53
header.png
  • Bullitt
    #1
    Ugyan azon túl, hogy az elmúlt 14 év egyetlen Need For Speed-je, mely nem egy év után követi elődjét, nem sokat tudni az új részről. Ma azonban Ken Block leleplezte új autóját, amin ott egy "NEED FOR SPEED: NO LIMITS" szponzori matrica is.

    Utoljára szerkesztette: Bullitt, 2014.11.04. 21:29:23
  • Bullitt
    #2
    Az EA megerősítette, hogy a Need for Speed No Limits egy új mobil játék lesz.

    "Örömmel és izgalommal tudatjuk, hogy Ken Blockkal együttműködve dolgozunk egy új mobil játékon. Már vártuk az új autót, mely a Gymkhana 7 főszereplője lesz és alig hamarosan további részletekkel jelentkezünk."
  • RAZOR27
    #3
    Ken Block?
  • grebber
    #4
    Valahol mobilos cuccról hadoválnak.....
    Így kell ezt csinálni az egész világ most erről beszél
  • RYO21
    #5
    Ennél rosszabb már nem is lehetne. A Dirt szériát is ez a Ken Blockozás tette tönkre. Nagyon örülök neki, hogy ez csak mobilos játék lesz.
  • grebber
    #6
    Azért vicces hogy mobilon jobb game-et tudnak csinálni mint pc-n. Lásd Real Racing 3 gyakorlatilag veri az összes nfs-t szériástúl mindenestül. Többszáz órát bele tehetsz kb sosincs vége állandóan érkezik drissités stb.
    Vicces,hogy egy mobilos cuccot jobban támogatnak mint egy pc-set. EA helyébe 1az1-be áthoznám pc-re!
  • grebber
    #7
    Hivatalos mobil platformra jön.Remélem nem IOS only lesz...
  • Szabi #8
    inkább az Underground 2-t adnák ki droidra... :D
  • Szabi #9
  • grebber
    #10
    Hm ebből akármi is lehet.Remélem jól lesz optimalizálva.
  • Szabi #11
  • skinnyman
    #12
    Elegge freemium szagot erzek, ami nem sok jot iger. De ne legyen igazam.
  • grebber
    #13
    Azzal nincs baj mert ugyanugy játszunk vele max lassabban haladunk benne.
  • skinnyman
    #14
    Igen, a freemium jatekok kb <5%-ara ez igaz is. A maradek csekely >95% pedig direkt ugy van megcsinalva, hogy az elejen meg jo legyen, kesobb kozel elvezhetetlen legyen IAP-ok nelkul es halalra szopatjak az embert amig nem tejel folyamatosan.
  • grebber
    #15
    Szerencsére ilyenekkel még soha nem találkoztam.
  • Szabi #16

  • grebber
    #17
    Kíváncsi leszek a HW igényre!
  • Szabi #18
  • dud271
    #19
    kurvajónak tűnik. alig várom
  • skinnyman
    #20
    Kizartnak tartom, hogy eddig nem talalkoztal ilyennel. Mindenesetre most biztos, hogy fogsz: EA Will Charge For Gas In Need For Speed: No Limits As Part Of Its Ongoing Effort To Make Games As Mundane And Annoying As Real Life
  • RYO21
    #21
    Akkor maradnak a moddolt apk-k.
  • grebber
    #22
    Ja ,hogy megint más jobban tudja,hogy én mikkel játszok, értem!

    Sok jó pénzes game van ,de mindegyikbe ingyen játszok amikkel játszok. Igaz olyan lassan haladok,hogy szinte egy helyben toporgok,de haladgatok INGYEN!

    Sajnos amit meg linkeltél nem tudom mi,de biztos majd lesz róla magyar cikk is.
  • skinnyman
    #23
    Lenyegeben pontosan azt tamasztod ala, arrol szamolsz be, amit irtam, azaz:
    "halalra szopatjak az embert amig nem tejel folyamatosan"
    Csak mashogy fogalmazol. Ingyen jatszol. Leszamitva, hogy nem jatszol, csak egy helyben toporogsz (sajat szavaid!), vegtelen idot es frusztraciot felemesztve. Es azzal, hogy ezt elfogadhatonak tartod, es jatszol az ilyen hugy-szemet jatekokkal, magad is resze vagy a problemanak. Mert ha nem jatszananak az emberek az ilyen fos szarokkal, nem csinalnanak ilyen fos szarokat. De ebben van a penz, a tobbseg benyeli a mely dakot, szoval lassan minden jatek ilyen mar.
    Gecire meglepo, de meg ma is vannak olyan jatekok, amiknek az egyetlen celja nem az ember kiszipojozasa, hanem peldaul hogy onfeledt szorakozast biztositson. Sot, regen az osszes jatek ilyen volt. Csak ezek a jatekok altalaban nincsenek "ingyen". Ugyanakkor sokkal inkabb ingyen vannak, mint barmelyik freemium vilag-szemete.

    Ajanlom figyelmedbe: Freemium isn't free
  • grebber
    #24
    Én attól még szórakozok csak hát nem haladok.

    Vicces nézni hogy közel 80-as szintűként (tökmindegy milyen játékban) agyonvernek a 69-7x szintűek és elképzelhetetlenül nagyobb a támadóerejük.
    A fejlődéshez tekercsek kellenek elvileg minden levert gép után illene beadnia a győzelemért a tekercset.De van amikor lenyomok 30 kört és kapok 2-öt mikor már egy szintlépéshez kellene 5. De persze többet nem harcolhatok csak ha kristályt áldozok be amit pénzért lehet venni.
    Szóval minden percét élvezem nap mint nap meglep, hogy nahát még mindig nem ad lószart se
    De majd 5 év múlva csak előrébb jutok benne. Ez benne a jó , örök elfoglaltság végigjátszhatatlan game :D
  • skinnyman
    #25
    Tenyleg kurva jo szorakozasnak hangzik.
  • hunbalee
    #26
    Ez azért szép lesz (Trailer)
  • janihunk
    #27
    Le lehet már tölteni? Vagy mikor jelenik meg?
  • Szabi #28
    januárban jelent meg :D
  • RYO21
    #29
    Sosem értettem, hogy miért incompatible egy csomó alkalmazás/játék a telefonommal (Moto G)...
  • Szabi #30
  • GregSB
    #31
    "The game is currently exclusive in Taiwan and the Netherlands release for iOS on January 6, 2015, and in the Netherlands release for Android on February 17, 2015 until the worldwide launch.[4][5]"

    Tajvanon es Hollandiának kivul meg sehol nem jelent meg.
  • Szabi #32
  • grebber
    #33
    Need for Speed: No Limits - ma végre megjelenik a mobilos NFS
  • Szabi #34
    Sony SP-re nem telepíthető
  • oneal1
    #35
    magyar store-ban lesz egyáltalán? :D
  • Szabi #36
    ?
  • oneal1
    #37
    IOS
  • Panzeradler #38
    Elvileg tegnap jött ki valamikor, én éppen szedem le.
  • DarkLighter
    #39

    Nagyon ász!
  • Szabi #40
    Azóta már van egy tabletem, erre már telepíthető.. egész élvezetes, csak nagyon csúnya szegényke :D