76
znation_logo.png
  • Montanosz
    #1
    Szerencsére annak ellenére hogy a The Asylum jegyzi, nem lett olyan gagyi ez a posztapokaliptikus sorozat.
    A zombik sem döcögnek))

    Homepage:
    http://www.syfy.com/znation/about

    Első hozzászolásnál nem lehet képeket berakni most már majd feljebb pótolom))
  • Montanosz
    #2


    Sorozatjunkie cikk

  • Montanosz
    #3
    néhány poén:

  • MerlinW
    #4
    Megnéztem. Kritikán aluli.
  • Montanosz
    #5
    Én nem csalódtam a sorozatban, mivel semmi különös elvárásom nem volt vele szembe, egyesek szerint a walking dead legjobb részeinek a hangulatát hozza, de a sok drámázás nélkül. Végig pörgős volt, és néhol vicces is.. Sokkal jobban várom a következő részt mint amikor abban a másik zombis sorozatban a farmon kínlodtak.
  • zaki
    #6
    asylum? akkor nezem inkabb az ures falat, vagy a plafont :D
  • MerlinW
    #7
    Hidd el, jobban jársz:)

    @Montanosz: "egyesek szerint a walking dead legjobb részeinek a hangulatát hozza" - Ezek szerint egyesek egy részt sem láttak még a WD-ből:D
  • PetruZ
    #8
    Hát, ennek az első részén jobban szórakoztam, mint a TWD első másfél évadján (igen, a farmnál hagytam abba én is). :) A TWD első három része nagyon bejött, aztán számomra úgy tűnt, hogy megtört valami és onnantól kezdve műbalhé lett az egész. Az érdekes az, hogy a képregényt csak utána kezdtem el olvasni és pont ott volt a fordulópont, ahol nem követték az eredeti sztorit (ami sztem sokkal jobb). :)
    A ZN messze nem egy mestermű, de nem is mesterkélt, és az alaphelyzet legalább állandó mozgást - és hentelést - fog jelenteni, ennyi meg pont elég egy zombis sorozathoz. (Amúgy az első részben a börtön, meg az ex-zsaru a túlélőkkel szerintem TWD utalás volt :) ).
  • tutituti
    #9
    basszus,érdekes hogy ennyien kaszáltuk a "farm ahol élünk" évadnál a twd-t.

    Én is megnéztem,rettenetes ez is de azért a második részt is meglesem
  • PetruZ
    #10
    Ja, ott ment el téli szünetre és akkor azt mondtam, hogy "soha többé".
  • Kaplan
    #11
    Az egyértelműen látszik, hogy ez a sorozat 2-3 minőségbeli kategóriával a TWD mögött húzódik meg. Egy részig tudták csak fizetni a Z Nation legnagyobb 'sztárját'. Ettől függetlenül azt kell, hogy mondjam, hogy nem lett bántóan gagyi. Pont annyira olcsójános, hogy 45 percet szórakoztató módon abszolválni tudott. Persze, a párbeszédek gyengék, a bébi zombi irritálóan gagyi, ám mégis végig tudtam nézni és néhol - őszintén - még tetszett is.

    Az Asylum-tól nagyon féltem, de egy SyFy-os sorozatot már láttam (Helix), az engem megfogott. Úgy tűnik, hogy némileg össze tudták kapni magukat ezek a srácok is. Természetesen a TWD-t meg sem tudja közelíteni a Z Nation, de remélem, hogy egy szórakoztató alternatívát nyújthat a mai mennyiségben színes, ám minőségben bántóan siralmas zombis spalettán.
  • stargatelost
    #12
    Én nem is értettem, miért írták ki az egyetlen értékelhető a karaktert. A többi kuka eddig.

    Wow, nagyon ifjú junkie lehetsz, ha az első SyFy sorozatod a megagagyi Helix :D Amúgy ennek a Z Nationnek is olyan a képi világa, mint a SyFy sorozatainak az elmúlt években. Nem is tudom, hogy a kamerával van-e baj, vagy a szűrőzéssel, de látszik rajta, hogy ez szar. Persze ezt egy jó történettel ellensúlyozni lehet (Defiance s2), de az SGU óta nem volt rendes képi világú sorozata a csatornának. Ez utóbbit pedig szerintem a fikázók is elismerhetik, hogy nagyon szépen volt fényképezve a sorozat.

    Meglátjuk, milyen irányt vesz fel a sorozat, ez a pilot nagyon alapozás volt, aminek a fele elment egy olyan karakterre, akit kiírtak. 1-2 részt még mindenképp kap. (A Zombielandet pedig újfent megsiratom....)
  • Kaplan
    #13
    Ami a SyFy-t illeti, igen, friss hús vagyok. :D De ha az szerinted megagagyi, akkor egészen felkeltetted az érdeklődésem a többi iránt. Tudsz ajánlani néhány jobbat? A képi világ nekem néha tetszett, néha pedig nem, talán túlságosan is kontrasztos ez a szűrő rajta, vagy fene se tudja. Nem értek hozzá, de kicsit olyan mű hatást ér el. A Zombieland alatt a filmet érted?
  • Montanosz
    #14
    a vörös hajú csaj bejön))

    a tavas jelenetből sokkal többet ki lehetett volna hozni,



    A kisbabás rész sztem egyértelműen Chucky-t kopírozta))

  • stargatelost
    #15
    Hát ha SyFy (Régen Sci-fi Channel), akkor Battlestar Galactica, Stargate (Sg-1, Atlantis, Universe), Farscape a három legnagyobb sorozatuk. Itt körül tudsz még nézni, hátha mégis láttál már róla sorozatot, csak nem tudtad, hogy SyFy :D Eureka is jó volt, Defiance is jó lett a második évaddal.

