13
  • Papichulo
    #1
    De mi lesz igy az artisjus-szal? :)
  • Cat #2
    Mi, magyarok ezzel csak jól járhatunk, mert rengeteg olyan szolgáltatás van, ami Nyugat-Európából elérhető, de Magyarországról nem.
  • Dluinet
    #3
    Tilos lesz Magyarországon magáncélból a warez?
    Akkor majd mivel fogja magyarázni az artisjus az üres adathordózókra kivetett adót?
  • Ferrer
    #4
    Ismét beindult a kib@szott lobbigépezet. Inkább az ÁFA lenne egységesítve..
    Aztán csodálkozunk, hogy morális válságban van az EU.
    Utoljára szerkesztette: Ferrer, 2014.10.29. 11:40:28
  • ostoros
    #5
    Elnyomó gépezet. Majd itt is jöhet a rendőr a kisembert basztatni.
    Puzsér a torrentezésről:
    https://www.youtube.com/watch?v=iNBX-JI37wE
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2014.10.29. 16:18:15
  • MasterMason
    #6
    Milyen szolgáltatást nem érsz te el innen? :)
  • MasterMason
    #7
    Puzsér itt nagyot hibázott. Ugyanis elfelejtette a producer urat értesíteni arról a tényről, hogy a filmjei magyar adóforintokból készültek és készülnek. Ugyanis a magyar állam támogatja a filmgyártást és ez azt jelenti, hogy filmenként akár 100 milliókat is kapnak az adófizetők pénzéből.

    Na ez a lopás, hogy az adófizetők pénzéből csinálnak filmet aztán még ki is akarnák velük fizettetni még egyszer.
  • Papichulo
    #8
    Milyen szolgáltatást nem érsz te el innen? :)

    Pl. Netflix v. Hulu, de akar az ingyenes BBC iPlayer is.
  • MasterMason
    #9
    A Netflix jön Magyarországra.

    Viszont a másik kettő alapból is elég szutyok, és akkor sem fognak jönni ha fejtetőre állsz. Ami engem illet, nekem a netflix sem kellene mert nem nézek sorozatokat, filmeket meg megveheted DVD-n vagy akár le is töltheted HD-ben.
  • Cat #10
    "Milyen szolgáltatást nem érsz te el innen? :) "

    Rengeteg olyan YouTube és egyéb videóba botlok, amire azt írja ki, hogy az az én országomból nem elérhető.
  • ostoros
    #11
    De az nem azért van mert nem vagyunk tagja egy ilyen összeurópai szarnak. Csak a felhasználó bizonyos országokat blokkolt.
  • Papichulo
    #12
    Viszont a másik kettő alapból is elég szutyok

    Ertem, te vagy az az ember aki megmondja, hogy kinek mi kell, mit akarjon... :)
  • MasterMason
    #13
    "Ertem, te vagy az az ember aki megmondja, hogy kinek mi kell, mit akarjon."

    Angliában keresd azt az embert aki kerek perec megmondta neked, hogy csak Angliában nézheted (BBC Iplayert) amit te itt szeretnél. ;)

    Mi mást mondhatnék erre, hacsak nem azt, hogy ezek akkor "szutykok." De akkor oké, akkor nem szutykok, hanem tök rendesek, hogy nem nézheted itt őket.
    Utoljára szerkesztette: MasterMason, 2014.10.30. 19:07:33