933
Új, dél-koreai ARPG a Diablo nyomdokain.
  • PetruZ
    #1
    A Diablo és a Torchlight nyomdokain új akció-rpg / MMO érkezik Dél-Koreából Lost Ark címmel. A grafika és az animáció lenyűgözően szép, a második videóból pedig az is kiderül, mire számíthatunk.

    Az első videó egy rövid hangulatfokozó trailer, érdemes ezzel kezdeni.
    A második videóban már sokkal több dologgal megismerkedhetünk közel 20 percben, többek között a szerepekkel, a képességek variálhatóságával, a világgal, PvP-vel és sok egyébbel. Ehhez már angol felirat is létezik.

    Nyugati megjelenésről egyelőre nincs hír, de reménykedjünk, hogy hozzánk is elér egyszer...
  • Mydgard
    #2
    Csao!

    Ez a jatek eleg komolyan nez ki, van rola barmi hir?(elobb atbongesztem a netet)
  • savior666
    #3
    Ha minden igaz itt 2017 elején lesz kapható.
  • Mydgard
    #4
    Odabasz. Mondjuk inkabb tunik Rpg-nek, Mmo-nak. Probalok infot gyujteni rola, a magyar fansite nem tul aktiv.
  • Mydgard
    #5
    Lost Ark info
  • prediator993
    #6
    Sajnos igen... Ez azért van mert a játékról olyan média csend van hogy még olyat közel-s távol nem láttunk. :D Az oldalt pedig nézzétek mert amint lesz új infó ki fogjuk tenni az oldalra. :) Ha még nem láttátok a Lost Ark Bemutatót magyar felirattal itt megtekinthetitek: https://www.youtube.com/watch?v=eocj02PWdL4

    Ui: A feliratot be kell kapcsolni jobb alsó sarokban.
  • Mydgard
    #7
    Ja ja, kurva jo, en odaig vagyok meg vissza. Az europai facebook fanpage-t 12k ember likeolta, eleg sokat beszelgettem az adminjaval. A legfontosabb most egy angol nyelvu official site lenne, minden apro informacio morzsaval ellatva.
  • PetruZ
    #8
    Na, már kezdtük hiányolni a híreket, erre jött is egy új videó: focus group test!
  • PetruZ
    #9
    Újabb videó, pár új jelenettel (egy részük azért render-gyanús), de nagy része még mindig az első két nagy bemutató trailerből van.
  • Mydgard
    #10
    Csao, valami friss hir?
  • Mydgard
    #11
    Elvileg megvannak a hivatalos beta datumok.

    Link
  • PetruZ
    #12
    Kíváncsi leszek, mit mondanak majd a szállingózó hírek a bétáról (pl. Steparu is biztos fog felrakni gameplay videókat). Azt nem hiszem, hogy ezzel együtt nemzetközi béta is lenne, az összes ázsiai MMO előbb otthon kezdett és 1-2 év után jött az angol verzió (ha egyáltalán).
  • Vicodine
    #13
    Biztos, hogy nalunk nem lesz iden beta, a koreai beta datum alapjan en jovo nyarat tippelek nalunk elso tesztekre, de lehet osz is lesz belole, nyilvan fugg a koreai fogadtatastol is, hiszen nyugatra felkeszen, nulla tartalommal nem adhatjak ki, mert itt egybol bukta es masodik esely nem lesz. Ebben a jatek kategoriaban meg a Lineage Eternal az, ami kb ez a szinvonal, annak is mar miota betaznia kellett volna, de elnyujtjak, pedig egy ilyen, fel perc alatt lebaszok 1000 mobot tipusu hack and slash game neha jol jon egy normal mmo faradtsagai melle:)
  • PetruZ
    #14
    Egy új, rövid CBT videó a kasztokról. Van közte pár, ami eddig nem volt bejelentve.
  • Vicodine
    #15
    Hat ez mondjuk egy fekete pont, hogy egyetlen eredeti es otletes class sincsen, mindegyik full koppintas szinte nulla valtoztatasokkal(ami a kinezetet meg a fegyvereket illeti, nyilvan skillek masok mint egyeb gamekben) azert legalabb 1-2 tutit kitalalhattak volna csak a feeling kedveert. Remelem ez majd az osszhatason nem fog rontani.
  • Running
    #16
    Atyaúristen ezek a kaszt kinézetek. Hány éveseknek készítik ezeket, hat?
  • PetruZ
    #17
    Újabb closed beta videórészletek, csomó új helyszínt, skillt mutatnak.
  • PetruZ
    #18
    Jönnek a CBT videók: karakter készítés (fighter), infighter skillek, fighter lvl 5-10 quest-ek és sztori, lvl 19 infighter, Morai Ruins dungeon
  • savior666
    #19
    Nem tudjatok, hogy egy hd 5670-es kartyan elfutna?
  • PetruZ
    #20
    Itt, a FAQ 7. pontjában láthatod a jelenleg ismert minimum és ajánlott konfig igényt.
  • PetruZ
    #21
    Az egyik korai videóban látott tűzdémonos - felfelé rohanós jelenet egy 30-as szintű dungeon, a CBT-ben ez is szerepel, itt egy videó róla.
  • PetruZ
    #22
    Bárd karakter és lvl 10 küldetések, lvl 30 boss, ostrom küldetéssorozat (és fps drop).

