89
Minden ami LG Mobiltelefonnal kapcsolatos
  • k0trapali #1
    Ide jöhet minden ami LG telefonokkal kapcsolatos!

    Én most vásároltam egy LG G2 Mini-t. Pár napja használom és eddig nagyon tetszik! A KNOCK CODE™ képernyő feloldás nagyon jó ötlet! Néha úgy érzem az 1GB RAM kevéske, de hál istennek hamar megoldja a rendszer az esetleges memória hiányt. Nagy fagyás, akadás még nem fordult elő nálam.
    Írtam az LG Magyarországnak akik azt mondták, hogy megkapja a készülék a G3-on bemutatott új felhasználói felületet! Azt nem írták, hogy ez csak felület frissítés lesz vagy verziószám lépés is.


    Utoljára szerkesztette: k0trapali, 2014.09.27. 15:00:29
  • szabii98
    #2
    Én is december környékén váltanék, és..hát nagy valószínűséggel én is G2 Mini-re :D
    Csak nemtudom, valahogy félek, manapság a telefonok nem ütőképesek olyan hosszútávon, mint pl régen. Mondjuk azért egy Samsung Galaxy Ace helyett nagy előrelépés lesz:D
  • Narxis
    #3
    G2 Mini 4ever!
  • pxxl
    #4
    én meg türelmesen várom, hogy újra elérhető legyen a G2 a voda kínáltában... :( nem szimpatikus annyira a G2 mini. akkor inkább veszek valami hejehujavejit :\
  • Narxis
    #5
    Mi a bajod a minivel? heh? heh??

    xd csak vicc.

    am akkor má mé nem G3-mat veszel?
  • ForzaInter
    #6
    a g2 a 4,7 kijelzővel mini?:D
  • pxxl
    #7
    annyi bajom van vele, hogy kisebb, gyengébb, kisebb felbontás, stb stb :)

    mer az nincs olyan előfizetéssel mint a G2, különben már nem lenne egy G3 sem a vodánál :D
    Utoljára szerkesztette: pixxel, 2014.09.29. 12:23:16
  • Ironman2
    #8
    Nekem LG Optimus F6 van,nagyon meg vagyok vele elégedve
  • Narxis
    #9
    Helyes.
  • twi452
    #10
    én is 100%-ig meg vagyok elégedve a nexus 5-el :)

    elsőre én is úgy voltam vele h ááá böhöm nagy telefon nem kell nincs nekem kosárlabda játékos nagyságú kezem... de azért gyorsan megszerettem miután elkezdtem használni, simán hozzá lehet szokni
    ja és.. hm egy xperia mini-ről váltottam úgyhogy picit nagy volt méretben az ugrás ;)

    egy kis méret összehasonlítás :)
  • k0trapali #11
    LG G2 Mini

    Normál mód


    HDR mód

  • Narxis
    #12
  • Jerry Lewis
    #13
    Szevasztok Egy gyors kérdés LGG2 telón hogyan lehet a menü fehér hátteret megváltoztatni vagy lehet e egyáltalán ? témával nem megy ugye és a beállításokban sem lehet ...... köszönöm a választ
  • Narxis
    #14
    G2 Tweakbox-ra keress rá Google Play-en. Root kell hozzá.
  • Jerry Lewis
    #15
    köszi utána nézek
  • pxxl
    #16
    Holnap megyek a G2-ért
  • Narxis
    #17
  • pxxl
    #18
    Már meg is van...állat, SGA után meg pfuuuuuu fapfap
  • undY1ng #19
    Hello! Pár napja vettem egy G2 Mini-t és nagyon megvagyok vele elégedve. Egy olyasmi kérdésem lenne, hogy van valami hasonló program hozzá mint (eddig egy jó "öreg" samsung galaxy mini volt) a samsung KIES? Tehát egyszerű zene átvitel, névjegyzék tárolás stb. ? Guglin nem nagyon találtam pedig már mindenfajta kulcsszóval próbálkoztam. :(
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2014.10.08. 11:08:19
  • Narxis
    #20
    Klikk.
  • undY1ng #21
    Köszönöm!!! Ezt kerestem! És tökjó, hogy pedig a főoldalukon kerestem és vaksi voltam... :)
  • pxxl
    #22
    hmm én feltolom usb-re a telót, már nyomja is, hogy telepítsem...minin nem?
  • Narxis
    #23
    Van valami szoftver telepítése opció csatlakoztatáskor de nekem Win 7-nél sose kellett. Drivert automatice telepítette és kész. Az ilyen gyári szinkronizáló szoftvereket meg messzire kerülöm mert a legtöbb elég bugos meg google play appokkal amúgy is bármit meg tudok csinálni.

