    #26
    Sniper Ghost Warrior 3 Gameplay- Slaughterhouse Walkthrough gameplay
  • Shep
    #27
    Hát nekem ez tetszik.
  • bazccka
    #28
    regisztráció bétára itt
  • grebber
    #29
    Minimális rendszerkövetelmények
    Operációs rendszer: Windows 7/8.1/10 64-bit
    Processzor: i5 6600K 3.5 GHz vagy AMD FX-6350 3.9 GHz
    Memória: 8 GB RAM
    Videokártya: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB vagy AMD Radeon HD 7850 2GB
    DirectX 11
    Merevlemez: 50 GB szabad hely
    Online netkapcsolat, legalább 512 kbps vagy gyorsabb

    Ajánlott rendszerkövetelmények
    Operációs rendszer: Windows 10 64-bites
    Processzor: AMD FX 8350 Wraith vagy Intel Core i7 4790 vagy ezzel egyenértékű
    Memória: 16 GB RAM
    Videokártya: AMD Radeon RX 480 4GB vagy NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
    DirectX 11
    Merevlemez: 50 GB szabad hely
    Online netkapcsolat, legalább 512 kbps vagy gyorsabb

    A Sniper: Ghost Warrior 3 április 4-én jelenik meg PC-re, Xbox One-ra és PS4-re.
  • grebber
    #30
    Sniper: Ghost Warrior 3 - miért is lövöldözünk?
  • grebber
    #31
    Sniper: Ghost Warrior 3 - Középpontban a taktikázás
  • grebber
    #32
    Ha előrendelitek a Sniper: Ghost Warrior 3-at, megkapjátok a Season Pass-t is hozzá ingyen....
  • Shep
    #33
    Arról nincs info, hogy a beta hány napos lesz?
  • drop
    #34
    szerintem 3-6 ig lesz
  • grebber
    #35
    "A fejlesztő csapat bejelentette, hogy február 3-án egy ingyenes demó lesz elérhető a PC-s játékosok számára, amelyben két kisebb küldetést csinálhatunk meg."

    Ennyit tudni csak. Szerintem csak szeretnék látni mik a visszajelzések,hogy fogadják az emberek.Mert 2 hónap alatt komoly hibákat nem igen fognak javítani.
  • Shep
    #36
    Kösz.
  • grebber
    #37
    Emailben küldték is a cd kulcsokat..alig várom hogy csapathassam kiváncsi vagyok.
  • drop
    #38
    és sajnos csak 5-ig lehet tolni
  • Shep
    #39
    Nekem meg nem jött semmi, próbáltam más címről újra regelni ott meg még a visszaigazoló levél sem jön meg, úgyhogy majd áprilisban visszatérünk rá.
  • Shep
    #40
    Mégis megjött
    akinek még kellene
    5MJP7-22T6B-MWZRJ
    CZJ8N-BPDW8-C8DMB
    4XRW2-T3ARN-0TDMG


    Az mondjuk jó lenne ha elő is lehetne tölteni!
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2017.02.02. 15:12:49