    (A további videókat nem linkelem, YT-on, twitch-en most már találni eleget.)
  • Vicodine
    #23
    Hat nem tudom kinek mi, de nekem ez a mobas pvp annyira nem adja..:D Klikkelgetni kell aaa meg ez a nezet, tok jo pvehez meg grindelni, uberfaszanyos, de pvpzni azert inkabb egy normal mmorpg
  • savior666
    #24
    Most talaltam ezt a videokartyakrol: teszt
    1280x720ban min/med grafon csak elfut majd nalam is.
  • hitman1028
    #25
    meg is lepődnék ha neked valamilyen játék tetszene xd
  • Vicodine
    #26
    Sok jatek tetszik nekem, ez is, csak nem pvpre, de latom ertelmezni nem megy:)
  • Vicodine
    #27
    Na kinek melyik tetszik jobban?:D
  • ToCsEk
    #28
    én valami olyat olvastam, hogy Lineage Eternal törölték és meg se jelenik, de lehet keverem valamivel
  • ToCsEk
    #29
    hm hát nem :D Lineage Eternal norvemberben jön zárt béta
  • savior666
    #30
    Az ararol lehet mar valamit tudni? b2p lesz vagy havidijas?
  • savior666
    #31
    Twitch-rol meg eltuntek a lost ark kozvetitesek.
  • PetruZ
    #32
    Mert véget ért a CBT1 vasárnap (csak 5 nap volt az egész). Nem tudni még, mikor lesz a követkző menet.

    Az ára sem ismert, de 99%, hogy b2p lesz. Az international kliens - ha lesz - nem lesz elérhető induláskor, talán majd egy év múlva. (A Lineage Eternal béta viszont a pletykák szerint nemzetközi lesz, angol klienssel is.)
  • savior666
    #33
    Egy angol Lineage Eternal-nak is tudnek orulni. Remelem tenyleg lesz. B2p lesz az is?
  • PetruZ
    #34
    Passz, de igen valószínű.
  • PetruZ
    #35
    Új, összefoglaló videó az eddigi infókról, régi és új játékmenet részletekkel.
  • xyz123xyz
    #36
    Jó lenne ha jövőre megjelenne a Lost Ark vagy a Lineage Eternal.

    Tuti vétel lesz mind 2 :) De sajna abban kételkedem hogy jövőre megjelenjen,ahogy most halad..... max koreában... :(
  • PetruZ
    #37
    12 óra hosszú koreai stream az augusztusi CBT-ről. Az első 10 percet nyugodtan át lehet ugrani, csak állítgatja a gépét, utána a városi rész is szenvedős, átléphető. Nem néztem végig, csak beletekergettem. :)
  • xyz123xyz
    #38
    Lesz valami info a G-star-on ?
    Azt mondták lesz,de eddig nem jelentettek be semmit.
    Valaki tud valami infot ?
  • PetruZ
    #39
    Nem valószínű.
  • xyz123xyz
    #40
    Jaja most olvastam én is,sajnos nem valószínű hogy 2017-be megjelenjen nálunk :(

    Én arra tippelek hogy 2017-es koreai megjelenés,és majd csak 2018-ba fog elérni hozzánk,sajnos :(