    De ha valakinek kell hát kell.
  • pxxl
    #24
    én se szeretem, csak mondom, hogy nekem egyből bedobta, hogy töltsem le, és telepítsem, mert az jó lesz nekem :D
  • undY1ng #25
    Ha azt mondjátok, hogy nem a legjobb (és ez volt anno a KIESnél is) és bugos akkor inkább fel se teszem és használom csak sima "áthúzásos" módszerrel..
  • undY1ng #26
    Egyébként lehet elég hülye kérdés... de ugye 8gb alap tárhelye van a g2 mininek (papíron) viszont csak 3,1-et mutat a rendszerben.. vagy ez most hogy van? Csak egy példa, leszedtem egy közel másfél gigás játékot (Blitz Brigade) és kb már "alig" van helyem..
  • pxxl
    #27
    én nem tudom, hogy bugos-e vagy sem, utoljára ilyen programot a Nokia N95-höz használtam...:D
  • undY1ng #28
    Ez miért van, hogy 400 mb belső tárhelyre már azt írja, hogy nincs elég hely ha valamit le szeretnék tölteni (g2 mini) ? Egy feladatkezelőt szerettem volna leszedni "task manager killer", mert semmi alap feladatbezáró progit nem találtam, csak egyenkénti bezárást, ezért gondoltam, hogy kellene egy ilyen cucc. De látom, hogy mindenképp kell majd egy sd kártya.
  • pxxl
    #29
    nincs a miniben feladatkezelő widget? azzal ki lehet irtani mindent ami nem kell.
  • undY1ng #30
    Hát én nem találok semmi feladatkezelőt a widgetek között....
  • undY1ng #31
    Ez alapján megtaláltam végül...link
  • Narxis
    #32
    huh ezt még én se láttam. Tök jó.
  • undY1ng #33
    Igen. Egyszerű a használata és hasznos ugye.. Sőt még leállíthatsz dolgokat amiket nem akarsz, hogy elindítson automatán feloldás után.
  • pxxl
    #34
    Érdekes, hogy a G2-nek mintha gyengébb lenne az antennája mint az SGA-nak. Melóhelyen az 5 kis pöcökből 2 van az SGA-nak stabilan 5 volt. Rádió is ahol eddig gond nélkül ment ott most nincs adás. Hmm...btw együtt tudok élni ezzel, csak fura.
  • undY1ng #35
    G2 minin ti töröltetek alap alkalmazásokat? Mert pl van 2 böngesző (alap+chrome), vagy ez a mobilvásárlás nevű amit egy jó ideig nem is használnék. Szóval gondolom ezek feleslegessen vannak fent.. meg pl email kezelőből is kettő es stb..
  • k0trapali #36
    Én töröltem amit tudtam és letiltottam amit nem engedett törölni.
  • Jerry Lewis
    #37
    Szevasztok érdeklődnék hogy LGG2 telót lehet függetleníteni? Ha pedig netán szervizbe kreülne akkor vissza is lehet állitani a függősséget hogy ne vesszem el a garancia ? köszönöm a választ
    Utoljára szerkesztette: Jerry Lewis, 2014.10.18. 20:54:22
  • undY1ng #38
    G2 minin ha egy játékot átszeretnék helyezni sd kártyára, akkor ki is írja, hogy áthelyezve, de ugyanúgy foglalja a helyet a telefon alap tárhelyét. Ez miért van? Mert gondolom nem csak díszből van ez a "Áthelyezés sd-kártyára" alkalmazás..
  • Narxis
    #39
    A belső memória van szétosztva, ott van az sdcard is. Ha külsőre akarod rakni akkor rootolni kell és FolderMount ami az obb-t teszi át vagy Link2SD de ahhoz kell a külső sd card-ra egy ext2 partíció.

    Sajnos ez egy undorító ficsőr a 4.0-ás android óta. Lehet jobban járnánk egy Nexus telóval.
  • undY1ng #40
    Most olyan gondom is van, hogy megakadt egy nagyobb letöltés, mert elfogyott a hely (röhej, hogy 2gb alap memó nem elég). Ezt a letöltést hol tárolja? Mert leszeretném törölni csak hát ugye a telepített alkalmazásoknál nincs, mert csak félig van de ugyanúgy foglalja a helyet. Esetleg cache memory merre?