6
  • Attilawap
    #1
    "A helyzetet súlyosbítják a virtuális magánhálózatok (VPN) és a proxyszerverek. A BBC ezért azt javasolta, hogy a internetszolgáltatókat kötelezni kellene arra, hogy a feltűnően vagy gyanúsan viselkedő személyeket eleve kalózokként kezeljék. "

    Gratulálok nekik!! Szóval ha valaki proxyzik vagy VPN-ezik, az már automatikusan illegális fájlcserélő! Ezek mekkora egy észlények komolyan mondom! Innentől kezdve, ha valaki IP címmel netezik, az is legyen fájlcserélő!
  • shownomarcy
    #2
    Én mondjuk eddig egyetlen célból használtam (kötelezően) VPN-t és az munka volt (a könyvelő rendszer webes felületen megy és nem nyilvános, csak VPN-nel volt elérhető).
  • Bálnaborjú
    #3
    Ez ugyanaz a BBC, amelyik egykor (?) pedofilokat futtatott ? Érdekes értékrendjük van..
  • Vol Jin
    #4
    Szerintem egyszerűbb rögtön tarkón lőni az embereket a legkisebb gyanú esetén is, mert csak így vehetjük az elejét ennek az egész fájlcserélősdi fertőnek.
  • MasterMason
    #5
    A kalózletöltések visszaszorítására egyetlen mód van, ha a társadalmak tagjai nem egyik napról a másikra élnek majd. Majd ha a tisztességes munkájukért tisztességes fizetést kapnak az emberek, akkor meg fogják venni.

    Amúgy bezzeg a microsoft a google és egyéb nagy IT cégek érdekes módon megkerülhetik az adót, játsszák ki a törvényeket.

  • ostoros
    #6
    Sokkal egyszerűbb lenne legalizálni a torrentezést, és akkor nem lenne bűncselekmény.
    Egyből megoldódna a dolog.