    Zombielandből sorozatot akartak (ennek nincs köze a SyFy-hoz), az Amazon be is kérte a pilotot (ez el is készült, a filmet folytatta, csak más színészekkel, de fasza volt), de sajnos nem kért folytatást belőle...
    Utoljára szerkesztette: stargatelost, 2014.09.14. 18:00:38
  • ForzaInter
    #16
    irtó gagyi szar volt sztem az 1 rész. az a baj, hogy halál komolyan veszi magát, pedig ha nem venné akkor akár még jó kis guilty pleasure lehetne, de így.. már 30 percnél elvesztette az érdeklődésemet.
  • rooney8
    #17
    ha valaki tud majd feliratról, ne habozzon megosztani :)
  • ForzaInter
    #18
    ehhez nem sokat kell angolul tudni:D
  • Montanosz
    #19
    biztos lesz...

    Az jutott eszembe nehogy eszükbe jusson zombicápát is beletenni :-D
  • rooney8
    #20
    gondoltam, hogy nem egy shakespeare darab dialógusait hozza, de azért még bőven nincs olyan szinten az angolom, hogy hallás után real time átkódoljam magyarrá :D esetleg még angol felirattal megpróbálnám, de valszeg elég sok dolgot nem értenék, így inkább megvárom a magyart :D
  • BoneDragon
    #21
    Hát izé... Igaz mindenki másképp képzeli el a zombikat, de azért túlzásnak éreztem az instant átalakuló zombikat. A babás résznél konkrétan fogtam a fejem... Mitől alakult át? A ráfröccsent vértől? Ráadásul olyan gyors volt, hogy már teleportált.
  • rooney8
    #22
    na, rákerestem gugliban és első találatra már meg is lett :D
    magyar felirat
    minőségre nem tudom milyen, még nem lestem meg :D
    Utoljára szerkesztette: rooney8, 2014.09.18. 00:08:41
  • rooney8
    #23
    hát a felirat elég szar, a sorozat meg olyan közepes.
    nem kell túl komolyan venni, és akkor akár még el is szórakozhatunk rajta. a babás jelenetnél én is fogtam a fejemet, az irtó gagyi volt, jobban is kiírhatták volna... ettől függetlenül nézhető, csak a helyén kell kezelni a dolgokat :D
  • BoneDragon
    #24
    Azt a feliratot valami 12 éves gyerkőc csinálhatta. Legalább ha valaki csinál feliratot, olvasná át utána...
  • StrikeFor
    #25
    nem volt ez rossz! SŐT! korrekt!!

    / a baba faszság volt ugyan.....IQ-s volt és instant tudott szaladni....,de azon kívül rendben volt minden!/
  • StrikeFor
    #26
  • Montanosz
    #27
    Megnézve a második részt, kicsit megnyugodtam, legalább a nem létező színvonalat tarják))
    Én maradok))
  • Montanosz
    #28
    Valószínű lekoppintottak egy sima számítógépes rpg-t,még az is lehet a mellékküldik véletlen randomokbol csinálták))
    Mindenkinek más a skrillje, mindent kifosztanak összeszednek, még a párbeszédekben a beállás is olyan mintha mondjuk a dragonage animácio))

  • StrikeFor
    #29
    jó ez! mit finnyáskodtok? akartok inkább TWD 2. évados farmolást???
  • Montanosz
    #30
    én nem finnyáskodok)) én inditottam a topikot
  • StrikeFor
    #31
    a fanyalgóknak írtam sry :)
  • tutituti
    #32
    Na azért a harmadik rész tényleg jó volt.főleg a családi hűtőház :D
    Az azért elég fasza ötlet.jó ez én azt mondom.
  • Montanosz
    #33
    nekem a harangos poén is bejött...egyértelműen hozza azokat a színvonalakat amiket mindenféle helyszínlelők is nyujtanak))
  • Montanosz
    #34
    amish zombi? tényleg..?

    negyedik rész hogy ne kelljen keresgélni:

    4-ik
  • Montanosz
    #35
    a negyedik rész határozottan jora sikeredett, részről-részre jobb lesz szerintem, sztori kellőkép pörgős a 40perchez és változatos, részenként más-más problémát felvetve.
    "alpári" poénokból is visszavettek, a "ki mint vet ugy arat", meg a " fogat fogért", és a "egyszer hopp, egyszer kopp" szolásmondás megvalósításáért szerintem még külön piros pont is jár

    Aki még nem látott egy részt sem szerintem kezdje is a negyedikkel,maradni fog))
  • Montanosz
    #36
    na,csak lett zombitornado))

  • Kaplan
    #37
    Azért ez a mostani rész nem volt rossz. Kifejezetten kellemeset csalódtam az Asylum-ban.
  • Kaplan
    #38
    Már senki nem követi a sorozatot? Teljesen korrekt kis sorozatot hoztak itt össze, üdítő színfolt.
  • rooney8
    #39
    én harmadik részig néztem, utána nem találtam feliratot.

    szerk: közben találtam a többihez is, remélem nem olyan lesz, mint amit még az első részhez töltöttem le valami no name oldalról.
  • Kaplan
    #40
    Én angolul nézem, egyáltalán nem olyan bonyolult a nyelvezete, de persze megértem, ha nem akarsz gondolkozni a nézése közben.